Czytaj więcej:
Tajemnice zamku okładka

Średnia Ocena:Tajemnice zamku

Odszyfrowanie sekretów przeszłości jest kluczem do teraźniejszości – zapierająca dech w piersiach opowiadanie o miłości, wojnie, odpowiedzialności i odkupieniu. Emilie zawsze odcinała się od własnego arystokratycznego pochodzenia i starała się żyć zupełnie inaczej niż jej przodkowie. Studiowała weterynarię i zajęła się opieką ponad chorymi zwierzętami. Nie potrafiła wybaczyć matce, że przez jej zaniedbanie nigdy nie będzie mieć dzieci, dlatego po jej śmierci chce jak najszybciej spieniężyć spadek i wrócić do własnego skromnego mieszkania i pracy. Robi się jej jednak żal zamku z biblioteką i zbiorem starych książek, w którym wraz z tak wcześnie utraconym, ukochanym ojcem spędziła najszczęśliwsze chwile własnego dzieciństwa. Postanawia więc odrestaurować popadający w ruinę zabytek. W starym zamku znajduje notes, który zmobilizuję ją do okrycia sekretów z przeszłości własnej rodziny i pozwoli zrozumieć swoje doświadczenia.

Szczegóły
Tytuł Tajemnice zamku
Autor: Riley Lucinda
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tajemnice zamku pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tajemnice zamku Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tajemnice zamku PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ELŻBIETA ZUCHNIEWSKA

  Lucinda Riley jak zawsze świetna, czas i miejsce akcji dograne z celnością niemalże zegarmistrzowską, ....po prostu mistrzostwo....

 • sonata

  Kolejna, fascynująca książka ebook Lucindy Riley. Akcja powieści toczy się współcześnie i w okresie II wojny światowej. Splątane dzieje dwóch rodów i zaskakujące zakończenie tworzą ciekawą( jak zwykle u tej autorki) i niebanalną mozaikę. Polecam.

 • Marcelin z

  Uwielbiam książki obyczajowe z tajemnicami w tle! miałam nadzieje, że ta wpisze się w moje gusta książkowe. I tak się stało! idealna intryga, autorka nawet na moment mnie nie znudziła a bohaterowie pozostali w pamięci na długo po jej przeczytaniu :) polecam!

 • gierusiowa

  Bardzo fajnie czyta się tą książkę. Bardzo ciekawa i interesująca książka.

 • Angua

  Lucinda Riley jeszcze nigdy mnie zawiodła, więc gdy przed urlopem zobaczyłam, że ukazała się jej świeża powieść, wiedziałam, że przede mną bardzo smakowita lektura i dużo emocji, Książkę czyta się wspaniale, historia wciąga od piwerwszych chwil. Prawdziwa czytelnicza uczta! Polecam.

 • Kominek

  Nie spodziewałem się, że tak obszerną opowieść uda mi się przeczytać w tak krótkim czasie. Nie aby ktoś mnie gonił, czy wywierał na mnie presję. Nic z tych rzecz. Pięćset stron w niespełna dobę.„Tajemnice zamku” wręcz nie dały mi możliwości, żeby na dłuższą chwilę się od nich oderwać. Faktem jest, że dawno nie było mi tak przyjemnie zanurzyć się w lekturze. Zwrot, którego czasem używam, lecz tak naprawdę najlepiej oddaje stan obcowania z wyjątkową powieścią pióra Lucindy Riley. I co ważne, „Tajemnice zamku” mają nam znacznie więcej do przekazania, niż pierwotnie może się to wydawać.Dzięki przemyślanej kompozycji jest to opowieść, która zamyka się w dwóch szczególnych stanach świadomości. Tym przeszłym okupacyjnym, w którym Constance po wyczerpującym szkoleniu w SOE z dywersji, strzelania, przetrwania na tyłach wroga dostaje misję, której zupełnie się nie spodziewa, a której nie przewidywał żaden z wielu przerobionych wcześniej po wielokroć scenariuszy.I tym współczesnym podarowanym Emilie, która wraz ze śmiercią matki staje się jedyną dziedziczką rodu de la Martinières. Jej uporządkowane paryskie życie, które wybrała sobie sama stroniąc od blichtru, jaki mógł jej dawać tytuł, zostało wystawione na próbę, gdyż jako dziedziczka rodu miała otrzymać zamek i przylegające do niego winnice.Zamkowa biblioteka, w której jako dzidziuś bardzo lubiła przebywać w towarzystwie ojca pozwala jej podjąć określone decyzje. Nie bez znaczenia jest też nagłe pojawienie się Sebastiana, który w szybkim okresie staje się najbliższym powiernikiem i wsparciem w działaniu dla Emilie.Lucinda Riley w pasjonujący sposób otwiera przed czytelnikiem wrota zamku zapraszając do jego wnętrza, do zagadkowych piwnic i wszędzie tam, gdzie tylko chcielibyśmy wejść. W trakcie lektury dotykamy emocji, jakie towarzyszą Emilie w odkrywaniu na nowo miejsca, które było jej idealnie znane, lecz również stajemy się świadkami zmagań Constance, gdy w ciągłym zagrożeniu życia musi lawirować między przyjaciółmi i wrogami. (...)Pełny tekst recenzji dostępny w poniższym linku:http://koominek.blogspot.com/2015/09/lucinda-riley-tajemnice-zamku.html

 • Zofia Kowalska

  Prześliczna książka, gorąco polecam. Autorka ma taki dar pisania, że potrafi pobudzić wyobraźnię każdego czytelnika.

 • viviena

  Urzekła mnie ta książka. Właściwie nie wiem dokładnie, co lecz może te fantastyczne opisy zamku, posiadłości, a może czasami trochę zbyt naiwny upór głównej bohaterki, a może to że powrót do domu zawsze jest emocjonujący i pełen niespodzianek... nie wiem, wiem na pewno, że książka ebook mnie wciągnęła a lektura sprawiła mi mnóstwo przyjemności.

 • Magdalena Wróblewska

  Książka ebook z gatunku które bardzo lubię. Historia Emilie urzekła mnie od początku, a dodatkowo Lucinda Riley pisze pięknym stylem. Doszło do tego, że Sekrety zamku czytałam z uczuciem zbliżonym do ekscytacji, moja ciekawość co do zakończenia tej opowieści była ogromna. A wierzcie mi, warto przeczytać.

 • siennaha

  Naprawdę cudowna książka ebook o potrzebie niezależności i ucieczki od przeszłości, a jednocześnie przywiązaniu i zakorzenieniu. Książka ebook zrobiła na mnie wielkie wrażenie i czytałam ją z olbrzymią przyjemnością. Mądra, ciekawa. Jest w niej wszystko. Chętnie przeczytam jeszcze inne książki tej autorki. Ta, bardzo mnie zainspirowała.

 • Halina Piotrowska

  Książka ebook bardzo interesująca. Interesująca fabuła.Losy bohaterów przeplatają się ze sobą w czasach współczesnych ,sięgając niejednokrotnie do czasów drugiej wojny światowej.Polecam,warto preczytac.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!