Czytaj więcej:
Sztuka prostoty okładka

Średnia Ocena:Sztuka prostoty

Prowadząc skromniejsze życie wzbogacasz własną egzystencję. Współczesne społeczeństwo konsumpcyjne twierdzi coś innego? Nie wierz. Mieszkająca od wielu lat w Japonii Dominique Loreau przyjęła styl życia własnej przybranej ojczyzny. Jest on oparty na zasadzie "mniej znaczy więcej", stosowanej we wszystkich dziedzinach – od spraw materialnych po życie duchowe.

Szczegóły
Tytuł Sztuka prostoty
Autor: Loreau Dominique
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sztuka prostoty pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sztuka prostoty Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sztuka prostoty PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kamila Kania

  Książka ebook ukazuje siłę prostoty jak kluczowa jest w życiu.Bardzo fajna wiele zastosowałam z niej w dniu codziennym co ułatwia mi życie. !warto przeczytać!

 • Janette

  Gorąco polecam!! Książka ebook jest wspaniała. Mobilizuje do wprowadzenia korzystnych zmian do własnego życia. "Im mniej mamy tym bardziej jesteśmy wolni"

 • Pinokia

  Książkę się dynamicznie czyta, jest czymś więcej niż "kawałkiem" papieru. Ma treści głębokie i dające do myślenia, daje impuls do wdrażania pewnych kwestii w życie i spojrzenie na pewne rzeczy z dystansu i innej perspektywy. Zdecydowanie polecam, Sztuka prostoty to jest to! :-)

 • Elżbieta Morawiec

  ...bardzo inspirująca dla osób, które pewnie zgadzają się generalnie z filozofią minimalizmu i klasyki na co dzień, lecz potrzebują małej motywacjiKsiążka zgodna z moim światopoglądem i gustem, jednak zachęcająca do mniej materialistycznego podejścia, nie otaczania się zbędnymi rzeczami (niby wiemy o tym), naturalnego dbania o skórę, włosy (bez setek kosmetyków, pod którymi uginają się nasze półki w łazienkach), do refleksji ponad życiem, relacjami z ludźmi, swóim wnętrzem... Dodatkowo kilka interesujących przepisów, praktycznych porad - książka, do której warto nierzadko sięgać!

 • Edyta Chojnacka

  Fantastyczna książka ebook prezentuje inne spojrzenie na świat otaczający i nasze najbliższe otoczenie. Czytając od razu chce się porządkować własne życie i otoczenie. Zalecam gorąco.

 • Ivanna Balagura

  Jest to rodzaj książki, która nas zmotywuje. Czytając ją uświadamiamy sobie, że 80 % materiału znamy, lecz czy używamy i praktykujemy w swoim życiu...? :)Polecam tą książkę, jak i inne książki Pani Dominique :)

 • lech

  Książka ebook napisana ciekawie, pobudza do zastanowienia się ponad stylem własnego życia. Jak pisze autorka, prostota kosztuje. Moim zdaniem głównymi adresatami są przedstawiciele społeczeństw zamożnych; mieszkańcy biednych obszarów nie mają tych dylematów.

 • Koala

  Zainspirowała mnie reklama w czasopiśmie lecz książka ebook raczej rozczarowała moje oczekiwania. Nie wrócę już do tej pozycji ponownie, raczej sprezentuję dalej...

 • Ada S

  Książka ebook przedstawia podejście do życia zgodnie z popularnym hasłem "less is more" (mniej znaczy więcej). W przystępny i jasny sposób prezentuje jak można cieszyć się z minimalizmu i jego rozwiązań w życiu codziennym. Jak duży wpływ maja na nas otaczające przedmioty, a w szczególności ich nadmiar. Kto raz spróbuje uwolnić się od tego nadmiaru doceni każdą drobną radość, o której istnieniu wcześniej nawet nie zdawał sobie sprawy. W uwolnieniu idealnie pomoże właśnie książka ebook Dominique. Zalecam gorąco, czyta się wyjątkowo dynamicznie !!!!

 • Anna

  Wiesz, że kupując nowe buty trzeba wyrzucić jedne stare? A wiesz że najlepsze rzeczy to te które cudownie się starzeją? np takie prawdziwe drewno...skóra..Pierwsza element książki pt. MINIMALIZM i MATERIALIZM jest dla mnie jak biblia. Do tego myślę , że mozna by ją także uznać za idealny tutorial wnętrzarski;) Inne części znacznie mniej cenię a elementy o kontaktach z ludźmi są dla mnie nie do przyjęcia.

 • Ekspert Empiku

  Moja babcia mawiała, że mądrala tkwi w prostocie. Autorka, mieszkająca w Japonii i zafascynowana zen, proponuje nam doskonale wyważoną książkę - tutorial jak być pięknym, lecz wewnętrznie. Filozofia, która do mnie przemawia i nie utrudnia życia. Jeśli pragniesz mieć w nim porządek, posprzątaj najpierw własne mieszkanie i wyrzuć niepotrzebne przedmioty. Bądź skromnym człowiekiem, a bogactwo życia zasypie Cię samo. Książka ebook zawiera rady i przykłady z niemal każdej dziedziny życia, od sprzątania po mycie ciała. Musze powiedzieć, że inspirująca pozycja do przemyśleń. Polecam. Justyna Żukowska, Empik Stargard Szczeciński

 • Juniorka

  Czy czytaliście kiedykolwiek poradnik, który najchętniej nosilibyście ze sobą, żeby w każdej chwili móc do niego powrócić i przypomnieć porady w nim zawarte? W domu, restauracji, na zakupach? "Sztuka prostoty" to książka, która uświadamia nam, że więcej nie znaczy lepiej, a mniej rzeczy bardziej cieszy niż posiadanie całego arsenału np. ciuchów, jedzenia w lodówce itp.

 • klapklap

  ..bardzo interesująca pozycja afirmująca skromne życie, zachęca do pozbycia się zbędnych przedmiot wokół nas, sztuki rezygnacji z nich, oszczędności we wszystkich sferach życia, czerpie z kultury życia w Japoni, jogi, buddyzmu..naprawde przezczytałam z zainteresowaniem, aczkolwiek dosyc eksapnsywna ideologia, prosto w nia uwierzyc wiec z dystansem, nadaje na upominek dla "graciarzy" , "singli"lub osób szukających spokoju..

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!