Czytaj więcej:
Superoko. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową, koordynację ruchowo-wzrokową i orientację przestrzenną dla dzieci i dorosłych okładka

Średnia Ocena:Superoko. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową, koordynację ruchowo-wzrokową i orientację przestrzenną dla dzieci i dorosłych

Książka ebook zawiera 52 propozycje zadań polegające na rozpoznaniu i zaznaczeniu konturów różnorakich przedmiotów i postaci. Publikacja stanowi kompleksowy materiał pomocny w rehabilitacji widzenia, usprawnianiu percepcji wzrokowej, koordynacji wzrokowo-ruchowej a także orientacji przestrzennej. Ćwiczenia przeznaczone są zarówno dla dzieci, już od 4 roku życia, jak i dla osób dorosłych.

Szczegóły
Tytuł Superoko. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową, koordynację ruchowo-wzrokową i orientację przestrzenną dla dzieci i dorosłych
Autor: Szłapa Katarzyna, Tomasik Iwona, Wrzesiński Sławomir
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Harmonia
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Superoko. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową, koordynację ruchowo-wzrokową i orientację przestrzenną dla dzieci i dorosłych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Superoko. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową, koordynację ruchowo-wzrokową i orientację przestrzenną dla dzieci i dorosłych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Superoko. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową, koordynację ruchowo-wzrokową i orientację przestrzenną dla dzieci i dorosłych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Wiktor Kubacki

  Bardzo niezła książka. Ćwiczenia diametralnie rozwijają dziecko.

 • Monika Płuciennik

  Fajna zabawa rozwijająca zmysły dzidziusia z jednoczesnym szlifowaniem oka rodziców.

 • Anonim

  Zbiór doskonały do ćwiczeń rozwojowych z dzieckiem w domu. zalecam

 • Anonim

  Niezły zbiór ćwiczeń pozwalający na rozwój naszego dzidziusia

 • Magdalena Baranowska

  Ćwiczenia mogą posłużyć także do rehabilitacji neuropsychologicznej funkcji wzrokowych osób dorosłych.

 • Magdalena

  Bardzo fajna książka ebook do ćwiczeń percepcji wzrokowej dzidziuś spośród wielu konturow musi pokazać konkretny najpierw palcem później może pokolorowac po linii ćwiczenie na sprawne pisanie a następnie pokolorowac, świetne uzupełnienie terapia SI u dzieci

 • Paulina

  Książka ebook godna polecenia. Materiał do zajęć fantastyczny. Według mnie warto!

 • dorota Lenczuk

  Myślę że ćwiczenia zawarte w tej pozycji pozornie łatwe lecz wymagają wielkiego skupienia. Autorzy umieścili podpowiedź w jaki sposób można każde ćwiczenie przeprowadzić. Jestem zadowolona z zakupu .

 • Paulina Wildangier

  Doskonałe zajęcie do poprawy koncentracji, percepcji wzrokowej, koordynacji wzrokowo-ruchowej a także orientacji przestrzennej! Używam jej na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych w szkole podstawowej, a nawet gimnazjum. Sprawdza się!

 • wereczka81

  Idealna oferta dla dodatkowych zajęć i przedszkolu i nie tylko.

 • Agnieszka Oleksa

  Książka ebook fajna - co to dla mnie znaczy? A więc - jest uporządkowana i to dosyć ułatwia pracę. Kontury są odpowiednio wielkie więc nie ma kłopotów z mniej sprawnymi grafomotorycznie dziećmi. Na podstawie zawartych rysunków można wzbogacać zasób słownika biernego i czynnego, gdyż narysowane są przedmioty nie tylko z najbliższego otoczenia dzidziusia więc dzidziuś uczy się świeżych nazw. Zalecam szczególnie tym osobom, które rozwijają dzidziuś grafomotorycznie i wydłużają koncentrację na zadaniu (żeby nieźle odrysować kontur trzeba się skupić). Dla mnie udany zakup.

 • justynamaja

  Ciekaw pozycja, kartki A4 dobre do kserowania, z tyłu ksiazki znajduje sie klucz.

 • JUSTYNA

  Ćwiczenia tylko pozornie wydaja się proste. Nawet dla osób z niezaburzoną percepcją wodzenie pisakiem po kształtach bez odrywania ręki może sprawiać problemy. Ćwiczenia mogą być wykorzystywane w każdej terapii jako ćwiczenia na koncentrację. W książce pdf są 3 poziomy trudności i każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Anna33

  Zalecam tę pozycję ze względu na wielość ćwiczeń o różnorakim stopniu trudności:)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!