Czytaj więcej:
Szaleństwo kształtów, flory i fauny. Piękne pocztówki do kolorowania i wysłania okładka

Średnia Ocena:Szaleństwo kształtów, flory i fauny. Piękne pocztówki do kolorowania i wysłania

25 kartek z przekrojem motywów z kolorowanek, które podbijają świat: ogrody, ptaki, zwierzęta, motyle, kwiaty, owoce, serca, symbole przytulnego domu, wzory geometryczne. SMS? Mail? Nie! Zamiast tradycyjnej widokówki wyślij swoją niepowtarzalną kompozycję. Pozdrowienia czy czułe słowa będą osobiste. A ty odstresujesz się, dasz popis fantazji i będziesz miał satysfakcję z swojej kreatywności. Książka w efektownej okładce ze srebrną folią to także elegancki unikatowy upominek dla każdego.

Szczegóły
Tytuł Szaleństwo kształtów, flory i fauny. Piękne pocztówki do kolorowania i wysłania
Autor: Gunnell Beth
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Szaleństwo kształtów, flory i fauny. Piękne pocztówki do kolorowania i wysłania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Szaleństwo kształtów, flory i fauny. Piękne pocztówki do kolorowania i wysłania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Szaleństwo kształtów, flory i fauny. Piękne pocztówki do kolorowania i wysłania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ewabrudnoch

  jesteś rodzicem- musisz mieć tę książkę , współpraca z empik .com rewelacyjna!

 • Kamilla Hołojuch

  Wydanie kieszonkowe. Bardzo fajny pomysł. Tylko pocztówki - nie aż takie piękne. Lecz to już rzecz gustu

 • Hanna Trocka

  Odpowiednie dla każdego, kto chciałby się zrelaksować, a ponadto stworzyć coś pięknego. Kolorowanki interesujące, idealnie wykonane (sztywny papier, forma pocztówki, możliwość wyrwania). Niezła oferta dla niecierpliwych- format kolorowanki jest mały, więc nie trzeba kolorować przez tydzień😊

 • Agnieszka Deja

  Kolorowanki podbijają serca Polaków. Coraz więcej wydawnictw umieszcza w własnych ofertach tego typu książki. Jednak niekwestionowanym liderem jest wydawnictwo Amber. Jedną z pozycji, którą wydali w ostatnim czasie, są Cudowne Pocztówki do pokolorowania i wysłania.Książka składa się z 25 kart wielkości pocztówki. Z jeden strony mamy malunek do pokolorowania, a zgodnie z tym, co głosi tytuł, dostajemy wzory geometryczne, układanki z kształtów, motywy zwierzęce i kwiatowe. Wśród nich są motyle i flamingi, ptaki, a nawet czaszka z roślin.Z drugiej strony kart mamy puste miejsce do pisania a także linijki do wypełnienia adresu. Jest również miejsce na znaczek, wykropkowane w prawym górnym rogu. Tyły są ozdobione małymi rysunkami, które ładnie dopełniają całości.Autorem ilustracji jest Beth Gunnell. To wzory, które z pozoru wyglądają na proste. Każdy z nich jest jednak złożony z mniejszych fragmentów, które można uzupełnić kolorami i stworzyć naprawdę cudowne kartki pocztowe.Papier jest gruby. Z jednej strony jest odrobinę śliski. Z drugiej przypomina zwykłą kartkę. Dzięki temu mamy pewność, że prosto napiszemy adres, a pokolorowany wzór przyjmie i zachowa kolor.Trudno jednak koloruje się pocztówki kredkami. Moje zbiory nie nadawały się do tej pracy. Niestety, nie zawsze się przyjmowało, a jeśli już to wyglądało bardzo blado. Przerzuciłam się więc na cienkopisy. Osobiście nie przepadam za kolorowaniem mazakami, lecz tu kolory były nieźle widoczne, a pisak raczej się nie rozmazywał. Dynamicznie wchłaniały się w kartkę i tworzyły ładne kompozycje. Ogólnie uznałam, że pocztówki-kolorowanki to idealny pomysł. Każdy, kto zobaczył u mnie tę książeczkę, był oczarowany. Dodatkowo jest ona bardzo nieźle wykonana. Grube kartki, niezły rozmiar i interesujące wzory, na dodatek w paru motywach. Temat nie jest jednorodny, dlatego możemy bez problemu wybrać spośród propozycji to, co pasuje nam do osoby, której pragniemy wysłać kartkę.Polecam nie tylko tym, którzy lubią kolorować. Cudowne Pocztówki do pokolorowania i wysłania to idealna oferta dla osób pragnących zaskoczyć własnych najbliższych i przyjaciół pocztówką, którą sami wykonali. Nie każdy ma zdolności manualne, by wyciąć albo narysować coś na kartce, a tu możemy ją bez problemu pokolorować, wyrwać i wysłać. Trudny pomysł dla wielbicieli postcrossingu.

 • katarzyna

  Ładne wzory, interesujące, powstałyby zapewne niebanalne pocztówki, lecz niestety kartki są ze zbyt... dobrego, śliskiego papieru, w typie kredowego. Dobrze, że sztywne, fatalnie, że tak śliskie. Nie wiem, jakimi kredkami kolorować, trzeba tu wielkiego nacisku, rysik się ślizga, a i tak barwy wychodzą zawsze mało nasycone. Stronice powinny być bardziej szorstkie, bez aż tak lakierowanej powłoki. Może jakieś podpowiedzi co do typu kredek?

 • nosnam

  Obrazki bardzo ładne, lecz papier, po krórym nie można malować kredkami (wypróbowałam kilka różnorakich rodzajów) już nie. Mało precyzyjne flamastry rozmazują się, pozostaja jedynie cienkopisy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!