Ukryty język symboli okładka

Średnia Ocena:


Ukryty język symboli

Esencje i notatki o sztuce, religii, liczbach i miastach. Jesteśmy uwikłani w grę obrazów, skomplikowaną rzeczywistość wewnętrzną, zatem języka symbolicznego powinniśmy uczyć się od dziecka. Nie ma czegoś takiego jak świeży człowiek. To ciągle stary człowiek nawarstwiony na poprzednich pokoleniach. Mówiąc obrazowo, stanowimy cienką powłokę na pniu wielu pokoleń. Znaczna element naszej psyche, ego czy poczucia samego siebie związana jest z archaicznym odbiorem rzeczywistości. W ten sposób komunikuje się z nami owa "nawarstwiona" nieświadomość zbiorowa. Komunikuje się z nami ukrytym mową symboli.   Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Ukryty język symboli
Autor: Majewski Lech
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2020
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Ukryty język symboli w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Ukryty język symboli PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • anonymous

    Jeśli ktoś kupi tę książkę myśląc, że znajdzie w niej eseje Majewskiego, to strasznie się rozczaruje. Książka ebook jest pełna jego lub i nie jego myśli i sentencji, krótkie opisy i analizy obrazów i wypowiedzi na temat miast. Słowem duże rozczarowanie, ponieważ sentencje to ja mogę sobie poczytać Seneki czy Epikteta, a niekoniecznie Majewskiego. Trochę to dziwne, ponieważ w przedmowie mówi o własnych wykładach, więc należało te wykłady spisać i opublikować, a nie taki notes.