Czytaj więcej:
The Outrage okładka

Średnia Ocena:The Outrage

Witajcie w Protektoracie – miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym kraju rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo normy i moralności. Protektorat jest biedny i zacofany technologicznie, lecz kontroluje każdy aspekt życia obywateli. Mówi, co czytać, co myśleć, kogo słuchać, kogo nienawidzić, kogo kochać. Jesteś bezpieczny, jedynie kiedy przestrzegasz zasad. W tym nieprzyjaznym świecie spotykamy parę, której nie może dzielić więcej: Gabe’a – zuchwałego, ekstrawertycznego, kwestionującego zastaną rzeczywistość, członka zakazanej mniejszości, czynnie buntującego się przeciwko państwu – i Erika – syna wysoko postawionego komendanta sił Protektoratu, karmionego przez ojca rządową propagandą, wycofanego, introwertycznego, ukrywającego przed całym światem własną tożsamość, a także grupkę przyjaciół – nieustraszonych i chcących wolności – która postanawia przeciwstawić się systemowi. Nienawiść niszczy. Nadzieja pomaga przetrwać. Czy miłość zwycięży? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł The Outrage
Autor: Hussey William
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska)
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd The Outrage pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. The Outrage Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

The Outrage PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Karolina

    ♥️😭

  • Wiktoria

    Książka ebook opowiada o historii dwóch chłopaków Erika a także Gabe. Pierwsza element akcji trwa w szkole całe traktowanie tam a także w jaki sposób oni to odbierali było naprawdę okropne. W tamtych czasach żeby być osobom lgbt naprawdę trzeba było się chronić. Prócz tego że akcja toczyła się w szkole, toczyła się rówienież w więzieniu. Chłopak był tam bity nękany przez własną oriętację. Naprawdę Strasznie było mi go szkoda. W książce pdf było bardzo wiele wątków takich jak: wątek miłości, nękania, znęcania, bólu jak i szczęścia. Książkę tą nie zalecam dla osób poniżej 12 lat bo są wulgarne słowa, przedstawia złą stronę tamtych czasów bo Książka ebook ta jest oparta na faktach. Szczerze z całego serca Zalecam tą książkę i na pewno przeczytam ją jeszcze raz, chwyta za serce. PS nienawidzę Rakesa Zawartę są ładne opisy przyrody. Wyciągnęłam z niej mnóstwo, że naprawdę osoby w tych czasach nie są aż tak bardzo źle traktowane jak w tamtych. Cała książka ebook jest podzielona na dwie części teraźniejszość a także przeszłość. Książka ebook naprawdę bardzo ładnie napisana, na początku niezbyt mi się podobała, lecz kiedy się rozkręciła naprawdę nie mogłam od niej oderwać wzroku. całą książkę oceniam na 4,7 <33

  • Czytotaj

    Degeneraci. Zboczeńcy. Chorzy psychicznie.. Takimi i wieloma gorszymi jeszcze określeniami nazywane są osoby homoseksualne, transseksualne, niebinarne w Protekoriacie - totalitarnym państwie, odizolowanym od reszty świata, gdzie każdy aspekt życia poddawany jest kontroli i ocenie, a każde „odchylenie od normy” przyjętej przez Lorda Protektora jest piętnowane i srodze karane. Klimat, panujący ustrój i absurdalnie irracjonalnie funkcjonujący świat wykreowany w książce pdf kojarzył mi się z „Opowieścią Podręcznej”, tylko tutaj nie kobiety, a osoby o orientacji seksualnej innej niż hetero były upokarzane, piętnowane i eliminowane. Straszna to wizja świata, w której nie można kochać. Straszna to wizja świata, w której nie ma wolności wyboru. Straszna to wizja świata, w której nie ma wolności. Strasznym byłoby, gdybyśmy dopuścili do odebrania sobie prawa do samodecydowania , kochania i życia wedle swoich ustalonych wartości i priorytetów. Ta książka ebook choć przerysowana jest, jak kubeł zimnej wody. Frustruje, otwiera oczy i skłania do refleksji. Sugeruje, że nic nie jest dane nam na zawsze, a już na pewno nie wolność. Jeżeli przestaniemy o tym pamiętać i pozwolimy aby wymknęła nam się z rąk możemy obudzić się w świecie, w którym życie to tylko bierna egzystencja. Kochajmy - i pozwólmy kochać. Szanujmy siebie i innych. Nie krzywdźmy się słowem i czynem. Więcej empatii. Solidarności. Jedności. Nie wiemy w końcu, czym jeszcze życie nas zaskoczy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!