Czytaj więcej:
W poszukiwaniu Czerwonego Smoka okładka

Średnia Ocena:W poszukiwaniu Czerwonego Smoka

Książka ebook do wyszukiwania, napisana z przymrużeniem oka i wypełniona olbrzymimi ilustracjami, na których roi się od szczegółów! Czerwony Smok pragnie znaleźć miłość. W tym celu musi opuścić własny komfortowy zamek a także wiernych przyjaciół, Księżniczkę i Rycerza, wyposażony jedynie w plecak, mapę świata i niezły humor. Swoje przygody relacjonuje za pomocą kartek pocztowych i obrazków. Podróżuje podniebnymi szlakami i przez oceany, od obydwu Ameryk aż po Azję, i spotyka przy tym zwierzątka z całego świata. Kto wie? Może nawet znajdzie własną bratnią duszę? W toku opowieści mali i duzi mogą podążać śladami Czerwonego Smoka, niekiedy nieźle ukrytego w głębi świetnych krajobrazów.

Szczegóły
Tytuł W poszukiwaniu Czerwonego Smoka
Autor: Bageres Frederic, Lienard Maud
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W poszukiwaniu Czerwonego Smoka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W poszukiwaniu Czerwonego Smoka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W poszukiwaniu Czerwonego Smoka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Maluszkowe Inspiracje

    WYSZUKIWANIE, ĆWICZENIA NA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ "W poszukiwaniu czerwonego smoka" Po poszukiwaniach niebieskiej marchewki przyszła kolej na czerwonego smoka. Smoka poszukującego miłości. Przemierza lądy i oceany szukając bratniej duszy, a własne przygody relacjonuje na pocztówkach. Duży format, wielka porcja zabawy. Ilustracje ogląda się fantastycznie wyszukując masę interesujących szczegółów, do tego opisy, które umilają poszukiwania. Mistrzowsko! Więcej na blogu: www.maluszkoweinspiracje.pl

  • Iwona_C_

    Czy smokowi uda się odnaleźć miłość własnego życia? O tym musicie przekonać się sami. Ze własnej strony mogę dodać, że książka ebook będzie niezła dla najmłodszych przedszkolaków – mój sześciolatek ekspresowo znalazł wszystkie smoki, lecz opowieści o smoku bardzo mu się podobały i chciał kilka razy je czytać. http://www.czytajac.pl/2017/08/poszukiwaniu-czerwonego-smoka/

  • Marta mama chłopców - Książeczki synka i córeczki

    Powiem Wam, że książka ebook ta jest wielka. To zdecydowanie coś co trzeba powiedzieć od razu, ponieważ bardzo mnie zaskoczyły jej gabaryty, oczywiście tak zupełnie pozytywnie zaskoczyły ;) Ma ona bowiem niemalże 40 cm długości i niemalże 30 cm szerokości, także sami widzicie, że rozmiaru jej nie można odmówić. I to jest zdecydowany plus. Chociaż może być pewien problem z jej przechowywaniem to mimo tego jej wielkości może okazać się przydatna. Na przykład do poszukiwania Czerwonego Smoka na stronach pełnych szczegółów. I to prowadzi nas do następnej rzeczy, którą muszę wymienić czyli piękne, wyjątkowo kolorowe, bardzo śmieszne ilustracje zawierające masę rzeczy, roślin o zwierząt. Jest naprawdę ślicznie, jest barwnie, wesoło. Ja jestem zachwycona tą grafiką. Tekstu nie ma tutaj jakoś strasznie dużo. Jest to podróż omówiona przez smoka, także to on jest naszym narratorem :) Ja jestem jak najbardziej zadowolona z tej książki, zarówno jeśli chodzi o treści jak i jej wygląd. Mój Nikodem twierdzi, że jest już na nią za duży, lecz mimo tego widziałam zainteresowanie w jego oczach kiedy ją przeglądał. Co więcej pokusił się nawet o poszukiwanie Czerwonego Smoka na kartkach tej książki i muszę przyznać, że czasami nieźle się zakamuflował ;) Także ja ze własnej strony powiedziałam, a właściwie to napisałam już prawdopodobnie wszystko, więc kończę tą moją recenzje. Pozostaje mi jedynie napisać, że jak najbardziej zalecam :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!