Czytaj więcej:
Uniwersum Metro 2033. Krucjata dzieci okładka

Średnia Ocena:Uniwersum Metro 2033. Krucjata dzieci

Historia lubi się powtarzać. Mediolanowi grozi świeża zagłada atomowa, a dzieci ponownie przygotowują wyprawę krzyżową. Czy mają szansę, czy również – jak poprzednio – religijni fanatycy prowadzą ich na bezsensowną śmierć? Czy prawdziwymi stworami są mutanty, które zajęły ruiny Mediolanu, czy ludzie ukrywający się pod miastem? Czy jest miejsce dla Boga tam, gdzie wiara spłonęła w atomowym ogniu, i po czyjej jest On stronie? Znany i ceniony w rodzinnych Włoszech powieściopisarz powraca do naszego uniwersum, by wyznaczyć w nim świeży poziom odniesienia. Jeśli istnieje w Uniwersum Metro 2033 autor, którego nie zawahałbym się nazwać prawdziwym mistrzem, to jest nim Tullio Avoledo. Potrafi być twardy, a nawet okrutny, lecz umie również wzruszyć do łez – wie, jak poruszyć czułe struny duszy. I robi to od samego początku. Dmitry Glukhovsky

Szczegóły
Tytuł Uniwersum Metro 2033. Krucjata dzieci
Autor: Avoledo Tullio
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Uniwersum Metro 2033. Krucjata dzieci pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Uniwersum Metro 2033. Krucjata dzieci Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Uniwersum Metro 2033. Krucjata dzieci PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • mister68

  W sumie lesza niz oryginal.Czekam na kolejne czesci

 • Robert Pawlus

  Super książka! Dynamiczna dostawa do salonu Empika, miła i ochocza obsługa :)

 • Wiktor Styrylski-Pałka

  Wraz ze wcześniejszą częścią Metro od tego autora zdecydowanie najbardziej fantastyczna seria w tym Uniwersum.

 • Anonim

  Idealna kontynuacja Korzeni niebios, która jak poprzedniczka ma w sobie fragmenty czysto fantastyczne czego nie możnaby się spodziewać po tym uniwersum. Czekam na kontynuację czyli "Konklawe ciemności".

 • Anonim

  Książka ebook jest super

 • Joanna Pietrzak

  Interesujący styl narracji, nieźle się czyta.

 • Angelika Marchelewicz

  Avoledo zręcznie łączy fragmenty fantastyki, świat Metra i coś jeszcze. Jest dużo nawiązań do religii jako, że wśród bohaterów nie brak prawdziwych fanatyków. Epizodów jest dużo, są one krótkie, lecz treściwe i zróżnicowane. Nie wieje nudą. Akcja nie stoi w miejscu. Jest miejsce na miłość, walkę, życiowe rozterki, okrucieństwo a także klimat Metra, za który tak kochamy te książki. Stworów czy mutantów nie ma zbyt dużo jednak ich brak nie dokucza. Świat omówiony tu po Wielkiej Zagładzie jest po prostu ciekawy. Wisienką na torcie jest zakończenie, które było jednym z ciekawszych w porównaniu z poprzednimi wydaniami z UM. Na tylnej okładce standardowo dostajemy mapkę z ruinami Mediolanu. Zachęcam jak najbardziej do lektury. Wiedźminka Ciri

 • Jarosław Ochim

  Książka ebook rewelacyjna. Avoledo jest jednym z lepszycg twórców uniwersum. Polecam.

 • p_maja

  Jestem dopiero na początku przygody z książką, lecz już pierwsze 50 stron mnie wciągnęło niestety praca ważniejsza, dzisiaj czytam dalej polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!