Czytaj więcej:
Tunel. Bez tabu. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Tunel. Bez tabu. Tom 2

Gdybyś mogła spełnić każdą fantazję erotyczną, jaką byś wybrała? I czy przybyłabyś na wyznaczone miejsce o wyznaczonym okresie – a może wycofała się w ostatniej chwili? Opowiadanie dark erotic. Agnieszka zawsze była szarą myszką, nie mającą szczęścia w miłości czy przyjaźni, po kryjomu marzącą jednak o dużych namiętnościach i mistycznych doświadczeniach. Z pocz��tku studiuje filozofię, a następnie przywdziewa habit. Życie zakonne nie spełnia jednak jej potrzeb i Agnieszka coraz częściej wraca myślami do własnych fantazji, nierzadko ocierających się o perwersję. Pewnego lata jej pragnienia intensyfikują się wraz z rozkwitającą przyrodą. Agnieszka nie może dłużej czekać. Wysyła formularz do Agencji Bez Tabu. Jej wytyczne są bardzo kontrowersyjne: chce przeżyć własny pierwszy raz, lecz ma być mocny, niezapomniany, wręcz brutalny... czy Agnieszka dostanie to, czego pragnie? Czy znajdzie się osoba, która zgodzi się zrealizować jej potrzeby? Druga element serii opowiadań o spełnianiu wyjątkowych wyobraźni zwykłych dziewczyn przez agencję, za którą stoi zagadkowy Mecenas.

Szczegóły
Tytuł Tunel. Bez tabu. Tom 2
Autor: SheWolf
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: LUST
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tunel. Bez tabu. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tunel. Bez tabu. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tunel. Bez tabu. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!