Strefa LOGOPEDY, numer 67, Dwujęzyczność okiem logopedy okładka

Średnia Ocena:


Strefa LOGOPEDY, numer 67, Dwujęzyczność okiem logopedy

Tematem październikowej „Strefy Logopedy” jest dwujęzyczność. Od 1 września 2024 r. Dzieci uchodźców z Ukrainy, by zachować świadczenia socjalne, mają obowiązek uczęszczania do polskich szkół. Według raportu NIK opublikowanego w marcu 2024 roku w latach 2020/21 – 2022/23 liczba uczniów cudzoziemców podlegających obowiązkowi szkolnemu albo nauki i uczących się w polskich placówkach wzrosła niemalże pięciokrotnie. • W jaki sposób ocenić mowę dziecka, które słabo zna mowa polski? • Czy logopeda może uczyć języka polskiego? • Jakie działania należy podjąć, organizując terapię logopedyczną osoby dwujęzycznej? • Czy język dzidziusia bilingwalnego rozwija się wolniej niż jednojęzycznych rówieśników? W czasopiśmie, obok obszernego artykułu a także licznego zbioru kart pracy, zawarto rady praktyczne i prawne.

Szczegóły
Tytuł Strefa LOGOPEDY, numer 67, Dwujęzyczność okiem logopedy
Autor: Urszula Ciszewska-Psuje
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Rok wydania: 2024
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Strefa LOGOPEDY, numer 67, Dwujęzyczność okiem logopedy w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Strefa LOGOPEDY, numer 67, Dwujęzyczność okiem logopedy PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.