Czytaj więcej:
W sieci kłamstw okładka

Średnia Ocena:W sieci kłamstw

Zanim pokochasz, musisz pokonać strach.Życie Amandy w jednej chwili zmienia się w olbrzymią katastrofę. Zdradzona przez męża, zwolniona z pracy i niemająca nic do stracenia, wyjeżdża z bratem, reporterem śledczym, na Mazury. Nieoczekiwany splot zdarzeń rzuca Amandę w sam środek porachunków dwóch wrogich sił, a jej ukrywana przed światem choroba sprawia, że dziewczyna traci grunt pod nogami. Miotając się pomiędzy tajemniczym, pociągającym Gregiem a swóim rozsądkiem, stara się za wszelką cenę wyjść na prostą. Na horyzoncie jednak pojawia się wróg z przeszłości, który pragnie osobistej zemsty… Czy uda jej się ostatecznie pokonać najgorszego z demonów?"Greg siedział niewzruszony. Kobieta stanęła ponad nim w bojowej pozycji, z rękami na biodrach. – Przepraszam. Nie rozumiesz, jaka jesteś bezbronna w swej naiwności? – Wstał, chcąc się do niej zbliżyć, lecz odsunęła się. Zraniona jego słowami pobiegła do sypialni. Usiadła na łóżku. Ruszył za nią.(…) – Jestem naiwna, ponieważ zadaję się z niewłaściwymi mężczyznami! – Zapewniam cię, że ja jestem właściwy. – Chciał zażartować, ale kobieta była zawiedziona. Gdyby usiłował odwieźć ją od wszystkich domysłów, zaprzeczyć wiedzy, którą o nim miała, wmówiłaby sobie, że przesadza. Lecz on brnął w zaparte, nie ułatwiając jej powzięcia stosownych decyzji."

Szczegóły
Tytuł W sieci kłamstw
Autor: Baron Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W sieci kłamstw pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W sieci kłamstw Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W sieci kłamstw PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Od dłuższego czasu życie Amandy zdaje się biec innym torem niż ona sama. Do tej pory poukładana codzienność zmienia się w pasmo niepowodzeń i ciągłych niewiadomych. Po zdradzie męża, zwolnieniu z pracy, młoda dziewczyna wyrusza wraz z bratem - reporterem śledczym na Mazury. Do tej pory błyskotliwa i spostrzegawcza Amanda nie zauważa gromadzących się czarnych chmur ponad głową. Zniknięcie brata stawia ją w stan najwyższej gotowości, zmuszając do podjęcia działań i operacji mających na celu rozwiązanie zagadki. Greg od początku jest dla Amandy bardzo zagadkowym mężczyzną. Jego wygląd, zachowanie zdają się ze sobą nie korespondować tak dokładnie jak się innym wydaje. Dodatkowa tajemniczość nie funkcjonuje na jego korzyść. On sam musi podjąć decyzję, po której stronie barykady zajmie pozycję. Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się łatwa i oczywista. Mimo licznych nieścisłości w dokumentacji a także jak się może wydawać jednoznacznych dowodów, nie wszystko jest takie proste. Kolejne kłopoty pojawiają się, kiedy bohaterowie wracają z Mazur do domu Amandy. Nie są one powiązane z wcześniejszymi wydarzeniami, przez co odnosi się wrażenie, jakby książka ebook składała się z dwóch części albo posiadała dwa wątki główne. Ta element jest znacznie bardziej szybka i zagadkowa niż wcześniejsza. Prześladowca bardzo długo pozostaje "bez twarzy", więc nie wiadomo skąd nadejdzie atak. Książka ebook podzielona została na trzy rozdziały, jednak przez wcześniej wspomniany podział akcji odnosi się wrażenie jakby to były dwie części. Akcja nieźle zaplanowana i rozłożona w czasie. Poszczególne wątki płynnie się łączą dając spójny obraz całości. "W sieci kłamstw" czyta się dobrze, dynamicznie i z zainteresowaniem. Autorka stopniuje napięcie w umiejętny sposób, przez co Czytelnik nie zostaje przytłoczony nadmiarem emocji i uczuć. Bohaterowie są postaciami złożonymi, popełniającymi błędy przez co stają się bliżsi Czytelnikowi. Całość jest przyjemna w odbiorze. "W sieci kłamstw" jest udanym debiutem literackim Autorki. Książka ebook będzie doskonale pasować na jesienne albo zimowe wieczory. Serdecznie zapraszam Was do sięgnięcia po nią.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!