Czytaj więcej:
Tamto lato okładka

Średnia Ocena:Tamto lato

Dwadzieścia lat temu dziesięcioletni Milan i Armin Van Lander przebywają ponad jeziorem wraz z najmłodszą o pięć lat siostrą, Aleksą. Zdarza się tragiczny wypadek, po którym życie braci znacząco się zmienia. Po latach Wiktoria Kopik, której brat, Wojtek, zaginął w zagadkowych okolicznościach, dostaje pracę w firmie braci Van Lander. To dla niej ogromna szansa. Lecz prosto nie jest, szefostwo stawia bardzo wielkie wymagania. O ile Armin Van Lander jest szefem uprzejmym i wyrozumiałym, o tyle Milana, zwanego „Strasznym Van Landerem”, boją się praktycznie wszyscy, a kobieta jeszcze nie wie, że właśnie wpadła w jego sieć. Jednakże życie ma czasami własne swoje plany. Pomiędzy Wiktorią i Milanem wybucha gorący romans. A nic nie jest takie, jakim się wydaje… Jak poradzi sobie Wiktoria, gdy okaże się, że rzeczywistość jest zupełnie inna? Czy ma szansę na jakąkolwiek przyszłość z Milanem, którego szczerze i prawdziwie pokochała? I dlaczego wszyscy, których kocha, okazują się kłamcami? Tamto lato to opowiadanie o zemście i odkupieniu, a także wybaczeniu. I oczywiście o wielkiej sile prawdziwej miłości. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Tamto lato
Autor: Lingas-Łoniewska Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tamto lato pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tamto lato Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tamto lato PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Rybska

    Autorka słynna jest z tego, że tworzy niebanalne historie i tym razem również tak było! „Tamto lato” to z pozoru lekka i erotyczna opowieść, która tak naprawdę jest mądrą książką o miłości, przyjaźni, cierpieniu i przebaczeniu! Milan i Armin stracili za młodu ukochaną małą siostrzyczkę, to odmieniło dzieje ich rodziny, a żądza zemsty przysłoniła świat temu pierwszemu. Teraz oboje władają znaną firmą, a Milan jest budzącym postrach wśród pracowników szefem. Wiktoria to zdolna i utalentowana graficzka, której dają szansę i zatrudniają do własnej korporacji. Dla niej to ogromne wyzwanie i radość, jednak nie wie, że nie wszystko w tym miejscu jest takie jak myślała. Młoda dziewczyna zostaje wplątana w intrygę, która była knuta latami! Milan rozpocznie z nią grę, której ona będzie nieświadoma, jednak sam okaże się gubić w swoim doskonałym planie poznając Wiktorie lepiej… zacznie rodzić się pomiędzy nimi żądza i fascynacja, co jeśli przerodzi się w coś więcej?! Nasz bohater będzie musiał podjąć decyzję co liczy się dla niego bardziej, przeszłość czy teraźniejszość. Zapytanie czy w porę zrozumie własne serce, nim dojdzie do tragedii.. Wiktoria przez tą znajomość odkryje prawdy, które niekoniecznie powinny zostać odkryte, to za trzęsie jej światem, a jej serce przejdzie mocną próbę! Gwarantuję, że emocji Wam tutaj nie zabraknie, a finał z każdą stroną będzie mocnej szokował. Blonderka.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!