Czytaj więcej:
Szkoła szpiegów na nartach okładka

Średnia Ocena:Szkoła szpiegów na nartach

Najsłynniejszy nastoletni tajny agent CIA z licencją na rozśmieszanie powraca z kolejną niebezpieczną misją. Z jakiego powodu zagadkowy chiński multimiliarder przyjeżdża do Kolorado? I co oznacza kryptonim "Złota pięść”? Żeby się tego dowiedzieć, Benjamin Ripley rusza na stok i zaprzyjaźnia się z córką Leo Shanga. Okazuje się, że z jazdą na nartach jest podobnie jak z tajnymi akcjami – grunt, by nie tracić głowy a także nie złamać tego i owego… Czy i tym razem zjawiskowa szpieżka Erica pomoże Benowi wykaraskać się z tarapatów? To już czwarty tom bestsellerowej serii o przygodach nastoletniego szpiega z przypadku i jego przyjaciół z akademii szpiegostwa. Polskie wydanie bestsellerowego cyklu jako jedyne posiada ilustracje. Dzięki dowcipnym grafikom Mariusza Andryszczyka dzieciaki nieprzepadające za czytaniem chętniej sięgają po lekturę. I… wpadają po uszy. Wartka akcja, zwariowane poczucie humoru i zabawa konwencją najlepszych filmów sensacyjnych sprawiają, że w powieści Stuarta Gibbsa wsiąka się od pierwszej strony! Książkę polecają: Lubimy Czytać, Czas Dzieci, Aktywne Czytanie, Literacka Kavka Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Szkoła szpiegów na nartach
Autor: Gibbs Stuart
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Agora dla dzieci
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szkoła szpiegów na nartach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szkoła szpiegów na nartach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szkoła szpiegów na nartach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Natalia

    Mega książka!!!Czekam na kolejne tomy Natalia,11 lat

  • Anonim

    Mój syn jest zakochany w całej serii

  • Monika Siwiec

    Tropić, poszukiwać, zagadki rozwiązywać. Któż by nie chciał? Szczypta adrenaliny smak życia wyostrzyć może. Sami skosztujcie! Czyżby to James Bond, w odmłodzonej wersji, powrócił? Operacja "Zając polarny" zostaje aktywowana. Warto przyjrzeć się sprawie. Wszcząć dochodzenie. Wszelkie poszlaki w całość złożyć. Lecimy! Ponieważ był sobie tajny agent CIA z Akademii Szpiegostwa - Benjamin Ripley, który już po raz czwarty się u nas zjawia. W dodatku na nartach, choć to wcale nie ferie, profesjonalnie rozśmieszając własną nastoletnią osobowością. Z papierami na to, ponieważ licencji mu nie brak. Specjalista w swoim fachu, bez wątpienia. Zapowiada się jazda bez trzymanki, gdyż kolejne misje, od podnóża góry Vail poczynając, przygodami naszpikowane, na horyzoncie. Na zwiad ruszamy po szczegółów więcej. Są narto-lokaje, lodowisko w szwach pękające, wozy pancerne skrywające czarujący uśmiech i powietrze wyciskane z płuc, do samego końca. Tajemniczo być musi, ponieważ jak inaczej szpiegowski świat zbudować? Operacja "Złota pięść" daje tu do myślenia, a w połączeniu z multibogaczem wprost z Chin, który do Kolorado przybywa, zaczyna być zawile. Do tego Jessica Shanga, córka chińskiego biznesmena, przemyka przez stronice i rozświetla swą przyjazną aparycją, luksus wylewa się tu i tam, helikopter niezbędny na jutro, a od trzydziestego grudnia się zacznie. Tylko co? Trzeba mieć głowę na karku, ponieważ złamania i załamania w powietrzu wiszą, tylko czy zawsze się da ją utrzymać na właściwym miejscu? Czy bomba w walizce da o sobie znać i czy szpieżka (jak mi się podoba to określenie) Erica ruszy na ratunek? A może jej wsparcie nie będzie potrzebne nic a nic? Na kłopoty wszelkie niezawodna jest gorąca czekolada. Zimowo, śnieżnie i wywrotowo. Sensacyjnie, z budowanym napięciem i zwrotami na pięcie. Z literackim zacięciem, akcją jak w kołowrotku i żywiołowością wymykającą się ramom wszelakim. Z fabułą niczym w filmie i nieustanną niepewnością "co za rogiem". Oczekujesz, a tu lawina, broń i manewry unikowe. Więc jeśli chcecie kojąco i z szerokimi polami ciszy - to nie tu. Czyta się wartko, energicznie, bez zbędnych postojów. Dlatego myślę, że to książka ebook - sposób (na to jak wciągnąć dzieci szkolne w czytania wir), a że mamy już części cztery (które na zdjęciach uraczycie) to długie godziny tajnej agentury w wykonaniu dzieci Waszych zapewnione. A finalnie i radość z życia się dostanie w bonusie. Ktoś mnie ostatnio pytał o takie klimaty. No i są. Tylko łapcie, ponieważ dynamicznie się wymykają, biegną dalej i już znikają z pola widzenia. Spryciarze z nich!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!