Czytaj więcej:
Transgresje Moniki Wetter okładka

Średnia Ocena:Transgresje Moniki Wetter

Pasjonująca opowieść o dzisiejszej kobiecie, w pełni przeżywającej skomplikowaność współczesnego świata. Główna bohaterka Monika Narożna jest 39-letnią pracownicą biura tłumaczeń. Poznajemy ją w momencie powrotu z Paryża. Spędziła tam z narzeczonym Krzysztofem Karwatem romantyczny weekend, jednak wbrew jej nieśmiałym przewidywaniom ukochany nie oświadczył jej się. Monika jest rozczarowana. Jej, blisko dziewięcioletnie narzeczeństwo weszło w fazę stagnacji. Dopingowana przez przyrodnią siostrę postanawia sama się oświadczyć. Lecz Krzysztof zdecydowanie oświadcza, że nie chce żadnych zobowiązań. Monika jest załamana. Przypadkowo spotyka Krystynę Berent, która oferuje jej pracę jako asystentki. Okazuje się, że Krystyna chce zostać Heleną Rubinstein XXI wieku w Polsce. Monika pomaga jej założyć imperium klinik kosmetycznych. W miarę rozwoju firmy w jej zakres pracy wchodzi coraz więcej obowiązków. Praca zaczyna ją fascynować oraz....

Szczegóły
Tytuł Transgresje Moniki Wetter
Autor: Rahoza Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Siedmioróg
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Transgresje Moniki Wetter pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Transgresje Moniki Wetter Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Transgresje Moniki Wetter PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dobrerecenzje.pl

    Monika jest trzydziestodziewięcioletnią kobietą, która chciałaby od życia czegoś więcej. Jest już w takim wieku, że chciałaby mieć dom, męża i gromadkę dzieci wesoło biegających. Niestety tak nie jest. Rzeczywistość ma się tak, że Monika od dziewięciu lat jest w związku nieformalnym z Krzysztofem, mężczyzną po czterdziestce, który wcale nie chce się żenić, gdyż uważa że jeszcze nie jest gotów. Monika za namową własnej najmłodszej siostry Sabiny postanawia sama oświadczyć się Krzysztofowi. Co z tego wyniknie?Czy to niezły pomysł, żeby stereotyp oświadczyn faceta zostawić z tyłu?Książkę czyta się dobrze. To lekka opowiadanie o życiu i karierze kobiety, która chce od życia więcej niż tylko nieformalnych związków. Razem z Moniką przeżywamy jej upadki, a potem dopiero wzloty. To także idealny przykład na to, że życie i uroda wcale nie kończą się wraz z ukończeniem trzydziestu lat. Starczy tylko o siebie zadbać, przemienić styl i jeszcze niejeden młodszy facet zapragnie się z nami umówić.Jedynym minusem który prosto wpada w oko, to niestety trochę za wiele opisów a za mało dialogów na początku, choć trzeba przyznać, że potem akcja zaczyna się rozwijać i jest coraz więcej dialogów. Książka ebook króciutka, ponieważ przecież dwieście stron przeczytać można bez problemu w dwa wieczory. Tak więc myślę, że dziewczyny powinny być zadowolone poznając tak dynamicznie historię Kopciuszka, ale trochę różniącą się od pierwotnej odsłony tej bajki. Brak rozdziałów, to prawdopodobnie można zaliczyć do plusów, ponieważ możemy przerwać czytanie w każdej chwili i nie musimy odczuwać tego dyskomfortu, że już tak niedaleko do końca rozdziału a ja muszę przerwać. Tutaj wydarzenia są od siebie rozdzielone po prostu odstępem.Komu polecam: zdecydowanie jest to literatura kobieca, lecz dla dziewczyn już dojrzałych przez wzgląd na dzieje i pikantne wydarzenia z życia głównej bohaterki.Moja ocena: 9/10 Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!