Czytaj więcej:
Twoimi oczami okładka

Średnia Ocena:Twoimi oczami

Haley Foley porzuciła rodzinną tradycję i zamiast wykształcić się na adwokata, postanowiła zostać dziennikarką. Podjęła jeszcze jedną odważną decyzję – kupiła dom. Inwestycja mocno uszczupliła jej finanse, lecz to był dopiero początek, bo jej świeży kąt wymaga solidnego remontu. Młoda dziewczyna zwraca się do własnego brata z prośbą o pomoc w renowacji, lecz ten odmawia, wytykając przy okazji błędy, które popełniła w swoim życiu. Wzburzona Haley unosi się honorem i już ma zamiar wybiec z biura brata, gdy na ratunek przychodzi jej zagadkowy gość, będący świadkiem ich kłótni. Damon to gliniarz, a na dodatek facet z nieposkromioną naturą, który postanawia pomóc nowo poznanej dziewczynie w remoncie, ponieważ zakłada, że to chwilowo odciągnie go od problemów – a tych ma całkiem sporo.

Szczegóły
Tytuł Twoimi oczami
Autor: Drożdż Maja
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Twoimi oczami pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Twoimi oczami Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Twoimi oczami PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dominika

  🌿Cześć moliki!🌿 Dziś przychodzę do Was z moja pierwszą recenzja Ambasadorską! P: Na jaka premierę czekaliście z tak dużą niecierpliwością, że gdy nadeszła nie mogliście uwierzyć, że to już? 📚🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰📚 Bardzo nie mogłam się jej doczekać, a gdy trafiła w moje ręce ani minuty się nie wahałam tylko zaczęłam czytać. Historia Haley i Damona zaczyna się niewinnie, ponieważ od wspólnego remontu. Przekształcenie niemalże kompletnej rudery w coś, co można nazwać domem wymaga nie tylko znacznych nakładów pieniężnych, lecz i czasowych. Z tymi pierwszymi u głównej bohaterki nie jest najlepiej, więc od początku wiedziała, że sama będzie musiała zakasać rękawy – jednak, czy nie porwała się z motyką na Słońce? Maja w niesamowicie plastyczny sposób wprowadza czytelnika w codzienność głównych bohaterów ukazując ich rozterki, cele i marzenia. Prowadzona podwójna narracja – zarówno z perspektywy Haley, jak i Damona, daje możliwość na pełniejszy obraz sytuacji. Nie musimy gdybać jak coś odebrała ta druga strona, niemniej nie dostajemy od razu wszystkiego podanego na srebrnej tacy. Krok po kroku poznajemy zarówno jego i ją. Osobiście odniosłam wrażenie, jakby to przede mną bohaterowie się otwierali na każdym kolejnym etapie. Poza samym remontem dostajemy zabawne, acz cięte riposty, walkę z swoimi demonami a także samooceną, pełne intymności i rozpalające zmysły sceny zbliżeń, lecz także stawienie czoła systemowi sprawiedliwości. To co zadziało się pod koniec książki naprawdę zafundowało mi emocjonalny rollercoaster, jednak nie żałuję ani chwili w nim spędzonej. Powiem więcej – czuję niemalże kaca książkowego! Takie to było dobre! Bez najmniejszego zawahania książka ebook dostaje ode mnie 6/5, czy jak kto woli 11/10! Maju idealna robota! Jeszcze raz gratuluje i jak nieźle wiesz czekam na więcej perełek spod Twojego pióra A Wam powiem tylko – CZYTAJCIE, ponieważ warto!

 • Dominika

  📚🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰📚 Bardzo nie mogłam się jej doczekać, a gdy trafiła w moje ręce ani minuty się nie wahałam tylko zaczęłam czytać. Historia Haley i Damona zaczyna się niewinnie, ponieważ od wspólnego remontu. Przekształcenie niemalże kompletnej rudery w coś, co można nazwać domem wymaga nie tylko znacznych nakładów pieniężnych, lecz i czasowych. Z tymi pierwszymi u głównej bohaterki nie jest najlepiej, więc od początku wiedziała, że sama będzie musiała zakasać rękawy – jednak, czy nie porwała się z motyką na Słońce? Maja w niesamowicie plastyczny sposób wprowadza czytelnika w codzienność głównych bohaterów ukazując ich rozterki, cele i marzenia. Prowadzona podwójna narracja – zarówno z perspektywy Haley, jak i Damona, daje możliwość na pełniejszy obraz sytuacji. Nie musimy gdybać jak coś odebrała ta druga strona, niemniej nie dostajemy od razu wszystkiego podanego na srebrnej tacy. Krok po kroku poznajemy zarówno jego i ją. Osobiście odniosłam wrażenie, jakby to przede mną bohaterowie się otwierali na każdym kolejnym etapie. Poza samym remontem dostajemy zabawne, acz cięte riposty, walkę z swoimi demonami a także samooceną, pełne intymności i rozpalające zmysły sceny zbliżeń, lecz także stawienie czoła systemowi sprawiedliwości. To co zadziało się pod koniec książki naprawdę zafundowało mi emocjonalny rollercoaster, jednak nie żałuję ani chwili w nim spędzonej. Powiem więcej – czuję niemalże kaca książkowego! Takie to było dobre! Bez najmniejszego zawahania książka ebook dostaje ode mnie 6/5, czy jak kto woli 11/10! Maju idealna robota! Jeszcze raz gratuluje i jak nieźle wiesz czekam na więcej perełek spod Twojego pióra A Wam powiem tylko – CZYTAJCIE, ponieważ warto!

 • Anna

  Naprawdę idealna książka.Jezeli ktoś szuka książki w której jest trochę humoru,akcji i romansu to powinien wybrać tą pozycję .Polecam.

 • Anonim

  Świetna!

 • Anonim

  zalecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!