Czytaj więcej:
Terapia Integracji Sensorycznej Zeszyt 1 Ćwiczenia Usprawniające Bazowe Układy Zmysłowe i Korygujące Zaburzenia Planowania Motorycznego okładka

Średnia Ocena:Terapia Integracji Sensorycznej Zeszyt 1 Ćwiczenia Usprawniające Bazowe Układy Zmysłowe i Korygujące Zaburzenia Planowania Motorycznego

Zeszyt 1 stanowi uzupełnienie książki zatytułowanej Metoda Integracji sensorycznej we wspomaganiu rozwoju mowy u dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego. Zawiera krótką charakterystykę bazowych systemów zmysłowych a także ćwiczenia i strategie terapeutyczne do ich usprawniania. Adresowany jest m.in. do terapeutów SI w celu ułatwienia opracowywania programów terapeutycznych. Dużo porad i praktycznych rozwiązań znajdą w nim także inni specjaliści pracujący z dzieciakami ze sprzężonymi zaburzeniami. Materiał został opracowany tak, żeby umożliwić stymulację systemów zmysłowych w warunkach tzw. gabinetowych. Zeszyt powstał też z myślą o rodzicach, którzy mając zalecenia do pracy z dzieckiem w domu, nierzadko nie wiedzą, jakie wybrać pomoce i jak z nich korzystać.

Szczegóły
Tytuł Terapia Integracji Sensorycznej Zeszyt 1 Ćwiczenia Usprawniające Bazowe Układy Zmysłowe i Korygujące Zaburzenia Planowania Motorycznego
Autor: Odowska-Szlachcic Bożenna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Harmonia
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Terapia Integracji Sensorycznej Zeszyt 1 Ćwiczenia Usprawniające Bazowe Układy Zmysłowe i Korygujące Zaburzenia Planowania Motorycznego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Terapia Integracji Sensorycznej Zeszyt 1 Ćwiczenia Usprawniające Bazowe Układy Zmysłowe i Korygujące Zaburzenia Planowania Motorycznego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Terapia Integracji Sensorycznej Zeszyt 1 Ćwiczenia Usprawniające Bazowe Układy Zmysłowe i Korygujące Zaburzenia Planowania Motorycznego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Przydatny zbiór ćwiczeń myślę, że ktoś komu jest to potrzebne znajdzie coś dla siebie.

 • Urszula Szafraniec

  Kompendium wiedzy z zakresu terapii integracji sensorycznej, godne polecenia

 • Sylwana

  Świętna pozycja dla rodziców i nauczycieli. Warto przeczytać i wykorzystać ją w pracy szczególnie z małymi dzieciakami

 • zelkova

  książka ebook podpowiedziała mi jakie zajęcia ruchowe pozytywnie wpłyną na moje dzidziuś

 • preislerd

  Co do powiązań z innymi pozycjami autora , można sobie doczytać w opisie. Cieniutka broszurka o bogatej tresci. Zalecam rodzicom, którzy już są po wstępnej analizie zachowań dzidziusia i diagnozie zaburzeń IS . Błądzącym i poszukującym rodzicom da jedynie szerokie pojęcie o problemie. Konieczna współpraca ze specjalistą. Jednak zalecam ;)

 • Anna

  zalecam zakupy w empik.com. Szybko, sprawnie, po prostu super.

 • Monika Zawada-Miska

  Zalecam rodzicom dzieci, które są z pozoru niezręczne, nierzadko im coś wypada z rąk. Ta książka ebook pomoże zrozumieć czym jest integracja sensoryczna i jak można pracować z dzieckiem w domu.

 • Maja Dziuk

  Jestem mamą mojego ukochanego synka z zaburzeniami integracji sensorycznej, pracujemy już kilka lat, lecz postanowiłam dodatkowo sama się nim jeszcze zająć. Nie spodziewałam się, że w małej książeczce jest tyle treści mi potrzebnych. Wszystko na temat. Wiem, jak i co robić, żeby pomóc dziecku. Fachowo, treściwie, konkretnie. Zalecam wszystkim rodzicom, którzy chcą walczyć o własne dzieci. Z pomocą tego zeszytu ćwiczeń na pewno to się nam uda. Zalecam i kupuję 2. zeszyt autorstwa p. Odowskiej-Szlachcic.

 • dana

  Bardzo niezła książka ebook do terapii integracji sensorycznej. Ćwiczenia można wykonywać zarówno w szkole jaki i domu

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!