Czytaj więcej:
Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu okładka

Średnia Ocena:Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu

"Uwolnij własny potencjał" Krzysztofa Janowskiego jest swoistym kanonem wiedzy, który pozwoli ci odkryć własny wewnętrzny potencjał i wznieść własne życie na wyższy poziom. Jeśli pragniesz osiągnąć sukces, energię, zdrowie, witalność, pragniesz przemienić własne życie na lepsze – możesz to zrobić dzięki nietuzinkowym wskazówkom zawartym w tej książce. Przy jej lekturze poczujesz się tak, jakbyś czytał instrukcję obsługi swojego ciała i umysłu, posiądziesz wiedzę, która jest niby oczywista, a zagrzebana tak głęboko, że do tej pory nieużywana. Ta książka ebook to zestaw praktycznych informacji – gotowych do zastosowania od zaraz – które spowodują, że odkryjesz w sobie więcej. To znakomite połączenie wiedzy mentalnej z przykładem najlepszych praktyków doprowadzania ciała do najlepszej formy witalnej, a umysłu na wyżyny możliwości.  Z tej książki dowiesz się również: jak zachować równowagę w najistotniejszych obszarach w życiu i nie zatracić się w pędzącym świecie, jakie dwie kompetencje są uważane za „ponadczasowe umiejętności XXI wieku”, jak obudzić w sobie chęć do realizacji celu, jak przemieniać ograniczenia w życiowe szanse, jak wprowadzić się w najlepszy stan emocjonalny bez żadnych używek. Jeśli jeszcze nie wiesz, co oznacza czuć w sobie witalność, to druga element książki pokaże ci jak na dłoni gotowe praktyki do wprowadzenia w życie.  Krzysztof Janowski jest trenerem, praktykiem biznesu a także mówcą motywacyjnym. Przekazuje innym wiedzę będącą efektem wielu lat studiów i badań, sprawiając, że uczestnicy jego szkoleń odkrywają w sobie to, co przenosi ich życie prywatne i zawodowe na wyższy poziom. Odkrył klucz, który otworzył mu drzwi do zmian wewnętrznych i zewnętrznych, a w efekcie pozwolił odnaleźć własne pasje i realizować swoją misję życiową. Od paru lat pomaga ludziom odnajdywać ich najskrytsze pragnienia i cele. Jak mówi: "Razem wyjmujemy z szafy zakopane marzenia i skutecznie je realizujemy". Wiedzę zdobywał u światowej sławy trenerów i mentorów, m.in. u Anthony’ego Robbinsa, kończąc jego Leadership Academy a także Mastery University w Stanach Zjednoczonych, a także u Briana Tracy, biorąc udział w serii jego seminariów. Jednocześnie ciągle się rozwija. Przeprowadził nad 500 szkoleń, goszcząc w salach szkoleniowych nad 10 000 osób. Jest praktykiem sprzedaży i zarządzania z 10-letnim doświadczeniem, autorem licznych programów motywacyjnych, np. dostępnego na DVD "Wyznacz cel – 10 zasad"czy "Power and health day”. Pełni też rolę eksperta ds. motywacji w biznesie i życiu prywatnym w cenionych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Szczegóły
Tytuł Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu
Autor: Janowski Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poltext
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Uwolnij swój potencjał. Przez umysł i ciało do sukcesu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!