Czytaj więcej:
Thirty Seconds To Mars okładka

Średnia Ocena:Thirty Seconds To Mars

Jared Leto - charyzmatyczny aktor i utalentowany muzyk. Thirty Seconds To Mars - jego zespół, który cieszy się kultowym statusem... Oto pierwsza poświęcona im biografia. Wnikliwy, bogato ilustrowany portret: na scenie, planie filmowym i w życiu prywatnym.Thirty Seconds to Mars – amerykański zespół grający rocka alternatywnego, powstał w 1998 roku z inicjatywy dwóch braci: gitarzysty i wokalisty Jareda Leto a także perkusisty Shannona Leto. W 2003 roku dołączył Tomo Miličević, który uzupełnił brzmienie zespołu grą na gitarze i keyboardzie.Mają na koncie cztery płyty: „30 Seconds to Mars” (2002), „A Beautiful Lie” (2005), „This Is War” (2009) i „Love Lust Faith + Dreams” (2013).Pierwszym znaczącym wyróżnieniem, które pomogło zespołowi zaistnieć w szerszej świadomości, była nagroda stacji MTV2 za najlepszy teledysk („The Kill”), 31 sierpnia 2006. Później wielokrotnie zdobywali nagrody stacji MTV a także magazynu „Kerrang!” – w m.in. takich kategoriach, jak „Rock Out” czy „Video Star”.W grudniu 2011 roku grupa pobiła światowy Rekord Guinnessa w kategorii „Najdłuższa trasa koncertowa zespołu rockowego”, grając 309 koncertów w czasie dwóch lat.

Szczegóły
Tytuł Thirty Seconds To Mars
Autor: Kisch Adam
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: In Rock Music Press
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Thirty Seconds To Mars pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Thirty Seconds To Mars Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Thirty Seconds To Mars PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • nazxc

  Odbyłam krótką, ponieważ pochłonięcie tej książki zajęło mi niecałe 2 godziny, lecz pięknie wartościową podróż z Marsami. W książce pdf znalazłam kilka świeżych faktów i cieszę się że jestem bogatsza o tą wiedzę ponieważ dzięki temu czuję jeszcze bliższą więź z zespołem. Muszę przyznać że dość późno odkryłam 30STM lecz lepiej późno niż wcale. Mam nadzieję że następna polska biografia która powstanie, musi powstać, będzie jeszcze lepsza jeszcze bardziej szczegółowa i zajmie mi co najmniej 3 godziny;) Nie mniej jednak książka ebook warta polecenia, szczególnie dla świeżaków takich jak ja.

 • theGrunge

  Jest to książka ebook doskonała dla każdego fana. Przedstawia całą historię powstania zespołu 30STM, wszystkich członków a także przedstawia fakty, o których większość ludzi nie ma pojęcia. Każdy prawdziwy wielbiciel powinien ją przeczytać. ECHELON FOREVER!!!

 • marlena2214

  Po paru koncertach zakupach płyt przyszedł czas na lekturębardzo dynamiczna realizacja zamówienia zgodna z oczekiwaniami napewno jeszcze nie raz powrócę do salonu empik by dokonać ponownych zakupów

 • Czarny Kapturek

  Znacie to przewspaniałe uczucie, gdy zauważycie niespodziewanie rzucającą się w oczy okładkę, na której znajduje się Wasz ulubiony zespół? Dla mnie nie ma prawdopodobnie lepszego uczucia od tego. Wyjątek stanowi świeża płyta moich ulubieńców. Własne objawienie przeżyłam przechodząc obok stoiska wydawnictwa In Rock na Warszawskich Targach Książki. Podeszłyśmy razem z Natalie obejrzeć dosyć niewielką publikację na temat Thirty Seconds To Mars i po dłuższej chwili zastanowienia postanowiłam, że musi ona wrócić ze mną do domu!Swoją przygodę z Marsami zaczęłam gdzieś na początku gimnazjum i tak trwała moja miłość do nich, przedostatni krążek grupy (This is war) znam na pamięć, a tytuły mogę recytować lepiej niż tabliczkę mnożenia. Po skończeniu gimnazjum moja miłość jakoś wygasła, lecz przez książkę Adama Kischa urodziła się na nowo, a nawet polubiłam ich najnowszą płytę, której wcześniej nie cierpiałam.Zabierając się za lekturę biografii Marsów miałam nadzieję, że chociaż w małej ilości znajdę coś, czego wcześniej nie wiedziałam, a największą obawą było to, że większa element publikacji poświęcona będzie wokaliście – Jaredowi Leto.Niestety to, czego bałam się znalazło własne potwierdzenie. Podczas czytania miałam wrażenie, że to nie jest biografia zespołu, lecz głównie frontmana. Trochę mnie to zirytowało. Jednak nie jest tak źle jakby się wydawało. Twórca wprowadza czytelnika w podstawy marsowej wiedzy – znaczy opowiada o tym jak powstał zespół, o tym jakie stosunki łączyły braci. Kto, co zrobił. Co komu się udało i tym podobne. Odniosłam wrażenie, że po macoszemu potraktował byłych członków zespołu, ponieważ tylko niewielka element tekstu została dla nich przeznaczona.Treści niestety w tej publikacji jest niewiele, lecz za to całość jest okraszona wieloma zdjęciami przedstawiającymi muzyków. Wcześniej jakoś nie interesowałam się tym, co działo się w życiu braci Leto zanim powstał zespół. Twórca w dosyć dynamiczny sposób pisze o przeszłości członków grupy. W sumie, nie spodobała mi się ta prędkość. Zdecydowanie za dynamicznie zostały przedstawione informacje, w ogóle nierozszerzone i takie… jakby płaskie.Jednak pomimo tego, co mi się nie spodobało jestem zadowolona z kupienia tej książki. Ta radość, gdy zaczęłam czytać publikację poświęconą jednemu z moich ulubionych zespołów wynagradza wszystko. To uczucie jest niemal niemożliwe do opisania. Wspaniałe, ekscytujące, wiara w to, że emocje wywołane przez muzykę pozostaną na długo, że w jakiś sposób będę miała możliwość zżycia się z chłopakami.Dla mnie ten zespół to coś więcej niż tylko muzyka. To przesłanie jakie za sobą niesie, miliony ludzi należących do Echelonu i podkreślających to jak kluczowe jest to, co robią Marsi. Wybaczę wszystko tej książeczce, ponieważ zbyt bardzo utożsamiam się z marsową rodziną, do której nie wstydzę się przyznać. Dla niektórych to tylko głupia muzyka i męski Jared Leto. Dla mnie dużo pięknych wspomnień i muzycy, którzy doskonale znają moje potrzeby.

 • Dr.Qźniak

  Dla wielbicieli Thirty Seconds To Mars i Jareda Leto pozycja obowiązkowa! Książka ebook bardzo fajnie przygotowana i przedstawiona, więc każdy powinien być usatysfakcjonowany

 • belcia98

  Planując zakup recenzji miałam nadzieję na kilka świeżych informacji, których nie znałam wcześniej. Jeśli spoglądając na książkę z tej strony, zawiodłam się. Po 142 stronach spodziewałam się zdecydowanie czegoś więcej. 1/4 całości zajmuje głównie Jared i jego kariera aktorska. Rozumiem, lider, wokalista, najsławniejszy z całej grupy, jednak dłuższe info o reszcie zespołu, nie zanudziłyby żadnego fana. Większość faktów znałam wiele wcześniej. Czy to z wywiadów, czy z Wikipedii. Cieszyłam się, że twórca poświęcił niemało uwagi krążkowi "A Beautiful Lie", jednak to okres tworzenie i nagrywania "This Is War" bardziej intryguje ludzi, zwłaszcza z powodu konfliktu kapeli z EMI.Książka nie wniosła wielkiej wiedzy o Thirty Seconds To Mars, jednak jest to niezła pozycja, żeby przypomnieć sobie nieco informacji. Biografię dynamicznie się czyta, a fotografie (choć nie zawsze trafne) dodatkowo umilają lekturę.

 • Erased

  Zastanawiała bym się ponad nazwą. Książka ebook po prostu nazywa się "Thirty Seconds to Mars" lecz, po zagłębieniu się w lekturę (wczoraj ją przeczytałam całą w 3 godziny a książka ebook ma tylko 142 strony) okazuje się że 1/3 książki to tak naprawdę opis kariery aktorskiej Jareda. Wracając do całego zespołu: są tam ogólne informacje, które większość zna z wywiadów, można znaleźć na wikipedii. Ubolewam jednak ponad faktem, że cała "historia" tworzenia This Is War został upchnięta w 1 czy 2 rozdziały. Można za to poczytać i dowiedzieć się więcej o "A beautiful lie", lecz to w okresie produkcji "This Is War" i konflikcie z EMI zespół przeszedł najwięcej a tego w książce pdf zabrakło. Z racji tego, ze to nie jest oficjalna biografia Marsów zakradło się tu również kilka błędów, szczególnie przy datach zdjęć. Jeśli ktoś się zastanawia ponad zakupem książki to nie powstrzymuje, ponieważ jest ona napisana łatwym i zrozumianym mową i jest to (jakby ujął to "profesjonalny recenzent) "gratka dla wielbicieli zespołu".

 • Kiticat1661

  Wygląda na to, że książka ebook ta jest pierwszym takim dziełem,dotyczącym całej historii Thirty Seconds To Mars, z podobną biografią nie spotkałam się nawet za granicą,za co autorowi należy się od początku ogromy plus. Objętościowo nie jest zbyt pokaźna,ma zaledwie 144 strony w kieszonkowym formacie,co pozwala na zabranie jej ze sobą praktycznie wszędzie,jednak warto dodać, że jest bogatym źródłem zdjęć,ilustrujących historię zespołu na przestrzeni lat. Adam Kisch poświęca dużo uwagi dzieciństwu braci Leto,aktorskiej a także reżyserskiej karierze Jareda,który,nad czym niektórzy mogą ubolewać,nieco zdominował całą opowiadanie w jedenastu rozdziałach. Można znaleźć w niej też różnorakie ciekawostki ze studia,planów teledysków (na przykład tego, co zdarzyło się na planie "Beautiful Lie") a także kulisów powstawania płyt.Ubolewam jedynie ponad tym, że twórca nie poruszył diametralnie tematów,związanych bezpośrednio z najnowszą historią grupy i jej wielbicielami - Echelonem, lecz mimo to zalecam ją każdemu fanowi.

 • Nova

  Thirty Seconds To Mars odkryłam niedawno,a ich muzyka po prostu mnie oczarowała! Dla świeżej fanki taka biografia to dar od losu! I to jeszcze w takiej niskiej cenie! Przeczytałam w jeden wieczór! Dowiedziałam się wielu rzeczy na temat zespołu, nie umiem ocenić niestety, czy twórca dokopał się do jakiś ciekawostek, ponieważ dla mnie wszystko było nowością! Poza tym są super zdjęcia! Polecam!

 • Nuka

  Trzeba ją mieć - pomyślałam, chociaż o wydawało mi się, że o Marsiakach wiem już wszystko. Lecz znalazłam tu kilka świeżych faktów :) Książeczka jest bardzo, bardzo interesująca, zgrabnie napisana i okraszona wieloma fajnymi zdjęciami! Wydaje mi się, że twórca mógł troszkę mniej stron poświęcić Jaredowi, lecz pewnie nie byłoby aż tak ciekawie!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!