Czytaj więcej:
Szepty gwiazd okładka

Średnia Ocena:Szepty gwiazd

„Szepty gwiazd” – to opowieść o miłości, bolesnych rozstaniach, niełatwych wyborach, nowych, nie zawsze łatwych związkach, lecz i o nadziei. Ukazuje złożone dzieje grupy bohaterów, przeważnie trzydziestokilkulatków, zmagających się z kłopotami życiowymi. Na początku wydaje, że ich dzieje tworzą odrębne wątki, okazuje się jednak, że łączy ich znacznie więcej niż mogliby się spodziewać.

Szczegóły
Tytuł Szepty gwiazd
Autor: Łajkowska Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Damidos
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szepty gwiazd pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szepty gwiazd Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szepty gwiazd PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • KuLtUrAlNiE

    Opowieść wielowątkowa i nieschematyczna. O miłości, rozczarowaniu, nadziei i przede wszystkim o podejmowaniu niełatwych życiowych decyzji.Poszczególnych bohaterów najpierw poznajemy jako odrębne i niezależne od siebie jednostki. Względem tego zaczynając czytać możemy odnieść wrażenie "zaplątania" się w treści. Z czasem historia zaczyna nam się jednak klarować, a pozornie nie związane ze sobą dzieje bohaterów - umiejętnie przenikają się wzajemnie, tworząc całość. Akcja - jak zauważamy - toczy się w miesiącu grudniu. W okresie przygotować do świąt Bożego Narodzenia. To dość wymowne, bo wszystkie trudne decyzje i niedokończone sprawy są bardziej wyjaskrawione i wręcz domagają się rozwiązania przed Wigilią i tymi iście rodzinnymi świętami.

  • chabrowacczytelniczka

    Grudzień. Zima, pada śnieg. Ludzie wszędzie gdzieś śpieszą. W tym wszystkim spotykamy kilka osób, których życie jest na zakręcie i być może całkowicie się zmieni. Poznajcie Agatę, Jacka, Dorotę, Jagodę i Witka. Czy coś ich ze sobą łączy? Anna Łajkowska to absolwentka polonistyki a także marketingu i zarządzania. Jest nauczycielką, żoną i matką. Jest autorką bestsellera ,,Pensjonat na wrzosowisku”. Następny raz wydawnictwo Damidos zachwyca mnie okładką. Są one naprawdę nieźle przemyślane, cieszą oko czytelnika. Widzimy na niej dwie postacie jakby przybliżające się do pocałunku. Kto to jest? Tego nie wiemy, bo poznajemy wielu bohaterów. Na początku myślałam, że nic ich ze sobą nie łączy. Z każdą kolejną kartką odkrywałam, że jest odwrotnie, że stykają się ze sobą. Książka ebook jest wyjątkowo życiowa. Prezentuje zwyczajne, codzienne problemy, które mogą dotyczyć nas, naszych rodzin i sąsiadów. Odkryjemy tu próby zastanowienia się jak wygląda prawdziwa miłość, zdrady i rozstania, matka, która nie ma czasu dla siebie i na własne pragnienia. Czujemy się jakby bohaterowie żyli blisko nas, ich kłopoty i odczucia są tak realistyczne, z każdym moglibyśmy się z powodzeniem utożsamić. Wszystko to spisane delikatnym i prostym językiem, eterycznym jak płatki śniegu. Klimat tej powieści to zatłoczone miasto przed świętami. Każdy gdzieś pędzi, zapomina o drugim człowieku w okresie kiedy właśnie powinno być odwrotnie. Ta książka ebook jest wyjątkowo nostalgiczna, lecz nie smutna. Daje nadzieję na lepsze jutro. Czyta się ją bardzo szybko. Dzięki niej oderwałam się od swoich problemów, a przez chwilę żyłam sprawami bohaterów. Cudowna opowieść, balsam dla duszy. Serdecznie was zachęcam do przeczytania.

  • Varia

    "- Czy ty również uważasz, że jestem egoistą?(...) Jesteś. Każdy jest - odpowiedziała bez zastanowienia. - Od tego się zaczyna, inaczej człowiek nie byłby normalny...".Wszyscy pragniemy miłować i być kochani. Szukamy własnego szczęścia, błądząc po omacku, lecz prawda jest taka, że na naszych potknięciach cierpią też inni. Idealnie widać to po bohaterach powieści Anny Łajkowskiej. Gdy małżeństwo Agaty się rozpada, z wyrwą w sercu zostają ona i dziecko, a mąż układa sobie życie z nową partnerką. Konrad cierpi po nagłej śmierci Małgosi, Grażyna usiłuje realizować się zawodowo, chociaż Olek jest temu przeciwny. Za każdym z tych imion kryje się osobna historia. Za każdym próby, pomyłki i osamotnienie.Szepty gwiazd są fikcją, lecz bliską rzeczywistości. Myślę, że w poszczególnych bohaterach, każdy odnajdzie jakąś cząstkę siebie, a ich trudności staną się dla nas podporą. Ile jest prawdy w przytoczonym we wstępie fragmencie? Czy powinniśmy trwać na siłę w nieudanym związku, czy może nie spoglądając na konsekwencje, podejmować starania i budować rodzinę od początku?Szepty gwiazd ujęły mnie metodą prezentacji bohaterów i tym, że żadne z nich nie jest czarno-białe. Mało który pisarz to potrafi, ale Anna Łajkowska stworzyła napięcie, uchwyciła chemię, zauroczenie, strach i miłości, przed którą bohaterowie się wzbraniają.Zaskakująca lektura po której spodziewałam się raczej prozy dla młodzieży, niż opowieści o priorytetach i tym, co jest w życiu ważne. Bardzo mi się podobało.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!