Czytaj więcej:
The clash - ostatnia załoga na mieście okładka

Średnia Ocena:The clash - ostatnia załoga na mieście

The Clash: Ostatnia Załoga Na Mieście śledzi karierę zespołu od demotywujących prób w wilgotnej, londyńskiej piwnicy do pękających w szwach koncertów na amerykańskich stadionach. Fascynująco dokładny opis zespołu, który jako pierwszy wprowadził punkowe upolitycznienie na masowy rynek i wbrew wszelkim przeciwnościom przetrwał dziesięć lat na scenie. Książka ebook jest również intrygującym wglądem w rozdźwięk między mitologią, a rzeczywistością rock’n’rolla.Historia The Clash została uzupełniona o kariery muzyków po rozpadzie zespołu. Po raz pierwszy również w pełni omawia „lata na pustkowiu” Joe Strummera, jego triumfalny powrót z Mescaleros a także nagłą i tragiczną śmierć.Clash byli po prostu najlepszym zespołem rock’n’rollowym po latach 60. Łączyli ikonoklazm Sex Pistols z dawną butą Stonesów, przybierali posępne pozy w punkowych szmatach, czarnych garniturach czy wojskowych ciuchach z demobilu, grając niezapomniane piosenki, za które mainstreamowe zespoły dałyby się zabić.

Szczegóły
Tytuł The clash - ostatnia załoga na mieście
Autor: Gray Marcus
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Kagra Krzysztof Grausz
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd The clash - ostatnia załoga na mieście pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. The clash - ostatnia załoga na mieście Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

The clash - ostatnia załoga na mieście PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • madziarsl

  polecam!

 • piojed

  Gigantyczna książka, o gigantach rocka/punka... ubieraj skórę, książka ebook pod pachę i na miasto...

 • simmonp

  Zbyt wiele szczegółów a także mało ważnych informacji, przez co po 400 str. czytania czuje się znużenie. Jednak dla wielbicieli The Clash i tak pozycja obowiązkowa.

 • zbich

  Wszyscy którzy patrzycie na te słowa, lubicie The Clash lub jesteście tu przez pomyłkę, pa pa... Znacie tę muzykę. Nie potrzeba nam recenzji. Nie będę sypał tytułami. Przeboje, przekaz, pomysłowość... Marionetki? Casting? Produkt doskonały? Szeroko pojęty marketing? Strzał w dziesiątkę? Jestem otumaniony, oniemiały, opętany? The Clash! The Clash! The clash! Sprawdż to...

 • NIEUSUWALNY

  Ta księga odbrązawia Clash. Ja zawsze myślałem, że to drużyna zbuntowanych kolegów z robotniczych dzielnic, którzy spontanicznie chwycili za gitary ponieważ mieli coś do powiedzenia. Tym czasem chłopcy od początku chcieli być gwiazdami rocka. Dokładnie tak. To był zasadniczy cel powstania grupy. Bycie gwiazdorami, trzepanie kasy i rwanie panienek. Kompletowali zespół poprzez ogłoszenia prasowe. Urządzali castingi, na których liczył się przede wszystkim wygląd kandydata ( np. grubi nie mieli szans) a nie umiejętności muzyczne czy podobne postrzeganie świata. The Clash powstawali jak Lady Pank, czy Papa Dance !!! Zwyczajnie Boys Band. Wiedzieliście o tym ?! W Clash ( zresztą podobnie jak w Sex Pistols ) rej wodził menadżer. To on sterował tymi marionetkami. Napuszczał ich na siebie, rolował i ciął na kasę. Podrzucał im lewackie hasła ( o których sensie chłopcy mieli żadne pojęcie) ponieważ taki wizerunek szokował i miał szansę lepiej się sprzedać. Muzycy byli w tym okresie zaćpanymi albo zapijaczonymi głu

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!