Czytaj więcej:
Świeża krew. Vamps. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Świeża krew. Vamps. Tom 1

Pełnokrwiste, mroczne fantasy z wampirami w roli głównej – historia pełna intryg, błyskawicznych zwrotów akcji, spektakularnych prób wytrzymałości i mrożących krew w żyłach starć z przeciwnikami. Nie zabraknie także sercowych rozterek i rozpalających wyobraźnię scen miłosnych – słowem wszystkiego, co powinien mieć bestseller.  Idealna lektura dla fanów kultowych serii o wampirach, która zachwyci czytelników cyklu „Akademia wampirów”, a także wielbicieli „Zmierzchu”, „Pamiętników wampirów”, serialu „Czysta krew”, bestsellerów Jennifer Armentout a także wielbicieli serialu „Wednesday”. W planach kolejne dwa tomy serii. Trwają także prace ponad scenariuszem serialu! Główny bohater – osiemnastoletni Dillon Halloran – jest pół wampirem, pół człowiekiem, czyli dhampirem. Mieszka z ojcem na głębokiej irlandzkiej prowincji i nie zdaje sobie sprawy z tego, że prócz świata zwykłych śmiertelników istnieje mroczna, zagadkowa rzeczywistość, w której rządzą wampiry. Nie może uwierzyć, kiedy ojciec oświadcza mu, że ma rozpocząć naukę w niezwykłej szkole – akademii wampirów w szwajcarskich Alpach. To życzenie jego matki – pochodzącej ze znamienitego rodu zagadkowej wampirzycy, która z niewyjaśnionych przyczyn zniknęła tuż po jego urodzeniu. Vamps to elitarna akademia, przeznaczona dla wybranych, najlepszych (i najbogatszych) potomków dużych wampirzych rodów. Dillon początkowo nie odnajduje się w tym „światowym” towarzystwie i to nie tylko dlatego, że ma niewielkie pojęcie o wampirzej etykiecie i brak mu pieniędzy, lecz również dlatego, że nie ma bladego pojęcia o piciu krwi, lataniu, wampirzych walkach i politycznych rozgrywkach. Wie tylko, że jako mieszaniec – dhampir – jest  wyjątkowy, jest atrakcją, a zarazem dziwolągiem, który ma stanowić przedmiot tajnych badań.  Wkrótce wychodzi na jaw, że chłopak dysponuje niezwykłymi mocami i niejeden wpływowy wampir usiłuje się go pozbyć, ponieważ zagraża dotychczasowemu porządkowi. Dillon, który odnajduje własną właściwą naturę, nie zamierza prosto się poddać. Po jego stronie staną przyjaciele i ukochana dziewczyna, a także zagadkowy protektorzy… Zanurz się w nowej paranormalnej serii, która dostarczy ci emocji i wiele dobrej zabawy!

Szczegóły
Tytuł Świeża krew. Vamps. Tom 1
Autor: Nicole Arend
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Świeża krew. Vamps. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Świeża krew. Vamps. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Świeża krew. Vamps. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Paulciaaa92

    Nie wiem czy zauważyliście, lecz od jakiegoś czasu znów zaczynają pojawiać się książki z wampirami. Przez jakiś czas ich praktycznie wcale nie było, a teraz znowu można wpaść w sidła krwiopijców! I właśnie świeżość od Wydawnictwa Jaguar przyciągnęła moją uwagę gdy zobaczyłam ją w zapowiedziach, bo reklamowana była jako dark fantasy. A bo ostatnio znów wpadłam w sidła sci-fi i fantastyki, to bardzo chciałam ją przeczytać choćby miała się okazać propozycją raczej dla młodzieży. A czy taka właśnie jest? Poznajemy Dillona, głównego bohatera w momencie kiedy ma dołączyć do szkoły dla wampirów. On jednak jest jedynie półwampirem i wzbudza przez to cały ogrom emocji u innych nastolatków. Jedni są oburzeni, ponieważ to pierwsza taka osoba w historii prestiżowej szkoły położonej w Alpach, a inni są nim zafascynowani. W końcu bije mu serce. Dillon trafia nie bez powodu do tego towarzystwa. Jego matka była wampirzycą i zostawiła go, by zapewnić mu bezpieczeństwo. A w akademii jest mnóstwo bogatych dzieciaków, potomków sławnych wampirów i nieco to naszego głównego bohatera przytłacza. Tym bardziej, że on pieniędzy nie ma, więc czuje się dziwnie w ich towarzystwie. To nie jest tylko opowiadanie o szkole dla wampirów, ponieważ tutaj poruszane są kwestie eksperymentów na Dillonie, mieszańcu, u którego okazuje się, że jednak występują pewne zdolności. I w tym momencie staje się on celem wielu krwiopijców. Chcą się go pozbyć... Szczerze mówiąc, spodziewałam się, że to będzie taka opowiadanie dla nastolatków, lecz w zasadzie intrygi, jakie są w tej powieści uknute, jej mroczność przyciągną dużo osób dorosłych. Zaczynamy co prawda od akademii, lecz z czasem już w pierwszym tomie zaczynamy wychodzi poza ramy nastoletnich przygód, a wkraczamy w dorosłość, politykę, dążenia wpływowych ludzi do własnych swoich celów. A już zapowiedziane zostały kolejne dwie części i nawet podobno będzie z tego serial. Akcja książki toczy się w fantastycznej scenerii. Alpy, śnieg, no cóż pragnąć więcej i oczywiście wampiry, którym nie jest zimno, piją krew, latają, a w tym wszystkim próbujący odnaleźć się Dillon, któremu autorka nie oszczędziła także miłosnych przygód. Na szczęście nie są to bohaterowie naiwni, infantylni i okazuje się, że nawet osiemnastoletni mieszaniec po odkryciu własnych zdolności postanawia, że nie będą nim manipulować i się go nie pozbędą. Tego właśnie oczekiwałam, a nie kolejnej ciepłej kluchy. To niemalże czterysta stron i to nie rozciągniętych przez puste kartki, potężne interlinie i czcionkę, tylko wydrukowane na dość znacznym formacie papieru przygody wampirów, o których chce się wiedzieć więcej i więcej. Osobiście czekam na kolejną element choć nie ukrywam, że traktuję tę serię jako rozrywkę, to jednak dawno nie miałam w ręku książki o wampirach dobrej, mocnej, mrocznej, a ta taka właśnie jest. Recenzja powstała we współpracy z wydawnictwem Jaguar.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!