Czytaj więcej:
Sztuka karmienia piersią okładka

Średnia Ocena:Sztuka karmienia piersią

Pokarm matki jest naturalnym i najlepszym pożywieniem dla noworodka, stwarza optymalne warunki dla jego rozwoju. Jeśli tylko pozwala na to stan noworodka i matki bezpośrednio po urodzeniu, należy od razu rozpocząć karmienie piersią, co korzystnie wpływa na relacje matka - dziecko. Autorka - wieloletnia konsultantka laktacyjna - za własne powołanie uznała podejmowanie wszelkich działań na rzecz stworzenia dzieciakom jak najlepszych warunków życia już "na starcie". Dzieli się nie tylko własnymi doświadczeniami, lecz także przedstawia wypowiedzi młodych matek, które niejednokrotnie zmagały się z różnorakimi kłopotami związanymi z karmieniem. Książkę powinni czytać nie tylko przyszli rodzice, lecz także położne, doktorzy neonatolodzy i pediatrzy. Karmienie piersią staje się modne, a wydanie tej książki wpisuje się w szerokie ogólnopolskie dyskusje ponad standardem opieki okołoporodowej i powstawanie banków mleka kobiecego.

Szczegóły
Tytuł Sztuka karmienia piersią
Autor: Lothrop Hannah
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sztuka karmienia piersią pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sztuka karmienia piersią Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sztuka karmienia piersią PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Stefanna

    Książkę tę znalazłam na jednym z portali dotyczących rodzicielstwa i tematyki karmienia, wymienioną jako pewnego rodzaju podstawa dla rodziców, nie mających jeszcze doświadczenia w tej roli. Muszę przyznać że spełniła ona własne zadanie w 100%, jest bardzo rzeczowa i udziela konkretnych rad, nie zapominając przy tym, że każde dzidziuś jest nieco inne. Do tego książka ebook przystępnie napisana i po prostu ciekawa, przytacza opinie pojedynczych osób i ich historie, co pozwala zrozumieć jak różnorakie mogą być pierwsze kroki świeżo upieczonych rodziców i ich maluszków. Zdecydowanie zalecam tym, którzy chcą zapoznać się z tematyką i nie są jeszcze specjalistami w dziedzinie laktacji, lecz oczekują literatury o wysokim poziomie merytorycznym.

  • 1506mgconde

    Niestety, książka ebook nie spełniła moich oczekiwań. Przejść przez kłopoty związane z laktacją pomogły mi pielęgniarki w przychodni i fora, z książki nie dowiedziałam się niczego nowego. Spodziewałam się więcej rad dotyczących maratonów przy piersi, bólu sutkow na początku karmienia, karmieniu po powrocie do pracy itp. Tytuł sugeruje, że treść związana jest tylko z karmieniem piersią, a jest wiele rad dotyczących pielęgnacji noworodka, połogu, porodu, zupełnie niepotrzebnych, ponieważ bardzo ogólnych.

  • ania

    Książka ebook jest praktycznym poradnikiem jak przejść przez okres karmienia piersią. Zawiera dużo interesujących rad i szczegółowo tłumaczy jak radzić sobie w tych cudownych a za zarazem niełatwych chwilach. Ta książka ebook pomogła mi przetrwać ciężkie momenty zwątpienia, przetrwać kryzys laktacyjny, zrozumieć dzidziuś i jego potrzeby a także wyjść z zapalenia piersi. Książka ebook jest tania lecz treściwa. Szczerze zalecam !!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!