Czytaj więcej:
Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu okładka

Średnia Ocena:Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

Związku między ciałem a psychiką nie trzeba w dzisiejszych czasach udowadniać. Świadczy o nim chociażby osławiony wynik placebo. Jak to możliwe, że umysły poważnie chorych ludzi, tylko w oparciu o przekonanie, że otrzymują lek, potrafiły wyleczyć ich ciała z pozornie nieuleczalnych chorób? I co najistotniejsze – czy każdy z nas może dowolnie wykorzystywać tę uzdrawiającą właściwość własnej świadomości?Odpowiedzi udziela dr David Hamilton – niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej, a także twórca światowych bestsellerów. Obecnie podróżuje po całym świecie i prowadzi warsztaty, pomagając ludziom zrozumieć potężny wpływ umysłu na ciało. W własnej pierwszej na polskim rynku książce pdf opisuje, w jaki sposób możemy wykorzystać wizualizację, zaszczepione w nas przekonania i pozytywne nastawienie do leczenia całego organizmu. Poprzez rewolucyjną metodę uzdrawiania w polu kwantowym Twórca pokazuje, jak fantazja i myśli stymulują systemy obronne ciała a także uruchamiają procesy zwalczania choroby, bólu i dolegliwości fizycznych.Wszystkie przytoczone tezy zostały poparte przemawiającymi do fantazji przykładami i efektami badań. Po raz pierwszy w sposób tak naukowy przeanalizowano leczniczy potencjał kryjący się w naszym umyśle. Co więcej, żeby z niego skorzystać nie są konieczne żadne specjalistyczne ćwiczenia czy kursy. Wszystko, czego potrzebujemy, posiadamy w sobie od dnia narodzin. Musimy tylko nauczyć się z tego korzystać.Twój umysł – najskuteczniejszy lek.

Szczegóły
Tytuł Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu
Autor: Hamilton David
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • tetiisheri

    Nie od dzisiaj, jak przypuszczam, większość z nas miała sposobność przekonać się o tym, jaki wpływ na liczne różnorakie sytuacje w życiu ma nasze swoje nastawienie, przekonania i zaszczepione gdzieś głęboko w naszych myślach wizje. Umysł potrafi zdziałać cuda. O tym jak za pomocą umysłu można uzdrowić ciało pisze Dr David R. Hamilton. Własne spostrzeżenia twórca napisał na podstawie badań dotyczących mocy umysłu, które prowadził przez nad 26 lat. „Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu” to tytuł, który czyta się całkiem miło i choć mnie osobiście lektura tej książki aż tak bardzo nie porwała, to znalazłam w niej kilka ciekawostek. Zalecam osobom zainteresowanym tematyką związaną z umysłem i siłą ludzkich myśli.

  • Dariusz

    Jak wyjaśnić wynik placebo? Dlaczego ludzie, którym podawało się roztwór płynów fizjologicznych zdrowieli wbrew zasadom współczesnej medycyny? Gdzie tkwił haczyk? Dr Hamilton wyjaśnia, jak wielka jest moc ludzkiego mózgu i siły tkwiących w nim przekonań. Jeśli wierzysz, że otrzymujesz panaceum na wszelkie dolegliwości, w rzeczywistości jedząc lentilka, Twój organizm się uleczy. Jeśli otrzymasz panaceum lecz będziesz przekonany, ze Ci ono nie pomoże, nigdy nie pozbędziesz się choroby. Łatwe jak drut. Tyle w teorii. A teraz czas na praktykę. Jej opis odnajdziesz w tej książce.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!