Czytaj więcej:
W zdrowym ciele zdrowy mózg okładka

Średnia Ocena:



W zdrowym ciele zdrowy mózg

Skandynawski bestseller, który odkrywa sekrety mózgu Już po 6 tygodniach odpowiedniego treningu można odczuć pozytywne oddziaływanie ruchu na mózg. Odpowiednie dawki aktywności fizycznej mogą być lekarstwem na stres i niepokój a także znacznie poprawiają sprawność i wydolność mózgu. Już 20 minut porannego biegu pozytywnie wpływa na zdolność koncentracji i podnosi poziom dopaminy. Z kolei nieźle zaplanowany trening interwałowy uśmierza lęk i niepokój. Anders Hansen – słynny w Szwecji psychiatra – w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia, jak zbudowany jest mózg, i odkrywa jego tajemnice. Dzięki tej wiedzy możemy poprawić nasze samopoczucie i działanie mózgu. Badania Hansena pokazują, że ruch i odpowiednie postępowanie z ciałem są dla mózgu lepsze niż wszystkie możliwe suplementy. W książce pdf odnajdziesz również historie pacjentów i konkretne wskazówki, dzięki którym wytrenujesz własny mózg. Książka, którą zachwycili się Szwedzi – przez miesiące nie schodziła z list bestsellerów.

Szczegóły
Tytuł W zdrowym ciele zdrowy mózg
Autor: Hansen Anders
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W zdrowym ciele zdrowy mózg pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W zdrowym ciele zdrowy mózg Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W zdrowym ciele zdrowy mózg PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Biegam już 15 lat i po przeczytaniu tej książki wiem dlaczego tak nieźle czuję się po każdym bieganiu. Jeśli ktoś nie biega a przeczyta tę książkę z pewnością zacznie biegać.

 • Spursmaniak

  Każdy wie, że aktywność fizyczna idealnie wpływa na ciało. Poprawia stan naszego zdrowia, pomaga w potyczce z nadwagą, kształtuje piękną sylwetkę, usprawnia i uelastycznia mięśnie. Idealnie wpływa także na stan naszego umysłu. Powszechnie wiadomo, że starczy 20minut dziennie biegać by poprawić samopoczucie i dodać sobie energii. Wpływ sportu na umysł jest jednak wiele większy, niż nam się wydaje. 🏃 Anders Hansen – słynny w Szwecji psychiatra – w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia, jak zbudowany jest mózg, i odkrywa jego tajemnice. Z książki dowiemy się o właściwościach ciała migdałowatego, dopaminy, serotoniny, płata czołowego. Dostajemy garść rad jak pomoc dzieciakom z ADHD i osobom cierpiącym na depresję. W książce pdf znajdziemy również historie pacjentów i konkretne wskazówki, dzięki którym wytrenujemy własny mózg. 🏃 Jak dowodzi autor, już po 6 tygodniach odpowiednich ćwiczeń możemy spodziewać się pozytywnych efektów. Stosowne dawki aktywności fizycznej mogą być lekarstwem na stres i niepokój a także znacznie poprawiają sprawność i wydolność mózgu. 🏃 Hansen wyjaśnia, jak zbudowany jest mózg, i odkrywa jego tajemnice. Dzięki tej wiedzy możemy poprawić nasze samopoczucie i działanie mózgu. Badania Hansena pokazują, że ruch i odpowiednie postępowanie z ciałem są dla mózgu lepsze, niż wszystkie możliwe suplementy diety. 🏃 Zdaniem autora książki "W zdrowym ciele zdrowy mózg" odpowiednie dawki aktywności mogą zwalczyć stres i znacznie poprawić pamięć. W książce pdf znajdziemy również historie pacjentów i konkretne wskazówki, dzięki którym wytrenujemy własny mózg. Nie będę się rozpisywał na ten temat, ponieważ to wszystko, o czym wspomniałem jest dokładnie wyjaśnione w książce, a jakiekolwiek skrócenie tematu mogłoby wprowadzić kogoś w błąd. 🏃 Mimo, iż z dużą rezerwą podchodzę do tego typu książek, to nie da się ukryć, że twórca bardzo rzetelnie podszedł do tematu. Wszystkie własne obserwacje poparł odpowiednimi badaniami, jak też innych uznanych specjalistów z dziedziny mózgu. Oczywiście jak twierdzi, sport nie jest lekarstwem na wszystko i starczy tylko go uprawiać by wyjść np. z depresji. Równie ważnym jest również przyjmowanie lekarstw a sam ruch ma być dodatkiem, który jednak na dłuższą metę, może okazać się bardzo pomocny, nawet gdy już wyszliśmy z depresji. Popiera to też własnymi badaniami które przeprowadzał, jak też wielu uznanych na całym świecie specjalistów z dziedziny mózgu. 🏃 Wszystko o czym traktuje ta książka ebook utwierdza mnie tylko, że warto się ruszać i być aktywnym zwłaszcza że żyjemy w czasach gdzie, większość czasu spędzamy siedząc i co rusz jesteśmy poddawani znacznej ilości stresu. Mimo wielu specjalistycznych słów użytych w książce, czyta się ją bardzo dobrze, więc nie powinna ona nikomu sprawić trudności z jej zrozumieniem.

 • monja

  Idealna książka. Cała masa przydatnej, niemal poradnikowej wiedzy. Warto się ruszać aby lepiej myśleć. Sprawdzone informacje :)

 • Agnieszka Staencka Niemiec

  Bardzo wartosciowa pozycja. To nie przypadek, ze twórca jest rozchwytywany.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!