Czytaj więcej:
Uczeń i śmierć okładka

Średnia Ocena:Uczeń i śmierć

Szkolenie czyni mistrza…Strzały padły jeden po drugim i były celne. W ciągu paru sekund na lodowisku w Central Parku zginęły trzy osoby: młoda łyżwiarka, lekarz i nauczyciel. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że wszyscy troje są zupełnie przypadkowymi ofiarami. Podczas własnej pracy w nowojorskiej policji porucznik Eve Dallas widziała dużo morderstw, lecz jeszcze nigdy nie zetknęła się z tak szokującą zbrodnią. Nie ulega wątpliwości, że morderca to nieźle wyszkolony snajper, używający taktycznego karabinu laserowego. Kiedy pociągał za spust, znajdował się daleko od lodowiska. Lista budynków, spośród których mógł wybierać strzelec wyborowy, nie ma końca, natomiast lista osób o tak szczególnych umiejętnościach wydaje się stosunkowo krótka: policjanci, wojskowi, zawodowi zabójcy. Dzięki pomocy męża, geniusza komputerowego i multimiliardera Roarke’a, porucznik Dallas wkrótce trafia do miejsca, skąd strzelano. Okazuje się, że zabójców jest dwóch – starszy i młody, szkolony przez mistrza, i każdy z nich realizuje własny plan. Central Park był tylko rozgrzewką. Następny atak snajpera wstrząsa miastem do głębi, lecz to jeszcze nie koniec tych tragicznych wydarzeń…"Rob jest wirtuozem." "Seattle Post-Intelligencer""Trzymający w napięciu thriller z odpowiednią dozą humoru… Wielbiciele gatunku będą zachwyceni." "This Week""Unikalna kombinacja thillera i romansu." "The Romance Reader"

Szczegóły
Tytuł Uczeń i śmierć
Autor: Robb J. D.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Uczeń i śmierć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Uczeń i śmierć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Uczeń i śmierć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dominika

  Ciekawa, lecz nie czytałam jednym tchem jak poprzednich. Fajnie rozwijają się postacie z serii, lecz fabuła bardzo podobna do zlepku z paru poprzednich części.

 • Laura Craig

  To jest prawdziwy wyścig z czasem. Zespół śledczy musi tropić seryjnego zabójce, który z dystansu zabił troje ludzi. Pech, że nic nie łączy to zamordowane osoby. Napięcie staje się coraz wyższe kiedy dochodzi do następnego zamachu, a porucznika Eva dowiaduje się, że zabójcami jest dwójka snajperów - uczeń i mistrz. Fascynujące było obserwowanie w jaki sposób policjanci układają fragmenty układanki, żeby dotrzeć do celu. Twórca prowadzi mądra serię, która bardzo mocno wciąga czytelnika, W tej całej akcji kryminalnej ukryty jest jeszcze smaczek romansu, co dodatkowo dodaje smaku do całej historii. Nie jest to jednak zbyt przejmujące i bardzo nieźle komponuje się z całością.

 • aneta

  Co za chłam! To moja pierwsza przygoda z Norą Roberts i niestety czuje się zrażona. Jak można napisać taki badziew i wydać je w ładnym opakowaniu, wciskając ludziom kit, że to wciągający thriller, kiedy bardziej przypomina futurystyczne romansidło. Jestem wściekła, że marnowałam czas przy czymś tak słabym. Uważam, że już na wstępie, lub w opisie powieści powinni uwzględnić, że akcja losy się w niedalekiej przyszłości. Nie każdy lubi opisy wymyślanych przez Roberts nowinek technologicznych. Nie każdy może skupić się na fabule, kiedy postacie trajkoczą i ekscytują się nowo wymyślonymi przez tego gogusia (Roarke) kolejnymi technicznymi pierdoletami. Nie mam pojęcia jak można sądzić się za świetnego glinę, kiedy dosłownie w 2061 r. pani porucznik ma praktycznie wszystko pod ręką i uwaga, tyle policjantów pod ręką, że pewnie to połowa glin z Nowego Jorku. Pytam się: gdzie są (typowe dla amerykańskich powieści) cięcia budżetowe? Gdzie jest prowadzone śledztwo w starym stylu, gdzie detektyw prowadzący wypytywał osobiście świadków? Gdzie jest tu sens, w świecie gdzie rządzą komputery, a policjanci mają podane wszystko na tacy?

 • Krzema

  Następna idealna książka ebook Nory Roberts alias J.D. Robb :) GORĄCO POLECAM całą serię In Death!

 • anonymous

  Tak książka ebook jest bardziej dla fanów kryminałów. Interesujący wątek kryminalny i interesujące zakończenie przeplata się również wątek miłosny. Bardzo zalecam tą książkę, zresztą zalecam cały cykl In death.

 • Edyta Nowicka

  Świetna, nie śpię w nocy, żeby... czytać książkę .

 • karla322

  Jak zawsze Nora trzyma nas w napięciu do ostatniej strony. Doskonała książka.

 • Bookendorfina Izabela Pycio

  "Umysł, przeczucie, instynkt, szósty zmysł, policyjne rozumowanie - cokolwiek to było... należało pozwolić dojść temu czemuś do głosu." Lekki, przystępny i mało wymagający kryminał, niezbyt zawiła zagadka detektywistyczna, dość wcześnie znamy tożsamość mordercy, jednak i tak miło śledzi się zmagania ambitnej i dociekliwej porucznik Eve Dallas, cieszącej się popularnością wśród społeczności, detektyw z nowojorskiego wydziału kryminalnego. Autorka osadziła fabułę powieści w dwa tysiące sześćdziesiątym pierwszym roku. Sympatycznie odbiera się przemycane fragmenty możliwych osiągnięć technologicznych mających w przyszłości ułatwić pracę policjantów. Interesująca intryga, dynamiczne rytmy, incydenty intensyfikujące atmosferę niepokoju i zaniepokojenia. Też w tym tomie prowadzany jest wątek obyczajowy, który choć nie do końca frapujący, to jednak nadający ciepłych barw przybliżanej opowieści. Opisana historia uwzględnia aspekty poprzednich odsłon serii (choćby "Obsesja i śmierć", Pożądanie i śmierć" czy "Bractwo śmierci"), nawiązuje do słynnych wcześniej bohaterów i postaci, jednak każdą z przygód można czytać niezależnie od siebie. W Świeżym Jorku, na lodowisku w Central Parku, giną z rąk snajpera trzy bezbronne ofiary, studentka, lekarz i nauczyciel. Porucznik Eve Dallas i jej policyjna partnerka Delia Peabody próbują przekonać się, czy ofiary wiąże ze sobą coś poza tym, że akurat tego dnia wybrały się na ślizgawkę. Jeśli zaś to przypadkowe ofiary, rozwiązanie sprawy okaże się najprawdopodobniej wyjątkowo złożone i skomplikowane. Media natychmiastowo nadają rozgłos tragedii, panika rozprzestrzenia się, rośnie presja czasu, niebezpieczeństwo popełnienia dalszych morderstw z każdą chwilą wzrasta, koszmarne zagrożenie czai się ponad miastem. Autorka prezentuje jak niewiele potrzeba, żeby ciemna i mroczna element natury człowieka objęła ponad nim panowanie, jak wybuchową mieszankę tworzą nienawiść, cierpienie, poczucie krzywdy i pragnienie zemsty. Podsycanie negatywnych emocji, kumulowanie ich latami, umacnianie ich odczuwania przez bliskich, stają się zabójczą siłą, która puszczona w ruch, zmienia się w wir i nie daje zatrzymać się. Książka ebook dostarczająca odskoczni od codzienności, pomysł na szybkie czytanie, bez konieczności pełnego angażowania, sprawdzi się, kiedy potrzebujemy nabrać dystansu do nękającego nas problemu, czytając jednocześnie poszukujemy sposobu na jego rozwiązanie. bookendorfina.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!