Czytaj więcej:
Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera okładka

Średnia Ocena:Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera

Wszyscy menedżerowie gorączkowo pracują ponad usprawnieniem własnej firmy albo jej produktów. Poszukują rozwiązań, które pozwolą im dostać się do czołówki rynkowych graczy albo utrzymać własną pozycję w świecie ogarniętym manią wdrażania innowacji. Każdego dnia obserwujemy powstawanie niezliczonych świeżych modeli i tysięcy nowatorskich rozwiązań, z których większość dynamicznie popada w zapomnienie. Czyżby nie były wystarczająco genialne? Dlaczego jedne modele się przyjmują, a inne nie? Jak pracować z wizjonerskimi ideami, żeby zwiększyć ich szanse na sukces?Za większością porażek dotyczących świeżych rozwiązań stoi po prostu ich… nieuporządkowanie i niedopracowanie! Lecz czy wdrażanie innowacji można w ogóle w jakiś sposób uporządkować? Nadeszła pora, by przemienić sposób myślenia o tworzeniu nowoczesnych modeli biznesowych. 470 menedżerów i specjalistów z 45 krajów, dla których wymyślanie i wdrażanie innowacji to chleb powszedni, pokaże Ci, że ten z pozoru niejasny proces można skutecznie usystematyzować!Rzuć więc wyzwanie utartym schematom myślenia i przestarzałym rozwiązaniom! Masz okazję wykorzystać wiedzę i doświadczenie najsłynniejszych praktyków a także strategów tej dziedziny, żeby nauczyć się, jak metodycznie poszukiwać wizjonerskich pomysłów, opracowywać je i wcielać w życie biznesowe, a także przekuwać w dochodowe projekty!

Szczegóły
Tytuł Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera
Autor: Osterwalder Alexander, Pigneur Yves
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Janusz Chmielarz

  Napisana i zaprezentowana książka ebook w interesujący sposób. pomocna nie tylko menadżerom.

 • Krzysztof Pietrusewicz

  jak sama nazwa wskazuje podręcznik wizjonera. łatwy język. interesujące treści. zalecam

 • Rafał Helis

  Świetne porady dot. planowania organizacjami. Przykłady wielkich firm motywują. Zalecam

 • Krzysztof Szymański

  Zalecam każdemu, kto myśli o stworzeniu albo rozbudowie własnego biznesu. Fundamentalna pozycja.

 • Grzegorz Wasilewski

  Ksiazka wydana przecudownie. Przejzyste przyklady i grafiki i wartosciowa tresc.Bardzo godna polecenia!

 • karolina

  Pragniesz wzmocnić Twój pomysł biznesowy konkretnym narzędziem, które wesprze Twoją wizję, wartość i pomoże dookreślić profil klienta? Zdecydowanie sięgnij po tę książkę. Odnajdziesz w niej konkretne wsparcie pomocne w rozwoju i modyfikacji Twojego przedsięwzięcia.

 • Felipee

  Na wstępie chciałbym gorąco polecić tą książkę wszystkim, którzy zamierzają otworzyć albo usprawnić własną firmę. Książka ebook jest istną kopalnią wiedzy w temacie budowania biznesu korzystając z paru podstawowych narzędzi do kreowania jak np. schematy modeli biznesowych, analiza SWOT itp. Zawiera dużo interesujących i przydatnych przykładów zaczerpniętych z dużych korporacji, które osiągnęły sukces na rynku międzynarodowym. Tworzona była przez ludzi z branży w oparciu o ich doświadczenia. W jej utworzeniu pomagała też społeczność internetowa - co na pewno jest jej olbrzymią zaletą - gdyż bazuje na rzeczywistych przykładach z życia wziętych. Uważam, że jedyny jej minus, który odbiera gwiazdkę to to, że treść została wstawiona w wąskie ramy schematu wyjściowego, przez co niektóre przykłady nie są za jasne i przejrzyste - oczywiście to moje osobiste wrażenie i możliwe, że Tobie nie będzie to tak przeszkadzało.Książka jest również idealnie ilustrowana co powoduje puszczenie wodzy fantazji. Jest to tytuł godny polecenia wszystkim, którzy chcą usprawnić własny biznes albo przymierzają się dopiero do jego rozkręcenia.

 • Smak Truskawek

  Depcze tradycyjną metodę planowania biznesu tj. biznes plan. Wciągająca lektura, przykłady największych firm (np. Google). Modele biznesowe to koncepcja, którą warto zgłębić. Wiedza podana w innowacyjnej formie, tekst przeplata się z grafikami i zdjęciami. Logicznie posortowane rozdziały.

 • Rafał Chechelski

  Konieczna lektura dla osob ktore myślą o swóim biznesie - droga lecz warto !!!

 • Limol

  Jeśli nie przemawia do Ciebie gęsty tekst, z skomplikowaną nomenklaturą, a mimo to pragniesz funkcjonować na rynku jako startup, albo pragniesz rozwijać albo zrestrukturyzować własną istniejącą firmę, ta książka ebook jest z pewnością dla Ciebie potrzebną pozycją.Postawienie na formę graficzną a także na zasadę "minimum słów, maksimum treści" sprawia, że obszerna wiedza zawarta w tej książce pdf jest prosto przyswajalna, a co najważniejsze, przyswojenie informacji nie wymaga nakładu znacznej ilości czasu.Dodatkowym atutem tej pozycji jest fakt, że wszystko jest obrazowane rzeczywistymi, a nie tylko fikcyjnymi bądź teoretycznymi przykładami. Jak wiadomo, w świecie nie ma rzeczy idealnych, bardzo nieźle obrazuje to autor, pokazując jak tworzyć modele biznesowe i dostosowywać je do realiów rynkuw dwóch słowach: POLECAM SERDECZNIE!

 • Krzysztof Zawadzki

  Wiedzą w pigułce. Kolorowo i jasno rozrysowane podstawy.

 • Kamil Kachnic

  Książka ebook świetna, nad 400 twórców razem sformułowało pigułkę sukcesu w biznesie. To w polskiej mentalności nie słychane aby tyle osob doszło do jakiegoś wspólnego zdania. Zacznijmy od poczatku czyli od klienta... a nie od produktu, gdyby autorzy takich flagowych produktów jak krajalnica do bananów przeczytali ksiażke to zaoszczędiliby czas. Pożniej idziemy do wartosći, nie koniecznie musi to być świeży zupełnie produkt, starczy cos polepszyc tak jak pierwszy Windows wyparł MS-DOS, tak, tak bazujemy na amerykanskich przykładach, ponieważ z serca kapitalizmu wyłoniły się najlepsze pomysły. Dalej strumienie przychodów, ważne zasoby, partnerzy, struktura kosztów. Jednym zdnaiem w tej ksiażce jest wszystko co o biznesie widziec powinnismy.

 • Michał Tomaszewski

  Ta książka ebook jest napisana specjalnie dla ludzi przedsiębiorczych. Pokazuje, że można coś zrobić na różnorakie metody o czym większość ludzi nie ma zielonego pojęcia!!

 • Adam Kielak

  Książka ebook w dość łatwy sposób pomaga zrozumieć filozofię działania przedsiębiorstwa. Twórca posłużył się wieloma przykładami z świata dużego biznesu min: Apple czy Amazon. Zalecam

 • Turusia

  Ile firm mogłoby odnieść ogólnopolski sukces, gdyby osoby zarządzające czy planning menedżerowie sięgnęli po tę pozycję. "Podręcznik wizjonera" udowadnia, że nawet najbardziej nierealne czy zabawne pomysły mogą odnieść wielki sukces pod jednym warunkiem - odpowiedniego przygotowania. Dzięki temu poradnikowi sprzedasz własny produkt komu tylko zechcesz!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!