Czytaj więcej:
Tajemnice Inferno okładka

Średnia Ocena:Tajemnice Inferno

Sekrety Inferno to unikalny przewodnik, który zabiera czytelnika w podróż do świata stworzonego przez Dana Browna w jego najwieższej książce pdf zatytułowanej Inferno. Autorzy starają się wyjaśnić czytelnikom tło głównych zdarzeń fabuły, analizują odniesienia do Boskiej komedii Dantego, symbole, wydarzenia historyczne a także teorie filozoficzne, dzieła sztuki i architektury, które Dan Brown zręcznie wykorzystuje w swej powieści. Jest to też intelektualnie porywająca opowiadanie o dziele Dantego, jego czasach i ideach, które tworzyły wtedy ożywczy ferment we Florencji u progu Renesansu, a ich znaczenie dzisiaj okazuje się nie mniej istotne.Dan Burstein i Arne de Keijzer to światowi znawcy literatury Dana Browna, a ich pierwszy nieautoryzowany przewodnik, Sekrety kodu przez pół roku utrzymywał się na szczycie listy bestsellerów New York Timesa. Po nim zaś pojawiły się kolejne przewodniki, w tym odnoszące się do  „Aniołów i demonów” a także „Zaginionego symbolu”. Na ich podstawie wyprodukowano filmy dokumentarne, a książki wspomnianych twórców przetłumaczono w sumie na nad 30 języków.Dla każdego miłośnika prozy Dana Browna Sekrety Inferno to lektura niezbędna, zmuszająca do myślenia i zachęcająca do sięgnięcia do źródeł – nieśmiertelnej Boskiej komedii Dantego.

Szczegóły
Tytuł Tajemnice Inferno
Autor: Burstein Dan, De Keijzer Arne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Astra
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tajemnice Inferno pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tajemnice Inferno Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tajemnice Inferno PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Przy kawie z ksiazka

    Do przeczytania tej książki skłoniła mnie chęć poznania jak bardzo Dan Brown nagina realia, jak naprawdę wygląda rzeczywistość. Odpowiedź znalazłem w tej książce, która ukazała się na polskim rynku za sprawą Wydawnictwa Astra. Trzeba przyznać, że to była bardzo niezła decyzja, gdyż książka ebook ta uświadamia czytelnika o cop tak naprawdę chodzi w książce pdf Browna.Większość epizodów porusza kłopot związku Dana Browna z Dantem Alighieri, poruszane są podobieństwa budowy dzieł "Inferna" i "Boskiej Komedii", a także samej części "Piekła". Ponadto poznamy ich podłoże ideowe. Książka ebook zawiera kilkanaście artykułów ludzi nauki z całego świata, którzy są zgłębieni z tematem.Książa ta jest dowodem na to, że Dan Brown błędnie poparł w własnej książce pdf koncepcję Paula Ehrlicha, która mówi, że ludzkość czeka kataklizm przeludnienia świata i trzeba podjąć działania, żeby temu zapobiec. Według specjalistów takie podejście nie ma poparcia we współczesnych badaniach, gdyż zauważalny jest spadek przyrostu naturalnego, który powiązany jest z podniesieniem poziomu wykształcenia a także wiedzy związanej z założeniem rodziny. Główny kłopot w "Inferno" nie ma więc poparcia w dzisiejszej demografii. Interesujące jest także to, że w książce pdf Brown przywołuje ruch transhumanistów, którego przedstawicielem jest Bertrand Zobrist.Książka jest warta przeczytania, gdyż zawiera wartościowe informacje, które przedstawione są w interesujący sposób.

  • Demon

    Kupiłem sobie "Tajemnice Inferno" jako uzupełnienie najwieższej książki Dana Browna. I nie żałuję! Dzięki temu poznałem na tyle historię tego dzieła, że mogłem lepiej zrozumieć cały wątek tej zawiłej historii. Dlatego uważam, że warto się skusić na ten przewodnik, ponieważ jest idealnie napisany i dużo wyjaśnia.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!