Czytaj więcej:
Sztuka znikania okładka

Średnia Ocena:Sztuka znikania

Po zamieszaniu w Wiecznym Mieście ("Pracowite wakacje w Rzymie"), Andrea Niwiński, Oleg Tsun i Alex Fitzwilliam mają w głowie tylko jedno… Nie, nie "to"! To znaczy… "to" także, lecz przede wszystkim chcą po prostu mieszkać sobie w spokoju, ciesząc się i życiem, i sobą. Marzą o tym, aby nic się nie działo i aby mogli niespiesznie uczyć się bycia w nietypowym związku dwóch facetów i kobiety, dwóch Zmiennych i Człowieka, dwójki choleryków i peacemakera, dwójki introwertyków i ekstrawertyka, dwójki osobników gwałtownych i jednego pacyfisty, Wilka, Tygrysa i stada wścibskich wron. A także trójki osobników Alfa. Życie w parach bywa trudne, a co dopiero we trójkę! Proces dostosowywania się do siebie nie jest prosty i zwykle bywa głośny. Alex, Inkwizytor Zmiennego PBI, ma o dużo więcej pracy, ponieważ wielu pobratymców Wilka i Tygrysa popada w szaleństwo. Ktoś organizuje dwa napady na Andreę. Kobieta jednak nie boi się agresji fizycznej, obawia się jedynie przepowiedni i koszmarów, które ją nawiedzają. Oleg wchodzi w nową rolę: Uzdrowiciela. Coraz więcej szalonych Zmiennych zawdzięcza mu własne życie. Tymczasem problemy tylko narastają. Wygląda na to, że los zaciska pętlę wokół Olega i dwójki jego ukochanych partnerów. Cała trójka usiłuje żyć, miłować się i pracować normalnie, lecz wydarzenia zmuszają ich do coraz częstszego przypominania sobie o słowach proroctwa, które ich dotyczy, a kiedy Wilka dopada historia, są zdruzgotani, lecz nie zaskoczeni. Kto czai się w cieniu i jest reżyserem katastrofy? Czym jest epidemia wśród Zmiennych? Co stanie się z Andreą, Alexem i Olegiem?

Szczegóły
Tytuł Sztuka znikania
Autor: Lech Monika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: 4GENERATIONS
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sztuka znikania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sztuka znikania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sztuka znikania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • mopsowe.czytanie

    "   No więc, pytałem go o tę miłość. To było krótko po tym, jak wpadłem w Andreę jak śliwka w kompot i zakochałem się. Od pierwszego wejrzenia, jak fiutek jakiś. Jak dzieciak. Gówniarz. Jak ktoś, kto miał jedną kobietę w życiu. Ech.    Wilk powiedział mi wówczas coś, co pamiętam cały czas i czego prawdopodobnie nigdy nie zapomnę, a idzie to tak : " pewnego dnia spotkałem Andreę Niwiński, w całej jej okazałości. I długo nie wiedziałem, jaki walec mnie przejechał. I dlatego ta miłość, to nie wiersze, orgazmy, róże, satynowe prześcieradła i motyle w brzuchu".    Zapamiętałem to, ponieważ słucham genialnych ludzi. " Rewolucje- to słowo doskonale odzwierciedla to co losy się w trzeciej części. Świat Nadnaturalnych wywraca się do góry nogami, wywiązuje się współpraca pomiędzy rasami. W tym okresie Oleg wykorzystuje własny dar i uzdrawia Zmiennych dotkniętych zagadkową chorobą. W oparach śmierci, bólu i rozpaczy trwają poszukiwania prawdy, lecz także siebie, dotyczy to nie tylko naszej trójki, lecz też bohaterów drugoplanowych. Tych ostatnich mamy okazję zdecydowanie lepiej poznać, co bardzo mi się podobało. Hyeon Ju zrobił na mnie spore wrażenie, tak samo jak Parvaneh. Mam nadzieję, że w kolejnej części otworzą się dla nas jeszcze bardziej. W Sztuce znikania dominuje magia, zmiany i przemiany. Jeśli myślicie, że Monika nie jest w stanie Was niczym zaskoczyć, to jesteście w wielkim błędzie. To co się losy w trzeciej części zaskakuje, poraża i niesamowicie wzrusza. Ta emocjonująca przygoda, doprowadziła mnie do płaczu, nie do łez- do płaczu! Nigdy nie zżyłam się tak bardzo z głównymi bohaterami, nie odczuwałam razem z nimi radości, zdenerwowania czy smutku. W ebookach Moni wszystko odczuwa się bardziej intensywnie, chłonie całym sobą. Okładka doskonale odzwierciedla to co losy się pomiędzy naszą cudowną trójką. W chwili, kiedy zostają rozdzieleni przestają być kompletni. Ogarnia ich bezkresny smutek i żal, który sprawia, że otaczająca ich rzeczywistość, a także ich życie staje się jałowe. Jesteście ciekawi jak Andrea, Alex i Oleg poradzą sobie z ciężarem przeszłości? Koniecznie sięgnijcie po najnowszą część, polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!