Czytaj więcej:
Szamani, mumie, ałmysy okładka

Średnia Ocena:Szamani, mumie, ałmysy

"Opisane w tej książce pdf wypadki w pierwszym rzędzie rozegrały się na Ałtaju, który zajmuje południowy skraj Zachodniej Syberii. Jest to region z perspektywy polskiej dość egzotyczny, wymaga więc pewnego wprowadzenia, które nie tylko przybliży go, lecz może także ułatwi zrozumienie, dlaczego właśnie tam zdarzyły się pokazywane historie" - element ze słowa wstępnego.

Szczegóły
Tytuł Szamani, mumie, ałmysy
Autor: Grzelak Wojciech
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kos
Rok wydania: 2006

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szamani, mumie, ałmysy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szamani, mumie, ałmysy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szamani, mumie, ałmysy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    Obszar Azji kryje dużo tajemnic, w szczególności tyczy się to terenów Ałtaju, ziem znajdujących się na południowym skraju Syberii Zachodniej, w samym środku Azji. Tereny te od dawien dawna owiane są mglistymi legendami i pogłoskami o dziwnej istocie, którą miejscowi zwą ałmasem, czyli nieuchwytnym. Ludność Ałtajczyków w własnych wierzeniach i opowieściach nierzadko wzmiankuje o śnieżnym człowieku, istocie, która zawiera w sobie cechy człowieka i zwierzęcia. Istota ta przypomina z opisów yeti, która nierzadko też jest widywana przez obywateli Federacji Rosyjskiej. Wojciech Grzelak osobiście odwiedził ludność Ałtaju i zdał w niniejszej książce pdf szczegółową relację na temat człowieka śniegu a także wielu legend z nim związanych zasłyszanych bezpośrednio od miejscowych mieszkańców.Według niektórych badaczy zajmujących się badaniem informacji dotyczących ałmasa jednym z niezbitych dowodów potwierdzających jego istnienie jest znalezienie zmumifikowanej kończyny, która została nazwana jako „noga yeti". Naukowcy po dzisiaj dzień nie ogłosili efektów badań ponad kończyną, co wzmaga tylko powstawanie coraz większej ilości pytań a także teorii spiskowych. Szamani zamieszkujący Ałtaj otwarcie mówią, że ałmas jest jak najbardziej prawdziwą istotą, którą naukowcy zaliczają do rodziny hominidów.Wojciech Grzelak oddał w ręce czytelników ciekawą książkę, która przemawia do fantazji czytelnika. Za sprawą ciekawych zdjęć i relacji naocznych świadków czytelnik podczas lektury książki może się dosłownie przenieść w egzotyczne i niebezpieczne tereny Azji środkowej. Przeczytamy też o scytyjskich mumiach sprzed 2500 lat a także zagadkowych i budzących niedowierzanie rytuałach miejscowych szamanów. Twórca osobiście odwiedził tamte tereny i omówił przygody a także niebezpieczne sytuacje, które sam przeżył, zdając relacje z wielu wędrówek po tych dzikich ziemiach, które niemal doprowadziły go do spotkania z zagadkowym człowiekiem gór.„Szamani, mumie, ałmysy - Sekrety z serca Azji” jest książką, która przenosi nas w świat starożytnych legend i szamańskich rytuałów. Zagadka prehistorycznej istoty stale nie została rozwiązana do końca, a liczne znaleziska nie doczekały się odpowiedniego zbadania. Książka ebook autorstwa Wojciecha Grzelaka zaciekawiła mnie i z pewnością jest warta przeczytania. Jest to doskonała książka ebook reportażowa, która potrafi wciągnąć za sprawą wielu interesujących zdjęć i barwnego języka. Odsłaniając, choć rąbka tajemnicy na temat owianego mroczną legendą ałtajskiego ałmasa a także prastarych kurhanów zawierających cenne znaleziska. Jak najbardziej polecam.http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2017/01/szamani-mumie-amysy-tajemnice-z-serca.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!