Czytaj więcej:
Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie okładka

Średnia Ocena:Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie

Ten niezwykły tutorial napisany przez polską autorkę, specjalistkę do spraw relacji, pokazuje, że rozwiązanie większości kłopotów zazwyczaj mamy w zasięgu ręki. Dlatego jeśli nawet uważamy, że nasze życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń, możemy to zmienić. Czy rządzą nami ograniczające przekonania, z których nie zdajemy sobie sprawy? Czy powinniśmy wzmocnić własną samoocenę? Lektura „Szczęścia w miłości” pomoże nam w zdefiniowaniu tego, co przeszkadza w osiągnięciu harmonii z samym sobą, w znalezieniu kochającego partnera i w utrzymaniu wartościowej więzi.

Szczegóły
Tytuł Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie
Autor: Godecka Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Alicja Hiryk

  Niewątpliwie udało mi się takie szczęście znależć :-) zalecam książkę, gdyż pomaga ona odpowiedzieć sobie na dużo nurtujących pytań.

 • Lena Muszyńska

  Mieć szczęście w miłości, rozumieć drugą osobę, spełniać się w miłości, kto o tym nie marzy? Tutorial Joanny Godeckiej jest na tyle uniwersalny że może przeczytać go dosłownie każdy, niezależnie od kłopotów które go trapią. Tutorial ten zalecam osobom które po prostu chcą bardziej zrozumieć istotę miłości.

 • Agnieszka Mazur

  W "Szczęściu w miłości" znajdują się wszystkie najistotniejsze prawdy dotyczące relacji międzyludzkich. Dzięki tej książce pdf możecie nauczyć się, że prawdziwa miłość zaczyna się od... umiłowania siebie. Że miłość to nie lęk. Że sami zamykamy się na szczęśliwe związki. Dzięki książce pdf Joanny Godeckiej dowiecie się, jak stworzyć przestrzeń dla szczęśliwego związku, jak znaleźć miłość a także jak ją potem utrzymać. Jest tu o rutynie, zazdrości, nawet zdradzie. Wszystko to omówione w przystępny sposób i opatrzone coachingowymi ćwiczeniami. Ta książka ebook to wszystko, co trzeba wiedzieć, by osiągnąć szczęście w miłości. Warunek jest jeden - naprawdę uważna lektura!

 • Kamila Idziaszek

  Szczęście w miłości to poradnik, który z pewnością trafi do wielu odbiorców, bo zawiera mnóstwo przydatnych porad odnośnie codziennego życia. Jeśli myślicie, że jest to książka ebook tylko i wyłącznie dla osób, które mają jakiekolwiek kłopoty w związku - jesteście w błędzie. Książka ebook Joanny Godeckiej to pozycja też dla ludzi samotnych, którzy chcą przygotować się na bycie w bliższej relacji. Znajdziemy tutaj także rady jak zaakceptować siebie a także dużo innych przydatnych przykładów, które możemy wykorzystać w codziennym życiu.Jestem pewna, że dzięki tej książce pdf dużo osób po prostu odmieni własne życie. Autorka pisze w taki sposób, że będzie to absolutnie dla każdego zrozumiałe. Cieszę się, że Joanna Godecka w swoim poradniku porusza tak dużo przykładów i sytuacji, które mogą spotkać każdego z nas. Z pewnością każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie, bo autorka skupia się na ludziach, którzy mają kłopoty w miłości, lecz też na tych, którzy cierpią z powodu samotności i niezrozumienia.Wszystko jest bardzo czytelne i możemy zdecydować, który epizod najbardziej nas w danej chwili interesuje i to właśnie z nim zaznajomić się na początku. Autorka używa tak wielu przydatnych rad a także informacji, które pomogą wielu zagubionym osobom. Ten tutorial to skarbnica wiedzy i genialnych myśli autorki, które niewątpliwie skłaniają do refleksji. Czytając tę lekturę zastanawiałam się ponad tym co Joanna Godecka miała mi do przekazania i doszłam do wielu kluczowych wniosków, które postaram się wprowadzić do własnego życia.Jeśli jeszcze nie odnalazłeś szczęścia w swoim życiu to jestem przekonana, że autorka tej książki chętnie Ci w tym pomoże. Joanna Godecka ma naprawdę duże pojęcie o tym co pisze i może znaleźć rozwiązanie na dużo ludzkich problemów, które zdarzają się każdemu z nas.Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam możliwość przeczytania tej książki, która wniosła w moje życie dużo cennych inspiracji, z których nierzadko będę korzystać. Nie wiem czy wiecie, lecz Joanna Godecka jest specjalistką do spraw relacji, dlatego na pewno wszystko co pisze ma w sobie głębszy sens. Mogę Wam zagwarantować, że z pewnością jeszcze nie raz powrócę do tego poradnika i będę przypominać sobie wszystkie te cenne porady, które autorka w nim zawarła. Gorąco zachęcam Was do odnalezienia szczęścia w swoim życiu i przeczytania tej pozycji.

 • Cooluter

  Jestem szalenie interesujący tego tytułu. Lubię czytać tego typu prozę i czuje w sercu, że ta książka ebook dużo mi wyjaśni i pomoże poznać lepiej siebie, abym chociażby mógł być po prostu lepszy w kolejnym związku. Nie liczę na cuda jednak mam szczerą nadzieję, że choć trochę odmieni ona moje życie. Tak czy inaczej czas pokaże...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!