Czytaj więcej:
Szczęście all inclusive okładka

Średnia Ocena:Szczęście all inclusive

Szczęście czasem jest na wyciągnięcie dłoni, lecz bywa, że trzeba po nie wyruszyć aż do Grecji. Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria ciekawych bohaterów: Beata, która musi przewartościować własne życie i uwolnić się z toksycznego związku Jakub, któremu cudowna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniły swoje pragnienia dynamiczna Agnieszka, która czerpie z życia pełną garścią lecz zapomina o najważniejszym nieludzko męski Grek, Kostas, właściciel gaju oliwnego Wszyscy spotykają się w luksusowym hotelu w samym środku upalnego lata. Ciąg zdarzeń sprawi, że dla każdego z nich greckie wakacje okażą się przełomowe. Ponieważ szczęście przychodzi znienacka, zaskakuje i obezwładnia jak cudowne krajobrazy słonecznej wyspy. Szczególnie szczęście all inclusive. Lekka, wakacyjna opowiadanie o wartkiej akcji i ciepłym przesłaniu, skąpana w południowym słońcu uroczej, greckiej wyspy.

Szczegóły
Tytuł Szczęście all inclusive
Autor: Mirek Krystyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szczęście all inclusive pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szczęście all inclusive Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szczęście all inclusive PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kacha

  Prosto się czyta i chce się wracać do przerwanej lektury.

 • Natalia Wrona

  To taka książka ebook pachnąca wakacjami, urlopek gdzieś ponad brzegiem ciepłego morza. Sama akcja zresztą losy się właśnie w takich okolicznościach. I idealnie właśnie w takich okolicznościach będzie się czytać. A lato tuż tuż. Poza tym, która z nas nie lubi czytać o miłości. A jeszcze w plenerach pięknej Grecji... Sama przyjemność. Tak, jak bohaterom chwila odpoczynku od codzienności może pozwolić spojrzeć na własne życie z boku i uświadomić sobie, co jest naprawdę ważne, tak czytelnikowi spotkanie z ich wyjątkowymi dziejami może pomóc spojrzeć z dystansu na siebie. Może sami/same napiszecie własną romantyczną opowieść...

 • ulik76

  Książka ebook doskonała na wakacje, weekend , wolny wieczór, kiedy pragniemy się spokojnie zrelaksować. Lecz uwaga trzeba mieć zarezerwowany czas ponieważ wciąga. Zaczyna się niewinnie i jakby banalnie lecz później rozwój zdarzeń nie jest już taki oczywisty a dzieje bohaterów intrygują. Zupełnie przypadkowy splot zdarzeń i pobyt w jednym hotelu początkowo zupełnie obcych ludzi zmienia ich życie i łączy na wiele dłużej niż trwały upalne 2 tygodnie. Każdy z bohaterów ma własne kłopoty z którymi się boryka i pomimo pięknej scenerii greckiej wyspy wakacje nie rozpoczynają się udanie. Jednak działając wspólnie i bezinteresownie sobie pomagając można dużo osiągnąć. Gorąco zalecam :)

 • Recenzje Kiti

  Twórczość Krystyny Mirek lubię i przeczytałam niemalże wszystkie jej książki. Przede mną tylko ,,Podarunek”. Jak odebrałam jej jedną z ostatnich publikacji?Berenika, nazywana Beatą, od lat związana była z Kacprem – dziennikarzem, który wiecznie poszukiwał pracy. Kobieta imała się różnorakich prac,by opłacić rachunki. Właśnie kończyła jej się umowa o pracę i liczyła na premię i jej przedłużenie. Tak się niestety nie stało… Alina miała 6-letniego syna Franka, który w towarzystwie jej i męża zachowywał się bardzo niegrzecznie. Najchętniej zostawiała go więc pod opieką opiekunek i wracała w ostatniej chwili przed zamknięciem placówki, w której się bawił…Oliwia i Jakub z pozoru tworzyli idealną parę. Facet nie rozumiał jednak, czego może oczekiwać od niego cudowna dziewczyna zajmująca wysokie stanowisko. Wkrótce miał się tego dowiedzieć… Agnieszka już 5 lat pracowała w Grecji jako sprzątaczka. Z pozoru udawała, że ma szczęśliwe życie, jednak czy naprawdę tak było? Kostas to mężczyzna, który mieszkał w Grecji, jego matka gotowała w hotelu. Już niebawem dzieje ich wszystkich miały się połączyć.Wszystkie poprzednie książki Krystyny Mirek, które czytałam opierały się na jednej głównej historii. Mieliśmy do czynienia z dwójką bohaterów i postaciami pobocznymi, jednak główny wątek dotyczył i tak wkrótce dwójki zakochanych w sobie osób. Tutaj jest zupełnie inaczej. Jeden epizod to opowiadanie paru osób, których dzieje się ze sobą przeplatały. Jeśli ktoś lubi taki sposób poprowadzenia fabuły, będzie zachwycony. Ja osobiście wolę historię z dwójką głównych bohaterów. Postacie w tej powieści zostały nieźle wykreowane. Nie ma dwóch takich samych bohaterów. Liczba postaci nie jest zatrważająca, więc dynamicznie można zorientować się kogo historię akurat czytamy.Przyjemnie przenieść się z ślicznej Polski do słonecznej Grecji. Niestety, nie poczytamy tutaj za dużo o zabytkach. Więcej uwagi pisarka zwróciła na grecką kuchnię. Trochę brakowało mi choćby lekko rozbudowanego spisu miejsc, które warto zobaczyć na Krecie. Niebawem ma miejsce mieć premiera drugiego tomu serii pt. ,,Francuska opowieść”. Przykre jest to, że nie promuje się jej jako kontynuację ,,Szczęście all inclusive”. Mam nadzieję, że przygody dwójki bohaterów jeszcze bardziej rozwiną się we wspomnianej pozycji.Podsumowując, jest to opowieść dość lekka, jednak Krystynie Mirek udało się tutaj przemycić dużo kłopotów – brak czasu dla dziecka, skrywaną miłość, chęć wykorzystania drugiej osoby, żerowanie na bliskich. Jest tego naprawdę sporo. Jeśli nie boicie się ebooków z problemami,ale za to ze szczęśliwym zakończeniem, myślę, że możecie być zadowoleni z lektury.

 • rydelko

  szczerze zalecam wszystkie książki p. K. Mirek, bardzo miło się je czyta, lekka lektura do poduszki, ciekawa, doskonała do poczekalni i na ławeczkę w parku, nieźle nastraja:)

 • KIKiwi

  Super lektura, dzięki której, wraz z jej bohaterami, możemy się przenieść na piękną, grecką wyspę. Autorka przedstawia nam historie osób, które wyjechały na wakacje razem z różnego rodzaju osobistymi kłopotami i dla których ten wyjazd okaże się przełomowym momentem w ich życiu. Czytając książkę można poczuć smak oliwek i poczuć żar greckiego słońca. Naprawdę lekka, pełna nadziei i miłości historia dla każdego. Ja akurat czytałam ją na urlopie, dzięki czemu jeszcze lepiej czułam wakacyjny klimat powieści. Polecam!

 • Rozi

  Czytając Szczęście all inclusive odnalazłam w tej książce pdf wspomnienia mojego pobytu w Grecji, tamten klimat, tamtą atmosferę, wspomnienia niezapomnianych widoków w okresie zachodów slońca, gajów oliwkowych, dojrzewających w południowym słońcu pomarańczy a także serdeczność i gościnność samych Greków. Książka ebook Krystyny Mirek bardzo dokładnie mi to przypomniała.

 • markietanka

  Krystyna Mirek urzekła mnie własnymi powieściami, szczególnie bardzo głęboką i przemyślaną kreacją bohaterów. Poznajemy ich bardzo nieźle - czułam się, jakbym była obok i towarzyszyła im w troskach, przemyśleniach i chwilach radości. Wyjątkowy grecki klimat unosi się ponad każdą stroną, a urokliwa okładka porywa czytelnika do bajkowej Grecji, pełnej oliwkowych sadów i słońca. Pochłonęłam lekturę błyskawicznie i pozostał mi tylko żal... że to już koniec.Historie, które serwuje Krystyna Mirek w własnych ebookach są bardzo prawdziwe i zawsze wzruszające. Sielskie klimaty i ludzkie dylematy - to wszystko znajdziecie w powieści "Szczęście all inclusive". To książka ebook doskonała na wakacje - zalecam serdecznie :)

 • Lejzi

  Dzięki najwieższej powieści Krystyny Mirek miałam niepowtarzalną okazję zasmakowania greckiego klimatu. "Szczęście all inclusive" to interesująca opowieść w której już na pierwszych stronach robi się śliczny galimatias, są sympatyczni bohaterowie, słońce i nieźle skrojona historia. Książkę zalecam jako lekturę nie tylko na wakacje, choć wakacyjnego klimatu w niej sporo.

 • Miniee

  Czytając tą książkę podczas urlopu w Grecji w pełnym słońcu i na komfortowym leżaku czyłam się świetnie. Książka ebook jest lekka i przyjemna a to, że akurat akcja losy się w Grecji doskonale dopasowało się do miejsca moich wakacji. Wprawdzie nie miałam takich przygód jak bohaterowie książki, lecz tak było świetnie. Szczerze zalecam gdziekolwiek byście spędzały wakacje.

 • Buuzia

  Mówi się, że podróże wzbogacają, także naszą duszę. Bowiem z daleka najlepiej widać perspektywę tego co się zostawiło. Na pewno coś w tym jest. "Szczęście all inclusive" bardzo przypadła mi do gustu, nie tylko oczywiście miejscem osadzenia akcji, ale także tym, jak Mirek skomponowała własną książkę, ponieważ jest i cudowna sceneria, lecz życie nie tylko jest różowe a więc są i problemy. Bardzo przyzwoicie napisana książka.

 • ejotek

  Twórczość Krystyny Mirek miałam okazję poznać już dwukrotnie, czytając najpierw "Drogę do marzeń", która nie do końca jest bajkowym i sielskim babskim czytadłem (jak niektórym się może wydawać) a potem "Prom do Kopenhagi" będący debiutem literackim. Już pierwsza książka ebook skradła moje myśli i moje serce piękną polszczyzną, interesującymi pomysłami a także ukrytymi w delikatny sposób radami, jak zaznać szczęścia. Jednak najwieższa opowieść pani Mirek, jest już tylko i wyłącznie, o szczęściu. A może nie tylko?Berenika, zwana popularnie Beatą, zaciskając zęby czekała na wymarzony urlop. Mimo własnego wykształcenia (była geodetą) pracowała w jednym z salonów w centrum handlowym. Musiała przecież z czegoś żyć i jeszcze utrzymywać własnego chłopaka - Kacpra, który mając wysokie aspiracje bycia słynnym dziennikarzem, stale pracował ponad artykułami, tyle że przez nikogo niepublikowanymi. Teraz kobieta czekała na przedłużenie umowy i premię a dzięki znajomościom, już tylko godziny dzieliły ją od urlopu na Krecie. Jednak los spłatał jej figla i lecąc na grecką wyspę miała świadomość, że nie będzie tam gościem hotelowym... Dlaczego? Co takiego się wydarzyło w ciągu jednego dnia, iż Berenika musiała przewartościować w ekspresowym tempie własne plany?Oliwia jest szefową i partnerką życiową Jakuba. Starsza i o wyższej pozycji zawodowej niż on a do tego w sposobie bycia władcza i nie znosząca sprzeciwu. Dlaczego są razem? Jaki ukryty cel ma Oliwia, który zamierza zrealizować podczas pobytu w ekskluzywnym hotelu? Czy życie nie poradzi sobie z zołzą i nie ustawi jej do pionu?Na wyczekane wakacje udaje się też rodzina Aliny. Dziewczyna jest zdesperowana i zmęczona życiem. Nie radzi sobie z wychowaniem synka, u którego doktorzy zdiagnozują najczęściej ADHD. Czy małżeństwu uda się wypocząć, skoro nie leci z nimi pani Jadwiga, jedyna opiekunka chłopca, która potrafi sobie z nim poradzić?Trzy historie, trzy kłopoty a jeden wymarzony cel: zaznać szczęścia. Komu uda się spełnić to marzenie pod mocno grzejącym słońcem Krety? Czy wszyscy znajdą złoty środek i posłuchają głosu serca w swoim dążeniu?Niespodziewanie własny znaczny udział w rozplątaniu problemowych ścieżek życia tych ludzi ma Agnieszka, pokojówka pracująca od pięciu lat w tym właśnie hotelu. Czy kobiecie również będzie dane zaznać szczęścia?Książka jest idealną lekturą na lato ze względu na własną wakacyjną tematykę. Ponieważ jak tu nie skorzystać ze słonecznej plaży w celu zagłębienia się w ciepłe morze i drinki z palemką, choćby w lekturze? Ech.... Podczas czytania powróciły do mnie wspomnienia z podróży do Egiptu, choć był to marzec, było iście wakacyjnie przecież... Opowieść jest lekka i mimo poruszonych problemów, nie pociągnie nas w doliny smutku i melancholii. Owszem, zapewne niejeden czytelnik zastanowi się ponad przedstawionymi w książce pdf ciężkimi tematami. Dla mnie na przykład jest to bardzo życiowa powieść. Opisywane ludzkie historie są tak realne, tak namacalne jakby działy się tuż obok. Nie są wyssane z palca czy z - tylko i wyłącznie - fantazji autora. Przecież nierzadko spotykamy się z kłopotem rodziców, którzy nie potrafią w żaden sposób okiełznać kilkulatka, gdyż nie do końca odczytują jego potrzeby. Szantaże emocjonalne w związkach, granie na uczuciach, ukryte cele również nie są nam obce. Muszę przyznać, że miałam kiedyś do czynienia z męskim pasożytnictwem, choć nie w takim stopniu jak w powieści, stąd sytuacja Beaty była mi bardzo bliska.Ogromnie się cieszę, że mogłam poznać kolejną już pasjonującą opowieść autorki. Tym razem zabrała mnie do kraju, którego nie miałam jeszcze okazji realnie odwiedzić. Jednak sposób w jaki opisała Grecję pozwolił mi choć w fantazji przenieść się na kamieniste wybrzeże, spróbować chleba z oliwą i pospacerować po plantacji drzewek z dojrzewającymi oliwkami. Książka ebook ukazuje czytelnikowi nie tylko świat turysty, czyli rzeczywistość hotelową, lecz też prawdziwą, grecką. Dzięki chytremu planowi Agnieszki możemy wkraść się do domu Kostasa i jego rodziców i podejrzeć grecką gościnność, potrawy, zwyczaje a także to, co jest ich największym, namacalnym skarbem - plantację.Jeśli zatem chcecie się odprężyć, czy to podczas urlopu, czy choćby po trudnym dniu pracy, koniecznie sięgnijcie po "Szczęście all inclusive". Greckie klimaty w połączeniu z potyczką o szczęście i miłość są warte poświęconego czasu. Choć nie liczcie, że potrzeba go jakoś dużo, bowiem strony przewracają się dosyć szybko. A prócz pozytywnych bohaterów, autorka wprowadziła do tej historii także takich, których nie w każdym momencie da się lubić. Cały wachlarz charakterów sprawia, że czytelnik nie ma czasu na nudę. Jedynym minusem książki jest dla mnie zakończenie opowieści o Beacie - zbyt krótko mogłam się delektować finałem. Lecz może to działanie celowe?? Któż raczy wiedzieć... Gorąco i po grecku zalecam "Szczęście all inclusive"!

 • loona86

  Uwielbiam powieści, których akcja rozgrywa się w malowniczej przestrzeni krajów śródziemnomorskich. Znajdziemy tu zarówno urokliwy klimat greckiego wybrzeża jak i osobiste zmagania bohaterów, którzy dokonają pewnych życiowych przełomów. Czyta się tę opowieść z zaciekawieniem a czasem wzruszeniem.

 • natasza

  świetna, lekka powieść, doskonała na wakacje. Wyspa, gaje oliwne, męski Grek i problemy zakończone happy endem :) dla mnie perfekcyjnie! I można zwyciężyć wycieczkę do Grecji jak się kupi w empiku.

 • ałaaa

  Następna idealna książka ebook autorstwa Krystyny Mirek! Dla wszystkich bohaterów "Szczęście all inclusive" Grecja staje się miejscem, gdzie przeglądają oni na czy i dostrzegają, to co jest najwazniejsze w ich życiu- tak jak Jakub, który poznaj Beate, czy również Agnieszką, która od 5 lat miłuje Greka. Książka ebook doskonale nadajesię na wakacyjne leniuchowanie.

 • Bujaczek

  Najwieższa opowieść Krystyny Mirek jest przemyślana i dopracowana w najmniejszym stopniu. Obawiałam się, że ta mnogość bohaterów zaszkodzi, że coś nie będzie ze sobą współgrać, lecz nie. Wszystko jest, tak jak powinno, akcja toczy się wartko, wiele się losy i nie brak zaskakujących, a nawet i zabawnych momentów. Przeskoki pomiędzy dziejami bohaterów potęgują napięcie i co jest równie kluczowe nie ma tu urwanych wątków czy opisania czegoś po łebkach. Wszystko ma własny czas i i miejsce. Do tego cudowne opisy Krety, które stają przed oczyma jak malowane. Doskonała lektura na lato, która nie tylko pozwoli spędzić mile czas i się rozmarzyć, lecz i przypomni, że nie zawsze jest tak, jak wydaje się być na pierwszy rzut oka. Gorąco zalecam – autorka znowu pokazała, że potrafi bardzo nieźle pisać.

 • karina_ko

  Miałam już tę okazję by poznać książki Krystyny Mirek i wszystkie bez wyjątku przypadły mi do gustu swoim stylem i klimatycznością. Tymczasem na horyzoncie pojawia się następny tytuł autorstwa Krystyny Mirek. A że taką tematykę upodobałam sobie szczególnie, "Szczęście all inclusive" na pewno znajdzie się w kręgu moich zainteresowań.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!