Czytaj więcej:
Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach okładka

Średnia Ocena:Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach

Najlepszych rzeczy nie ma w karcie dań…Mira Rinaldi żyje szybko. Jest współwłaścicielką Grappy, nowojorskiej trattorii, ma cudowne mieszkanie, maleńkie dzidziuś i napięty plan dnia. A jednak już wkrótce będzie musiała walczyć o ukochaną restaurację i sklejać złamane serce…„Szczęście na widelcu” to wzruszająca i zabawna opowieść o jedzeniu przygotowywanym z namiętnością i pochłanianym bez wyrzutów sumienia. A także o radości, jaką może dać tylko apetyt na życie i sprawdzony przepis na miłość.

Szczegóły
Tytuł Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach
Autor: Mileti Meredith
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Krokusowe Przemyślenia

    Lubię książki, w których fabuła jest taka... życiowa. To prawdopodobnie dobre określenie. Niektóre powieści mają to do siebie, że omówiona w nich historia wydaje się tak idealna, że aż nierzeczywista i niełatwa do wyobrażenia sobie w realnym świecie. Szczęście na widelcu reprezentuje zupełnie inną grupę powieści i bardzo mnie to cieszy. Czytając tę opowieść mamy okazję przenieść się do świata nie tylko ludzkiego, lecz także smacznego. Włoskie dania mają własny niepowtarzalny charakter i klimat, prawdopodobnie nie można temu zaprzeczyć ;)Ktoś może stwierdzić, że ta książka ebook jest zwykłym czytadłem dla dziewczyn i ja się z nim zgadzam. Ale! Nie tak do końca :) Nie jest to typowe romansidło, raczej lekka i przyjemna opowieść obyczajowa z nieźle przedstawionym wątkiem kulinarnym, ponieważ tego nie brakuje. Czy jest prosta? Tak! I w całej własnej prostocie naprawdę dobra. Może nie nazwałbym tej książki jakimś arcydziełem, lecz spędziłam z nią bardzo miło czas i z chęcią kiedyś do niej wrócę.Całość recenzji na http://krokusoweprzemyslenia.blogspot.com/

  • kulinarnaczytelnia.pl

    „Szczęście na widelcu” Meredith Mileti rozpoczyna się nieco melodramatycznie, lecz – mimo iż fabuła jest w znacznej mierze przewidywalna – czyta się tę opowieść z przyjemnością, lekko. Autorka nieźle sobie radzi z mocno już wyeksploatowanym literackim poletkiem kulinarno-romantyczno-obyczajowym. To niezobowiązująca lektura doskonała zarówno na leniwy urlop, jak i na długie jesienne wieczory. Lecz bynajmniej nie przesłodzona! Wręcz przeciwnie, jest... ludzka, autentyczna. U Mileti bardzo kluczowe miejsce zajmują kulinaria – nie tylko ze względu na pracę w restauracji a także pasję Miry do gotowania. Opowieść została podzielona na pięć części, nazwanych włoskimi słowami określającymi kolejne posiłki: antipasti, primi, secondi, contorni a także dolci. Zaczyna się od przekąski, a kończy na deserze. Każdy epizod książki to w pewnym sensie także świeży epizod w życiu Miry, świeży etap, decyzje do podjęcia. W treści znajdziecie dużo smakowitych opisów gotowania a także jedzenia. I choć nie są one najważniejsze, ponieważ zdecydowanie więcej uwagi przykłada autorka do obserwacji natury psychologicznej, ukazania rozterek bohaterki a także jej relacji z innymi osobami, to łowcy kulinarnych wątków i fani kuchni włoskiej powinni być usatysfakcjonowani. Na samym końcu Meredith Mileti zamieściła dodatkowo pięć przepisów na potrawy pojawiające się na kartach powieści. Nie jest to opowieść na długo zapadająca w pamięć, lecz podnosi na duchu, napawa optymizmem i pokazuje, że można w końcu uporać się z przeszłością, nawet jeśli początkowo nie wydaje się to wcale łatwe. Nigdy nie wiadomo, co czeka na nas za rogiem. A to, co pozornie złe, nierzadko okazuje się punktem wyjścia do pozytywnych zmian.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!