Czytaj więcej:
Twój super mózg okładka

Średnia Ocena:Twój super mózg

Wzmocnij własne zdrowie i pogodę ducha!W tej książce pdf dwaj wybitni specjaliści połączyli własne siły tworząc niezwykłą książkę na bardzo aktualny temat potencjału naszego mózgu. Pokazują w niej, że poprzez odpowiedni trening i pogłębienie samoświadomości człowiek może przekroczyć własne ograniczenia, wybitnie rozwijając możliwości umysłu w  bardzo wielu, też nieoczekiwanych kierunkach, np. samoleczenia czy psychicznego dobrostanu.

Szczegóły
Tytuł Twój super mózg
Autor: Chopra Deepak
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ole
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Twój super mózg pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Twój super mózg Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Twój super mózg PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paweł Benkowski

  Dobre uzupełnienie do takich ebooków jak np. Potęga Podświadomości Josepha Murphiego.

 • Anna Ciuba

  Ksiazka ktora pozwala nam inaczej spojrzec na nasze mysli i glebiej pomyslec o ich przyczynasz. Polecam! W kazdym rozdziale sa rowniez zdania ktore mozna sobie zapisac i myslec o nich na codzien. Nie czytam pierwsza ksiazke tego rodzaju, dlatego niektore rozdzialy sa rozwinieciem mojej wiedzy i pozwalaja mi na wynik "aha.pozdrawiam

 • Arkadiusz Kosakowski

  Idealna lektura ,otwiera oczy na świat który sami tworzymy

 • Ewelina Pituła

  Interesująca lektura, zainteresuje każdego, bo porusza aspekty życia codziennego. Ponadto uświadamia nam jak zadbać o siebie samych. Motywuje i zachęca do pracy ponad sobą i rozwojem osobistym. Książka ebook stawia interesujące hipotezy, prezentuje zależności między pracą naszego mózgu, a takimi kłopotami jak potyczka z nadwagą czy depresją. Zachęcam do czytania.

 • bombowiec124

  Mózg to wielka, nieodkryta tajemnica, jeszcze przez długi czas będzie zadziwiał i pasjonował. Książka ebook bardzo, bardzo interesująca.

 • Dominik Chojecki

  Na książkę "Twój super- mózg" trafiłem przez przypadek, dlatego nie do końca wiedziałem czego się spodziewać podczas czytania. Pierwszą myślą było stwierdzenie: "Co można pisać o mózgu na nad 300 stron". W końcu wiedziałem, że nie jest to encyklopedia ani książka ebook medyczna poświęcona ściśle jednemu organowi człowieka- mózgowi. "Twój super mózg" to własnego rodzaju przewodnik anatomiczno- duchowy a także tutorial traktujący o wielu zagadnieniach z życia codziennego, z którymi musi radzić sobie nasz mózg: utrata pamięci, depresja, nadwaga, lęk, a także dobre samopoczucie, długowieczność, realność Boga, itp.Książka napisana w bardzo interesujący sposób, czyta się ją lekko i przyjemnie. Przeznaczona dla każdego, kto nie tylko chce przypomnieć sobie i pogłębić wiedzę na temat mózgu, lecz bardziej zrozumieć procesy zachodzące w jego wnętrzu a także relacji pomiędzy mózgiem a całym ciałem. Uważnie czytając porady autorów, możemy lepiej radzić sobie z wieloma kłopotami pojawiającymi się w naszym życiu, a także spojrzeć na niektóre sprawy z nowej perspektywy.Jak twierdzą autorzy książki, my sami ograniczamy własny mózg, który jest zdolny do znacznie większych osiągnięć, jednakże żeby mógł wzrastać musimy zakończyć nasze złe nawyki.Gorąco zalecam tę książkę o optymistycznym przesłaniu.

 • ciszanka

  Ksiąźka dla każdego kto chciałby poznać tajniki naszego mózgu.Dzięki niej przekonacie się iż nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia przez nasz mózg.Szczerze polecam!

 • Maria

  Pozycja prawdopodobnie jedna z najlepszych na rynku. Najbardziej to mi utkwiło:Co kryje w sobie nasz osobista moc?-Pewność siebie.- Podejmowanie właściwych decyzji.- Zaufanie do swoich uczuć.- Optymistyczne nastawienie do świata.- Wywieranie wpływu na innych.- Szacunek dla siebie.- Umiejętność zamieniania pragnień w działania.- Zdolność do pokonywania przeszkódNic dodać - nic ująć :)

 • Dawid

  Książka ebook lekka, wciągająca, naprawdę nieźle się ją czyta. :)

 • Xenia

  Książka ebook jest godna uwagi i przeczytania. Każdy inteligentny człowiek powinien ją przeczytać w swoim życiu.

 • Glistening

  Możliwości ludzkiego mózgu mogą być naprawdę nieprzeciętne, sama zaś książka ebook rzeczywiście jest bardzo interesująca. Twórca przybliża info związane z funkcjonowaniem naszego mózgu w sposób przystępny i wciągający. Interesujące są też porady pokazujące jak można zwiększyć możliwości mózgu, a co jest fascynujące ludzki mózg wydaje się nie mieć ograniczeń.

 • Mufi

  "Twój super-mózg" to książka ebook dla wszystkich, którzy są zafascynowani pogłębianiem własnego umysłu i trenowaniem go, żeby osiągać to, co wbrew pozorom jest niemożliwe. Idealna książka, która wykracza poza logiczne myślenie, będąca przykładem na to, że są rzeczy, które można zrobić lepiej, szybciej, sprytniej. I to wszystko zależy od nas samych. Serdecznie polecam!

 • Najda

  "Twój super mózg" to pozycja, którą pragnę gorąco polecić wszystkim osobom, które są zafascynowane potęgą ludzkiego umysłu i chciałyby wykorzystywać 100% jego potencjału. Książka ebook zawiera szczegółowy i bardzo przystępnie przedstawiony trening, dzięki któremu każdy człowiek przy odrobinie chęci jest w stanie pokonać wszelkie ograniczenia i bariery stojące na przeszkodzie do maksymalnego wykorzystania umysłu. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!