Czytaj więcej:
W dół okładka

Średnia Ocena:W dół

Błyskotliwy thriller o więzach krwi i potyczce o przetrwanie. Koniec wakacji, Courtlandowie przyjeżdżają w Góry Skaliste. Dla ich córki, osiemnastoletniej Caitlin, góry mają być ostatecznym sprawdzianem biegowym. Jej rodzice liczą na to, że wspólny urlop pomoże im posklejać związek. Pierwszego poranka Caitlin i jej młodszy brat Sean idą pobiegać. Kilka godzin potem z telefonu Seana dzwoni szeryf. Chłopak leży w szpitalu, ma pogruchotaną nogę, lecz już odzyskał przytomność, jego życiu nic nie grozi. A Caitlin? Caitlin zniknęła. Zaczyna się koszmar w rodzaju tych, o których słyszy się w telewizji, lecz które zwykle przydarzają się innym. Poszukiwania, wzajemne oskarżenia, zapytania bez odpowiedzi. Co się stało? Czy mogli temu zapobiec? Czy Caitlin żyje? Czy kiedykolwiek się tego dowiedzą? Tajemnicze zniknięcie kobiety stanie się początkiem strasznej podróży po coraz bardziej splątanych ścieżkach. Wkrótce Courtlandów będzie łączyło już tylko pytanie, którego nigdy nie zdołają zadać na głos: Kiedy przestać szukać? Perfekcyjnie skrojony thriller, napisany z precyzją, która pozwala uchwycić każdą emocję, każdą chwilę strachu i każdą potworną myśl, pędzący jak lawina ku przerażającemu rozwiązaniu.

Szczegóły
Tytuł W dół
Autor: Johnston Tim
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W dół pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W dół Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W dół PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • blaz

  Nie mam czasu się rozpisywać, lecz jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Pochłąnałęm ją w 2 wieczory, co jak na mnie jest tempem ekspresowym. Książka ebook tylko na początku i na końcu ma wiele wątków kryminalnych. Cały środek to idealna proza obyczajowo-psychologiczna pokazująca rozpad więzi międzyludzkich spowodowanych rodzinną tragedią.

 • Patrycja Niemier

  Książka ebook ta jest interesująca aczkolwiek nie jest to klasyczny kryminał. Historia ciągnie się dosyć wolno a historia nie jest klasycznym kryminałem.

 • Paulina Walewska

  mimo iż opis mnie nie powalil książka ebook na prawe wciąga i trzyma w napięciu :)

 • molinkaksiazkowa

  http://molinkaksiazkowa.blogspot.com/ Błyskotliwa opowieść przenosząca wprost w góry Skaliste gdzie rodzina Courtlandów postanawia spędzić własne wakacje. Wyjazd ma stanowić zarówno doskonałą terapie małżeńską dla Granta i Angeli, w których życiu małżeńskim nie układa się zbyt dobrze, jak i zwiększyć wytrzymałość na wysokościach ich dorastającej córki Caitlin, gwiazdy liceum w biegach.Podczas pierwszego, słonecznego ranka Caitlin wraz z najmłodszym bratem wybierają się na wycieczkę, podczas niej dochodzi do wypadku Seana, któremu towarzyszy zagadkowe zaginięcie dziewczyny. Tak o to rozpoczyna się tragedia rodzicielski spędzający nawet najmniejszy spokój z powiek. Trwa nie kończąca potyczka z czasem, setki wypowiedzianych pytań bez odpowiedzi wraz z głuchą ciszą ze z strony córki. Twórca perfekcyjnie ukazuje tu perypetie rodziny dotkniętej tragedią zaginięcia najbliższej osoby. Posługując się swą odwagą i dużym ciężarem jakim jest niezły przekaz, przedstawił ich dzieje od strony dotychczas wielu nam nie znanej. Nie jesteśmy w stanie poczuć tych emocji póki sami nie spróbujemy postawić się w danej sytuacji - ta książka ebook jest do tego doskonałym przykładem. Przez kolejne element nie jednoznacznie odczuwamy siłę tkwiąca w Courtlandach, która ujawnia się dopiero na samym końcu. Mimo rozmytych konturów uczuć i wiszących w powietrzu zamierzchłych niesnasek pojawia się otulina energii sprowadzająca wszystkie zawahania do dalszych poszukiwań. Emocje zawarte wraz z opisami przyrody są nadzwyczajnie realistyczne, wprawiające czytelnika w poczucie utożsamiania się z bohaterami. Panuje atmosfera lęku, strachu lecz także bezgranicznej nadziei na lepsze jutro. Doskonale stworzony przekład sprawia, że odczyt książki jest wyrazisty, dogodny dla oczu i nie sprawia większych problemów. Książka ebook z całą pewnością zasługuję na honorowe miejsce w biblioteczce mimo mało oczekiwanego zakończenia.Tytuł: "W dół"Autor: Tim JohnsonKategoria: Thriller psychologicznyWydawnictwo: Marginesy Przekład: Karolina IwaszkiewicLiczba stron: 400Data wydania: 16.03.2016rok.Moja ocena: 9/10

 • Julia Buksa

  Jestem w trakcie czytania, trochę twórca przeskakuje lecz tak to fajna. To raczej nie trzyma w napięciu ani nie powinno nazywać się dreszczowiec (ang.thriller).

 • Aneta

  Sam motyw książki zachęcający lecz wszystko takie nie spójne, chropawe, nie polecam.

 • szugar1992

  Po recenzjach spodziewalem siebtypowego thillera ake tak czy inaczej warta jest uwagi nie chce nikomu zdradzac co sie losy w srodku pozdrawiam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!