Czytaj więcej:
Trumna okładka

Średnia Ocena:Trumna

Sen, z którego lepiej się nie budzić. Sen w trumnie. Eva obudziła się w kompletnych ciemnościach. Jej ospała świadomość błądziła po omacku, próbując odzyskać orientację. Eva nie umiała skojarzyć znaczenia tej czerni. Przez moment pomyślała sobie nawet, że być może wcale jeszcze nie otworzyła oczu i kilka razy zamrugała powiekami, lecz czarna ściana pozostała nieprzenikniona.Eva Rossbach, trzydziestosiedmioletnia właścicielka nieźle prosperującego przedsiębiorstwa, pewnej nocy budzi się w trumnie. Ogarnięta paniką bezskutecznie usiłuje się z niej wydostać. Kiedy dochodzi do siebie, leży we swóim łóżku, lecz całe ciało ma obolałe, a na rękach i nogach widoczne są sińce i zadrapania. Czyżby to był tylko sen? Lecz koszmar powraca... Tymczasem policja z Kolonii znajduje zwłoki pogrzebanej żywcem kobiety. To przyrodnia siostra Evy. Później znów ginie kobieta, a sprawca przysyła policji dziwaczne wiadomości ze wskazówkami, jak odnaleźć porwaną. Jednak gdy policja znajduje jej grób, na ratunek jest już za późno. Z początku Eva ukrywa przed śledczymi własne nocne koszmary, aby nie wyjść na wariatkę. Lecz gdy we swóim domu zaczyna znajdować zagadkowe wiadomości, dochodzi do wniosku, że to nie jest sen, że ktoś chce ją wpędzić w szaleństwo, a może nawet zabić. Komisarze Bernd Menkhoff i Jutta Reithöfer natrafiają na ślad niesamowitej historii rodzinnej…

Szczegóły
Tytuł Trumna
Autor: Strobel Arno
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Trumna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Trumna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Trumna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Joanna Górecka

    książkę wypatrzyłam już dawno temu w empik. od razu mnie zainteresował opis, lecz zawsze coś stawało mi na drodze by ją kupić. Aż w końcu odnalazła się w mojej biblioteczce. warto było na nią tyle czekać. bardzo fajnie napisana, trzymająca w napięciu książka, i zakończenie które nieco zaskakuje. poza tym czytając ją, można sobie wyobrazić to okropne uczucie zamknięcia w trumnie. zalecam wszystkim, nie tylko wielbicielom thrillerów i kryminałów. :)

  • Aga H

    Niewiele jest książek, które od pierwszej strony trzymają czytelnika w napięciu, które nie ustaje aż do samego końca. Pełna napięcia akcja, wszechogarniający lęk, groza towarzyszą nam przez całą opowieść. Książkę czyta się jednym z ciarkami na plecach. Doskonała na długie jesienne bądź zimowe wieczory. Oczywiście dla ludzi o mocnych nerwach. Przerażająca historia wzbogacona szczegółowymi opisami, które rysują nam w głowie dokładny obraz opisanych wydarzeń. Coś wspaniałego dla fanów mocnych wrażeń. Trzeba tylko uważać, aby nie mieć nocnych koszmarów :p Można się dobrze przestraszyć.Wspaniała nieszablonowa historia mordercy, który bestialsko zamyka dziewczyny w trumnie, gdzie dokonują żywota. Gdyby tego było mało, dziewczyna znaleziona przez policję ma zaklejone usta i oczy a także związane ręce co uniemożliwi jej wydostanie się (tak jakby to było w ogóle możliwe). Ukazane zostają tutaj też mechanizmy psychologiczne targające osobą, w tym przypadku jedną z głównych bohaterek, która boi się o swoje życie i nie wie czy to tylko wymysły czy prawda.Komisarz Bernd Menkhoff próbując rozwikłać zagadkę, powoli odkrywa mroczne sekrety rodziny Rossbachów. "Trumna" nieustanna się jedną z moich ulubionych książek, którą na pewno będę wszystkim bardzo gorąco polecała. Po książki tego autora mogę sięgać a także zalecać je innym bez zastanowienia. Na pewno to nie jest moje ostatnie spotkanie z Arno Strobel'em:)Gorąco zalecam !!!

  • Birthir

    "Trumna" ma te wszystkie cechy, jakie powinien mieć stuprocentowy kryminał. Uczucie niepokoju nie opuszczało mnie ani na chwilę, a momentami przeradzało się nawet w lekki strach. Szczerze powiem, że uwięzienie w trumnie id zawsze wydawało mi się najbardziej traumatycznym przeżyciem, jakie można sobie wyobrazić... Nie będę zdradzać treści, po prostu polecę lekturę. I to gorąco!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!