Czytaj więcej:
Transakcja okładka

Średnia Ocena:Transakcja

Prawnik uznanej kancelarii prawnej otrzymuje do poprowadzenia niecodzienną sprawę. Chodzi o eksploatację bogatych złóż naturalnych odkrytych w Polsce. W tym samym okresie na placówce dyplomatycznej niespodziewanie umiera jego stary przyjaciel. Sekret tej śmierci niepokojąco zbiega się z prowadzoną transakcją.Walka o zabezpieczenie interesów Skarbu Państwa i rozwikłanie zagadki śmierci przyjaciela okazuje się nie jedynym frontem zmagań bohatera. Żona, dzieci, radości lecz i zmartwienia, w końcu coraz częstsze napięcia spowodowane intensywną pracą. Tymczasem transakcja nabiera tempa, a w kancelarii pojawia się atrakcyjna młoda prawniczka. Czy bohater oprze się jej urokowi?

Szczegóły
Tytuł Transakcja
Autor: Korba Zbigniew
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Transakcja pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Transakcja Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Transakcja PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Ani fabuła zawodowa ani męczące w czytaniu rozterki duchowe głównego bohatera ani przemycone między wierszami wartości chrześcijańskie ani retrospekcje czasów młodzieńczo- ideologicznych nie dodały wartości temu "dziełu" literackiemu. Męczące jest czytanie takiego gniota,

 • Anonim

  Naprawdę miłe zaskoczenie. docenić należy styl i mowa Autora, rozbudowaną psychologię głównego bohatera. Rzeczywiście, będąc "drugą połówką" takiego korpoludka, można wreszcie zrozumieć arkana pracy i tego megazmęczenia, które "osacza" takich pracowników. Zdecydowanie lepsze (porównanie jest już nietaktem) z np. Prokuratorem P. Świst.

 • j.sewerynik

  "Transkację" czyta się jednym tchem. Interesująca intryga wciąga, lecz wcale nie ona jest najważniejsza. Pasjonująca potyczka głównego bohatera z samym sobą, z namiętnościami, ambicjami i zwykłym zmęczeniem będzie wyjątkowo najbliższa każdemu mężczyźnie, który usiłuje spełnić się zawodowo i rodzinnie. Wnikliwy potret współczesnego faceta bardzo różni się od sztampowych sylwetek słynnych powieści. Zmusza do refleksji i zmiany. Z kolei dla dziewczyny jest to lektura wyjątkowo intrygująca - pozwala spojrzeć na męża z innej, ponieważ męskiej perspektywy, a więc może lepiej go zrozumieć? A wszystko pisane oszczędnie, bez niepotrzebnej przesady, patosu i pouczania. Idealny debiut. Polecam.

 • alse

  Idealna książka, autentyczne postaci, z którymi można się utożsamiać. Realnie omówiony świat polskich prawników, nie tylko tych z wielkich kancelarii. Obowiązkowa lektura dla każdego męża i każdej żony.

 • kuba

  Idealna historia, w której nie wiadomo na ile mamy do czynienia z fikcją, a na ile z faktami. Pracuję w zawodzie prawnika i nie mogłem się oderwać od tej książki.

 • Grzegorz Waligórski

  Wartka akcja, interesujący świat warszawskiego środowiska prawników, pełne pasji dyskusje głównych bohaterów, trzymający w napięciu wątek uczuciowy, fantastyczna scena spowiedzi w pustym kościele i mądry finał. Lektura Transakcji to bardzo niezła rozrywka.

 • Agnieszka Blankiewicz

  Książka, która przemieniła moje życie. Pomogła mi spojrzeć z większym zrozumieniem na świat pracy mojego męża. Myślę, źe po 19 latach małźeństwa to najwyższa pora. Nie miałam pojęcia, że można być naprawdę bardzo, bardzo zmęczonym po całym dniu spędzonym w firmie. Gorąco polecam.

 • Piotr Dobrowolski

  Idealna książka ebook pokazująca świat topowych kancelarii prawniczych z czyhającymi pokusami. Pełna barwnych intrygujących postaci. Niespodziewane zakończenie, najwyższych lotów intryga.Jednym słowem mądra pozycja!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!