Czytaj więcej:
Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie okładka

Średnia Ocena:Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie

"Brak satysfakcji z wykonywanej pracy wpływa nie tylko na los jednostek, lecz także na los całych firm. Niezadowolenie pracowników przekłada się bezpośrednio na wydajność, rotację kadr a także morale, co w końcu musi odbić się na kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Remedium jest na wyciągnięcie ręki, lecz mało kto po nie sięga. W swej szóstej i najbardziej oczekiwanej opowieści twórca bestsellerów z listy „New York Timesa”, Patrick Lencioni, pokazuje rewolucyjny, a jednak bardzo łatwy model działania, który pozwala na uzyskanie satysfakcji z każdej pracy. Lencioni przedstawia wyjątkowo interesującą opowiadanie o Brianie Baileyu, przedwcześnie emerytowanym menedżerze, który poszukuje sensu w własnej karierze i życiu. Poprzez serię zaskakujących zdarzeń odkrywa trzy uniwersalne przyczyny nieszczęścia i frustracji w pracy a także narzędzia pozwalające je pokonać. Brian musi stawić czoła różnorakim aspektom swojej osobowości a także osobowości innych ludzi, które sprawiają, że brak poczucia szczęścia w pracy jest zjawiskiem tak powszechnym w wielu organizacjach. Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, który chce zapewnić firmie kulturową przewagę konkurencyjną, menedżerem próbującym zaangażować i zmotywować własnych pracowników, czy również pracownikiem poszukującym spełnienia w pracy, niniejsza książka ebook zapewni ci natychmiastową ulgę – i nadzieję. Książka, którą czyta się z wypiekami na twarzy i która ujawnia tajemnicę satysfakcji z pracy. Nieważne, czy zarządzasz sześcioma, czy sześćdziesięcioma ludźmi – ta książka ebook to lektura obowiązkowa." Trevor Fetter, prezes i dyrektor naczelny w Tenet Healthcare Corporation "W morzu podobnych do siebie ebooków na temat angażowania i inspirowania pracowników Lencioni rzuca nam prawdziwe koło ratunkowe. Jego książka ebook jest idealnym dziełem, które zalecam liderom i wszystkim, którzy próbują wprowadzić do własnej pracy poczucie osobistej satysfakcji." Kevin D. Wilde, wiceprezes, dyrektor działu szkoleń w General Mills, Inc. "Lencioni uczy wszystkich przywódców tego świata techniki, która zapewnia niezwykłą lojalność i wyniki. Ta łatwa książka ebook może przemienić naprawdę wszystko." Robert W. Savage, dyrektor wykonawczy w Taco Bell Corporation "Uwielbiam tę mądrą i wnikliwą książkę! Przypomina ona kierownikowi, każdemu kierownikowi na każdym poziomie, dlaczego w ogóle zostali kierownikami." Greg Cross, wiceprezes Hilton Hotels Corporation "Nie daj się zwieść prostocie przekazywanego tu komunikatu. Lencioni przedstawia praktyczne rozwiązania, które pozwolą uzyskać lepsze efekty finansowe poprzez skoncentrowanie uwagi na ludziach. Znalazłem tu dużo świeżych pomysłów na samodoskonalenie, które chciałbym jak najszybciej wypróbować!" Jeff Lamb, wiceprezes ds. rozwoju pracowników i przywództwa w Southwest Airlines

Szczegóły
Tytuł Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie
Autor: Lencioni Patrick
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: MT Biznes
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Trzy oznaki pracy która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!