Czytaj więcej:
Tappi i wielka burza okładka

Średnia Ocena:Tappi i wielka burza

Książki o wesołym wikingu Tappim liczą już 8 tomów. Opowieści o Tappim, reniferku Chichotku i mieszkańcach Szepczącego Lasu cechuje ciepła, baśniowa, bardzo pogodna narracja, klimatem przypominająca historie o Kubusiu Puchatku czy Muminkach.  Zarówno główni, jak i drugoplanowi bohaterowie są niejako archetypami baśniowych bohaterów: dobrzy i mężni pomagają tym słabszym, dobre uczynki są nagradzane a złe karane, itd. Historie, pomimo zanurzenia w baśniowym świecie, są czytelne i bliskie współczesnemu czytelnikowi – poruszają kłopoty słynne przedszkolakom, opisują sytuacje z codziennego życia. W zbiorach „Tappi i przyjaciele” można na przykład przeczytać o tym, co utracił Chichotek, kiedy był leniwy i nie chciało wstać mu się z łóżka, lub że nie należy kłamać. Seria kolorowa „Tappi i przyjaciele” – to zestaw 10 krótkich opowiadań, idealnych do czytania przed snem. Seria czarnobiała – to dłuższe, odrębne przygody Tappiego, podzielone na rozdziały. Dobre dla nieco starszego dziecka, które potrafi już skupić uwagę i śledzić fabułę. To także niezła oferta dla dzieci, które zaczynają czytać samodzielnie.

Szczegóły
Tytuł Tappi i wielka burza
Autor: Mortka Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tappi i wielka burza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tappi i wielka burza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tappi i wielka burza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • PYZIEN

  Bardzo miłe opowiadanko, idealna historia, buduje wyobraźnię dziecięcą.

 • Dorota Nowakowska

  Tappi jak... Tappi. Nic nowego, żadnego wyjątkowego opowiadania, które mogłoby świadczyć o wyjątkowej fantazji Autora. Przeczytałyśmy wszystkie części przygód Tappiego i jego przyjaciół - i przyznam, że jesteśmy już znudzone. Twórca mógłby je nieco uatrakcyjnić czy również udramatyzować. A tytułowe opowieść o wielkiej burzy jest, niestety, prawdopodobnie najsłabsze z całego zbiorku.

 • Dyduchy

  Moje dzieci wprost uwielbiają opowiadania o Tappim i przyjaciołach z Szepczącego Lasu. Super historie i ładne ilustracje. Nadają się jako bajki na dobranoc i do czytania w ciągu dnia. Zalecam

 • Ania mama Alicji

  Książeczka choć nie jest zbyt gruba to zdecydowanie jest bardzo ciekawa, pouczająca i śliczna. Powtarzałam już nie raz i z pewnością nie raz jeszcze powtórzę, że uwielbiam Tappiego i jego przygody. Lecz nie ja tu jestem ważna, a mali czytelnicy, więc powiem Wam, że Nikodem także wielbi książki o Szepczącym lesie, w którym mieszka miły i niezły wiking a także jego przyjaciele. To już piąta element z serii "Tappi i przyjaciele" i mam olbrzymią nadzieję, że będzie ich więcej. Buzia mi się cieszy kiedy widzę jak rośnie nasza "wikingowa" zbiór :)

 • Ana

  Następna idealna książka ebook o Wikingu o złotym sercu. Jak zawsze pełna humoru i ciepła. Każde opowieść niesie ze sobą przesłanie i życiową naukę np." nie wolno rozmawiać z nieznajomymi", 'nie trzeba obawiać się burzy gdy jesteśmy w domu" itp. Te krótkie opowieści nieświadomie uczą dzieci pewnych zasad. Mój syn - a także i ja- uwielbiamy tego Dużego Wikinga i jego przyjaciół i szczerze zalecam całą serie. Książki jak najbardziej warto mieć w własnej biblioteczce ponieważ są niesamowite i magiczne.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!