Czytaj więcej:
Syn okładka

Średnia Ocena:Syn

"Nazywali ją Wodną Claire". Kiedy odnaleziono ją ponad brzegiem morza, nikt nie wiedział, że pochodzi ze świata, w którym nie istnieją uczucia i kolory. Nikt nie miał pojęcia, że jako trzynastolatka nieustanna się Naczyniem, a w wieku czternastu lat nosiła Produkt. Ani o tym, że skradziono go z jej ciała. Claire nie wie, jak jej syn ma na imię, ani co się z nim stało. Czy stale żyje? Powinna o nim zapomnieć, lecz okazało się niemożliwe. Teraz jest gotowa zrobić i poświęcić wszystko, żeby odnaleźć syna. Fabuła powieści "Syn" przenosi czytelników do przerażającego świata słynnego im z "Dawcy", "Skrawków błękitu" a także "Posłańca". Zamykająca serię książka ebook przedstawia ostateczny pojedynek niezła ze złem.

Szczegóły
Tytuł Syn
Autor: Lowry Lois
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Galeria Książki
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Syn pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Syn Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Syn PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • nergal4

  zakonczenie zaskakuje, ksiazka trzyma w napieciu, pozwala wysnuc własne wlasne przemyslenia

 • Bookendorfina Izabela Pycio

  "Pragnęła tylko być ze swoim dzieckiem, czuć ciepłą miękkość jego szyi, gdy tuliło się do niej, szeptać do niego i wiedzieć, że z radością słucha jej głosu. Lecz uczucia te... były niewłaściwe. Nienormalne. Niedozwolone."Żal mi, że to już koniec tego cyklu, idealnie się w nim odnalazłam, i choć kierowany do młodzieży, to jednak potrafi wciągnąć i starszego czytelnika. Czwarty tom fantastycznie spina klamrą poruszane wcześniej wątki, otrzymujemy dużo uzupełniających informacji z przeszłości bohaterów, poznajemy ich wzajemne powiązania i zależności, śledzimy na bieżąco wyzwania, jakie przed nimi stawia przeznaczenie. Mnóstwo przygód, zaskakujących wydarzeń, interesujących zbiegów okoliczności, a przy tym różnorodne odcienie potyczki niezła ze złem, ścierania się ludzkich ułomności i niezwykłych umiejętności, przebudzania się cech świadczących o złożoności charakterów, i to w świecie, w którym obowiązuje jednolitość i jednorodność, a indywidualizm i swoje zdanie są niepożądane i eliminowane. To także fascynująca opowiadanie o sile rodzicielskiej miłości, odwadze przeciwstawienia się narzuconym regułom, oddaniu i poświęceniu. Szybka akcja, dużo niespodziewanych zwrotów akcji, groźnych prób hartu ducha i śmiertelnych zagrożeń. Książka ebook dostarcza dużo czytelniczej satysfakcji, lekka i swobodna narracja, wypełniona emocjami, umiejętnie stopniująca napięcie, zachęcająca do śledzenia fabuły, przeżywania wspólnie z bohaterami ich przygód, poznawania intrygująco wykreowanego świata.Młodziutka Klara nie potrafi zapomnieć o synu, za wszelką cenę pragnie towarzyszyć mu w życiu, a nie jest to możliwe w społeczeństwie, które neguje intensywne uczucia, oferując bezbarwną rzeczywistość, bez koloru, muzyki i spontaniczności. Nie zna imienia chłopczyka, nie powinna nawet poznać jego płci, nie może go swobodnie przytulić, spędzić z nim radosnych chwil, nauczyć czegoś od serca i przekazać uczucia. W tym społeczeństwie nie ma uzasadnienia dla słowa kocham, nie dopuszczają do tego restrykcyjne zasady i pigułki przyjmowane przez członków osiedlowej społeczności. Za sprawą zaskakującego zbiegu okoliczności kobieta wyrusza wypełnioną bolesnymi przygodami i smutkiem podróż. Pragnie odnaleźć własne dziecko, które zaginęło w zaskakujących okolicznościach. Czy morze i góry okażą się jej wybawieniem? Ile niebezpieczeństw na nią czeka? Dlaczego przyjdzie jej podjąć tak trudne życiowe decyzje? Jaką ofiarę poniesie w imię bezgranicznej i najczystszej miłości? Wyjątkowo interesująco rozwinięte zostały też dzieje Jonasza, Kiry i Gabiego. Z olbrzymią przyjemnością znowu spotykamy się z nimi, chętnie im kibicujemy i sympatyzujemy z nimi. Opowieść napisana lekkim i sugestywnym stylem, z pouczającym przesłaniem subtelnie wplecionym w scenariusz akcji, wzruszającym i zmuszającym do refleksji. Interesująca oferta czytelnicza, z którą warto zapoznać się, podobnie jak z poprzednimi tomami cyklu.bookendorfina.blogspot.com

 • Olek Mastalerz

  Przeczytałem wcześniejsze ksiażki tego autora "Dawcy", "Skrawków błękitu" a także "Posłańca" i ta opowieść jest dopełnieniem tych poprzednim. Taką wisienką na torcie. Ostatecznie główny boahter zmierzy się ze złem… jak zakończy się ten pojedynek? Musicie koniecznie przeczytać!

 • anonymous

  Z początku oczekiwałam jakiegoś fajerwerku na zakończenie cyklu. Uważam jednak, że ta autorka, ze swoim spokojem i opanowaniem nie mogłaby pozwolić sobie na szokujące zakończenie. Dobro zwycięża (i całe szczęście). Nadzieja przetrwała.

 • Małgorzata Kubiak

  Książka ebook nie zawiodła, trzyma poziom wcześniejszych części. Godna polecenia

 • anka

  Cała seria jest genialna. Z jednej strony przenosi nas w inny, futurystyczny świat, z drugiej wytyka nam błędy naszego świata. Niektórzy narzekają na brak opisów, jednak jak dla mnie to atut, pozwala to stworzyć swój świat. Serdecznie zalecam

 • Olga Żelichowska

  Co tu duzo pisac, zdecydowanie zalecam cala serie "Dawcy".

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!