Czytaj więcej:
VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young okładka

Średnia Ocena:VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young

Zmiany w VAT mają z założenia uprościć istniejące obecnie przepisy a także uporządkować te, budzące największe wątpliwości. Jednak czy zmiany okażą się korzystne dla wszystkich, w tym dla Twojej firmy? Jak bardzo odczujesz je w własnej pracy? Czy będziesz mieć nowe obowiązki? Odpowiedz na te zapytania odnajdziesz w książce pdf VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young. To prawdziwe kompendium wiedzy dla każdego, kto na co dzień zajmuje się rozliczeniami VAT. Ta publikacja pozwoli bez problemu przejść przez wszystkie zmiany w ustawie. Doświadczeni Eksperci wyjaśnią, jak je stosować w praktyce, aby nie popełnić błędu. Co odnajdziesz w książce pdf VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young. W publikacji odnajdziesz ujednolicony tekst ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Bo nie wszystkie zmienione regulacje weszły w życie 1 stycznia 2013 r. (kluczowe rozwiązania, np. dotyczące świeżych zasad ustalania momentu powstania obowiązku podatkowego w VAT zaczną obowiązywać dopiero od 1 lipca 2013 r) odnajdziesz w niej też te przepisy, które będą miały dłuższe vacatio legis. Specjalnie je oznaczymy w naszej książce. Dzięki temu prosto zorientujesz się, że na przygotowanie się do świeżych regulacji będziesz mieć więcej czasu. Wysokiej klasy specjaliści z Ernst & Young skomentują dla Ciebie zarówno zmieniane przez resort finansów przepisy, jak i te z obecnych regulacji, które w praktyce budzą najwięcej kontrowersji. W opracowaniu odnajdziesz m.in. : Ujednolicony tekst ustawy o VAT,Odpowiednio zaznaczone zmienione regulacje ; dynamicznie zorientujesz się, które przepisy się zmieniły,Wyjaśnienie świeżych zasad ; dzięki czemu nie będziesz zastanawiać się, jak interpretować tekst ustawy,Komentarz ekspertów, wskazujący na skutki zmodyfikowanych reguł ; dostaniesz gotowe wyjaśnienia, dzięki czemu unikniesz problemów z fiskusem. Dlaczego warto zarezerwować sobie egzemplarz książki już dziś? Żeby zapewnić sobie spokój w najgorętszym okresie. To pewne, że na początku roku czeka nas zamieszanie związane z wejściem w życie świeżych przepisów. Gdy inni zaczną gorączkowo szukać niezbędnych informacji Ty otrzymasz je wprost na własne biurko. Nie będziesz zdany na wiedzę znalezioną na forach tematycznych czy czekanie na omówienie konsekwencji świeżych przepisów w publikacjach fachowych. Dzięki publikacji VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young zyskasz gwarancję, że już w pierwszych dniach obowiązywania świeżych przepisów będziesz miał pod ręką wszystkie niezbędne informacje, porady i wyjaśnienia dotyczące ich stosowania, dostarczone przez najwyższej klasy ekspertów Ernst & Young.

Szczegóły
Tytuł VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

VAT 2013 wraz z komentarzem ekspertów Ernst & Young PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!