Czytaj więcej:
To nie wypanda. Opowieść filmowa Disney okładka

Średnia Ocena:To nie wypanda. Opowieść filmowa Disney

Meilin Lee jest żywiołową, pewną siebie trzynastolatką, która miłuje własną rodzinę i idealnie się czuje w gronie szkolnych przyjaciół. Dużo się jednak zmienia, kiedy dopada ją burza emocji związanych z okresem dorastania. Gdy kobieta przestaje ponad nimi panować, zmienia się w… pandę czerwoną… Ilustrowana opowiadanie o trudach dojrzewania, sposobach radzenia sobie z emocjami, potrzebie akceptacji, sile przyjaźni i potędze rodziny, powstała na motywach filmu o tym samym tytule. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł To nie wypanda. Opowieść filmowa Disney
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd To nie wypanda. Opowieść filmowa Disney pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. To nie wypanda. Opowieść filmowa Disney Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

To nie wypanda. Opowieść filmowa Disney PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • justus

    „To nie wypanda. Opowiadanie filmowa” to właśnie bajka, której ekranizacje mogliście oglądać w kinach od 11 marca. Ja niestety jeszcze nie miałam takiej możliwości, jednakże jestem pewna, że ją nadrobię, ponieważ po przeczytaniu tej historii jestem jeszcze bardziej ciekawa, jak będzie ona wyglądać na dużym ekranie! Książeczka, która widzicie na zdjęciu, jest wydana tak pięknie, że aż żal nie mieć jej w własnej biblioteczce. Twarda oprawa książki i cudowne ilustracje, to zdecydowanie jeden z zalet tej pozycji. Mamy tu historię Meilin Lee, mądrej trzynastolatki, której życie toczy się według ustalonego porządku. Najważniejszą zasadą jaką musi przestrzegać, to szanowanie własnych rodziców. I to nie stanowi dla niej żadnego problemu. Dziewczynka z całych własnych sił stara się zadowolić mamę byciem doskonałą w każdym calu. Gdy pewnego dnia jej rodzicielka, kompromituje ją przy jej znajomych, dziewczynka zaczyna odczuwać całą gamę emocji, które… zamieniają ją w pandę czerwoną. Okazuje się, że jej rodzina skrywała tajemnicę, a zamiana w to magiczne zwierzę, wiąże się z pewną starą historią. Na szczęście dla Mei, odpowiedni rytuał pozwoli jej pozbyć się niechcianego stworzenia, lecz czy to ją uszczęśliwi? „To nie wypanda” to historia o emocjach i sposobach radzenia sobie z nimi, o trudach dojrzewania, sile przyjaźni i więzach rodzinnych. Idealnie zilustrowana ekranizacja filmowa, w której potrzeba akceptacji stanowi bardzo kluczowy fragment dojrzewania. Myślę, ze każdy z nas pamięta jak to było w czasach nastoletnich, kiedy szalała burza hormonów, a większość rzeczy nie szło po naszej myśli. Ta książeczka bardzo fajnie to ukazuje, a dodatkowo niektóre zachowania zmuszają do refleksji i myślę, ze nawet młodsi odbiorcy wyniosą z niej odpoowiednie przesłanie. „… na osobowość każdego składa się dużo cech. Nie chodzi o to, aby tłamsić te, które nam nie odpowiadają. Trzeba pogodzić się z nimi.”

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!