Czytaj więcej:
W ukryciu okładka

Średnia Ocena:W ukryciu

Wszystkiemu można stawić czoła, jeśli tylko jest z nami ukochana osoba... Tajny agent Marshall rozpracowuje gang narkotykowy w Ameryce Południowej. Ryzykowna gra opłaca się do czasu...Gdy zostaje zdemaskowany, zemsta szefa gangu odbiera mu wszystko. Ariana, utalentowana dziennikarka, wyjeżdża z ojcem, ambasadorem, do Buenos Aires, porzucając karierę a także beztroskie życie na Manhattanie. W Argentynie jedno wydarzenie sprawia, że świat wali jej się na głowę. W sercu Francji krzyżują się drogi Ariany i Marshalla. Pomimo bagażu tragicznych doświadczeń oboje pragną rozpocząć nowy, szczęśliwy rozdział. Lecz nawet z dala od Ameryki Południowej grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy uda im się uwolnić od przeszłości? Nowa, niepublikowana w Polsce opowieść Danielle Steel to absolutna klasyka literatury obyczajowej.

Szczegóły
Tytuł W ukryciu
Autor: Steel Danielle
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Między Słowami
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W ukryciu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W ukryciu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W ukryciu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • fil-mon-87

  Doskonały upominek dla matki albo babci. Bardzo były zadowolone i zaraz wzięły się do czytania.

 • Anes

  Uwielbiam książki tej autorki. Lektura odrywa od codzienności.

 • Natalia Madej

  Fajna, dość lekka, mocno rozluźniająca książka. Danielle Steel zawsze idealnie się sprawdza, gdy mam ochotę na leniwe popołudnie z książką. A tym razem spędziłam z nią aż dwa takie popołudnia, choć niełatwo było przerwać lekturę w środku. Bardzo się wciągnęłam. Gorąco zalecam wszystkim paniom.

 • ksuchorz

  Biorąc do ręki powieści obyczajowe spodziewamy się przewidywalnej, nierzadko kiczowatej, historii dwojga ludzi po niełatwych czy tragicznych przeżyciach, którzy się spotykają już na samym początku książki. Do „W ukryciu” Danielle Steel podchodziłam raczej sceptycznie. Okładka przypominała te z poczytnych romansów dla kur domowych, pewnie również dlatego nie oczekiwałam niczego nadzwyczajnego. Do tej pory nie zapoznałam się z twórczością tej pisarki (teraz tego żałuję), pomimo, że u mnie w domu było dużo woluminów autorki. Zaczynałam własną przygodę z gatunkiem obyczajowym poznając prace Nory Roberts, Santy Montefiore i Sandry Brown, może dlatego sądziłam, że spotkam kolejną, wyświechtaną już historyjkę o miłości. Okazało się jednak, w jakim dużym byłam błędzie.Fabuła rozpoczyna się od opisu tajnego agenta DEA pracującego od trzech lat pod przykrywką w Bogocie, gdzie rozpracowuje kartel narkotykowy sprawny na olbrzymią skalę. Poznajemy jego, w brew pozorom, szczęśliwe życie z siostrą lidera gangu, z którą mieszka głęboko w kolumbijskiej dżungli, w chwili gdy spodziewają się narodzin dziecka. Lecz w jednej chwili wszystko się zmienia, agent zostaje zdemaskowany i musi uciekać z państwie ratując własne życie."Czuł się tak, jakby wessała go pustka, jakby zawisnął w przestrzeni między dwoma światami."Następnie poznajemy Arianę, utalentowaną dziewczynę mieszkającą w Świeżym Yorku, pracującą w branży modowej, która opiekuje się starszym i schorowanym, lecz nadzwyczaj inteligentnym ojcem. Ma z nim idealny kontakt, gdyż nie tak dawno zmarła jej matka, co zbliżyło ich do siebie jeszcze bardziej. Ambitny ojciec po długich i niełatwych staraniach, otrzymuje propozycję ambasadora w Argentynie. Bez wahania przyjmuje stanowisko i w raz z Arianą przeprowadzają się do Buenos Aires. Po paru miesięcznym beztroskim życiu w świeżym kraju, kobieta zostaje porwana…Cała recenzja na: http://kate-with-books.blogspot.com/

 • Mirka Garncarek

  Idealna książka ebook Danielle Steel, królowej powieści obyczajowej. W ukryciu zaintrygowało mnie śliczną okładką, miałam więc nadzieję na piękną historię. Rzeczywiście, opowiadanie o Arianie i Marshallu jest wyjątkowa, mimo że i tak wiemy jak się skończy, lecz to z pewnością piękno pisarski Danielle Steel.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!