Czytaj więcej:
Teatr odtrąconych poetów okładka

Średnia Ocena:Teatr odtrąconych poetów

Każdy pragnie akceptacji. Lecz jak być akceptowanym, jeśli jest się innym? Jeśli nie akceptuje się samego siebie? Jak uciec przed samotnością? Young-adult fiction – świeży fenomen w świecie powieści młodzieżowej, rozpoczęty powieścią Johna Greena "Gwiazd naszych wina". Młodzi bohaterowie,  naznaczeni chorobą, innym wyglądem, pochodzeniem lub przeżytą tragedią czy nadmierną wrażliwością, zmagają się z samotnością i odrzuceniem przez rówieśników. Nie akceptują siebie i czują, że świat nie akceptuje ich. Mimo to poszukują swego miejsca i znajdują je. Literatura dla młodzieży, lecz czytana przez wszystkich, ponieważ wzruszają i dają nadzieję… Sam ma 16 lat, robi sobie mistrzowski makijaż i jest jak inne kobiety w liceum.Samanta rozpacza na ataki paniki i natręctwo myśli.Sam bardzo dba o własne przyjaciółki, bez których nie wyobraża sobie życia.Samanta bezpiecznie czuje się w basenie, podczas samotnego treningu.Sam i Samanta, to ta sama dziewczyna.Regularnie chodzi do psychiatry. Swoje kłopoty ukrywa, aby nie być samotną w szkole. Lecz kiedy poznaje Karolinę, jej życie zmienia się. Trafia do Kącika Poetów w piwnicy szkoły, w którym spotykają się niedopasowani, ignorowani lub odrzucani przez większość uczniów. Odkrywa, że czuje się tu lepiej, niż wśród własnych przyjaciółek. Znajduje ciepło i akceptację. A nawet uczucie. Lecz wówczas zdarza się coś, co każe jej nie ufać sobie… Czy "Kącik Poetów" dalej będzie jej bezpiecznym schronieniem, a przyjaciele oparciem? I czy muzyk i poeta, którego poznała, nie odwróci się od niej?

Szczegóły
Tytuł Teatr odtrąconych poetów
Autor: Stone Tamara Ireland
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Teatr odtrąconych poetów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Teatr odtrąconych poetów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Teatr odtrąconych poetów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • NiebiańskiPierniczek

  Zalecam tą książkę z całego serca! Fabuła jest ciekawa. Nieźle ją się czyta. Daje wiele do zrozumienia i prezentuje nam że warto pokonywać własne lęki i słabości. Jeszcze raz zalecam tą książkę! :D

 • ivette

  Byłam strasznie interesująca tej lektury i miałam do niej bardzo wielkie oczekiwania i na szczęście nie zawiodłam się.

 • Justyna

  Poznajemy dziewczynę, która na pozór ma wszystko. Rodzinę, przyjaciółki, w szkole jest popularna. Lecz nie wszystko jest takie na jakie wygląda. Jak pierwszy dzień nowego roku szkolnego i przypadkowo poznana koleżanka, mogą przemienić jej życie? Książka ebook o dorastaniu, szukaniu siebie, poznawaniu na nowo świata, zmianach, które są potrzebne. Największe wrażenie zrobił na mnie koniec. Nieprzewidywalny zwrot akcji. Wprowadził mnie w zakłopotanie i niemałe zmieszanie, które nadało tej ksiązce uroku a także charakteru. Zalecam ją każdemu, kto się pogubił, zmaga się z jakimiś trudnościami, a nawet dla tych, którym ten temat jest obcy, aby zrozumieni, że nie wszystko jest takie na jakie wygląda.

 • kulka.k01

  "Teatr odtrąconych poetów" wprowadził w moje życie coś na kształt zrozumienia. Zrozumienia dla osób z natręctwem myśli. Zakończenie wstrząsnęło mną doszczętnie i odcisnęło piętno w mojej duszy. Choć świat Sam nie był kolorowy, na pewno był i tak lepszy niż osób skazanych na tę chorobę i żyjących pomiędzy nami. Opowieść jest niesamowita, intrygująca, inteligenta, a do tego inspirująca. Zakochałam się w niej po uszy i na pewno długo będzie zajmować czołowe miejsca na mojej liście. Pomogła mi zrozumieć spojrzenie na świat osób, takich samych, a jednak innych jak ja. Innych nie znaczy gorszych.Barwne postacie sprawiają, że nie chce się jej odłożyć na półkę, a jedynie pochłaniać kolejne strony. Kiedyś przeczytałam pewne słowa: "Jedni czytają by zapamiętać, drudzy, żeby zapomnieć."Jest to jedna z tych ebooków w której zapomina się, zatraca bez końca i wraca miliony razy, by przeżywać opowiadanie na nowo.POLECAM O G R O M N I E!!!jest to pozycja obowiązkowa! :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!