Czytaj więcej:
The Gravity of Us okładka

Średnia Ocena:The Gravity of Us

To nie jest następna rozprawka w szkolnym stylu, to czuła i genialna opowiadanie o miłości pomiędzy dwoma młodymi chłopakami. Cal chce być dziennikarzem. Jest już w połowie drogi do sukcesu, dzięki koncie na FlashFame z pół milionem obserwujących i perspektywą stażu w Buzzfeed. Ambitne plany pokrzyżuje mu jednak wybranie jego taty pilota do głośnej misji NASA na Marsa. Wkrótce Cal razem z rodzicami zostawia Brooklyn na rzecz gorącego i wilgotnego Houston. Niespodziewanie życie chłopaka zamienia się w telewizyjne reality show - z ciągle kłócącymi się rodzicami i odgrywaniem ról doskonałej amerykańskiej rodziny na potrzeby medialnego spektaklu. A później Cal spotyka Leona, którego mama jest astronautką w tej samej misji. I w zawrotnym tempie traci dla niego głowę. Cal i Leon stają się dla siebie oazą spokoju pośród oceanu szaleństwa. Wraz z rozwojem ich relacji, wzrasta gorączkowa atmosfera wokół misji na Marsa. Kiedy na jaw wychodzą ukryte motywy stojące za programem, Cal musi znaleźć sposób na odkrycie prawdy bez ranienia tych, na których najbardziej mu zależy. Porzucone marzenia, nagła przeprowadzka, medialne zamieszanie i brudne sekrety, które mogą okazać się początkiem końcawielkiej misji. W całym tym szaleństwie, jedyną stałą wydaje się być związek z nowo poznanym Leonem. Czy w tej miłości warto się zatracić? "Mocno osadzony w rzeczywistości romans, który mieni się niczym gwiazdozbiór." Adam Silvera, twórca bestsellera „Nasz ostatni dzień” "Książka o pierwszej miłości i pierwszym locie w kosmos. Opowiadanie o astronautach, o której nie wiedziałam, że jej potrzebuję. Książka ebook klejnot – piękna i mądra." Becky Albertalli, autorka zekranizowanej powieści „Simon a także inni homo sapiens” "Ten debiut jest pełną ciepła opowieścią o niedoskonałym queerowym związku i młodym mężczyźnie, który poznaje samego siebie, kiedy wszystko wokół niego się zmienia."  Publishers’ Weekly "Ciepły, genialny i trafiający łatwo do serca debiut. Książka ebook o tym, jak spełniać własne marzenia, nie odrywając się za bardzo od ziemi." Karen M. McManus, autorka bestsellerów “Jedno z nas kłamie” i “Dwoje dochowa tajemnicy” "Książka mówi o tych wszystkich rzeczach, które kluczowe są dla każdego człowieka – o rodzinie, o tym, jak ciężko poznać samego siebie i o tym specjalnym rodzaju miłości, który sprawia, że szybujesz łatwo w niebo." Jeff Zentner, twórca „Króla węży”, laureat nagrody Morrisa Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł The Gravity of Us
Autor: Stamper Phil
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd The Gravity of Us pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. The Gravity of Us Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

The Gravity of Us PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • charlotte

    To, co bardzo mi się podoba, to fakt, że bohaterowie nie są tutaj idealni. Ani ci główni, ani ci drugoplanowi. Każdy z nich ma jakieś wady, popełnia błędy, z których później stara się wyciągnąć odpowiednie wnioski. Czytało mi się dobrze, choć nieidealnie. Bywały momenty, kiedy lektura mi się przedłużała, lecz koniec końców naprawdę się wciągnęłam i przy końcu nie mogłam się już oderwać od czytania. Niezła czwórka jak najbardziej się należy 😊

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!