Czytaj więcej:
Trzynaście fantazji. Część 1 okładka

Średnia Ocena:Trzynaście fantazji. Część 1

Poznaj przepełnioną erotyzmem historię Laury i Marco! Laura to niepewna dziewczyna, którą nie może się uwolnić od kompleksów związanych z swóim ciałem i wydarzeniami z przeszłości. W trakcie wizyty w rodzinnej Norwegii babcia poleca jej stronę internetową o literaturze erotycznej, gdzie kobieta poznaje mężczyznę, o którym zupełnie nic nie wie.  Po powrocie do Hiszpanii koledzy zachęcają ją, by uwolniła się od ograniczeń i zrealizowała z nim własne fantazje. Czy Laura, alias „Rozpieszczona Kotka”, będzie w stanie udać się na randkę, żeby „Devil69” spełnił najskrytsze z jej marzeń? Marco nigdy nie miał trudności w kontaktach z płcią przeciwną. Jest przystojny, pochodzi z dobrej rodziny, radzi sobie w interesach, opór napotyka jedynie w miłości. Pod wpływem przeszłości naznaczonej zdradami nie dowierza dziewczynom i nie szuka poważnego związku, nie chcąc, by ponownie ktoś złamał mu serce. Za namową kolegi z pracy umawia się przez internet z dziewczyną, słyszał bowiem, że z tak wygłodniałymi dziewczynami bardzo prosto jest zaliczyć przygodę na jedną noc.  Jak dwie tak odmienne osobowości odnajdą się w prawdziwym życiu i ze sobą?

Szczegóły
Tytuł Trzynaście fantazji. Część 1
Autor: Rose Gate
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Word Audio Publishing International
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Trzynaście fantazji. Część 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Trzynaście fantazji. Część 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Trzynaście fantazji. Część 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!