Czytaj więcej:
Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu okładka

Średnia Ocena:Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu

Twórca bestsellerów Jon Gordon powraca z jak do tej pory najbardziej inspirującą książką, pełną kluczowych życiowych lekcji a także najwspanialszych strategii sukcesu. Michael budzi się w szpitalu z bandażem na głowie i z lękiem w sercu. Stres związany z tworzeniem wraz z żoną Sarah rozrastającej się firmy doprowadził go do chwilowej utraty przytomności podczas porannej przebieżki. Gdy Michael odkrywa, że człowiek, który uratował mu życie jest stolarzem, składa mu wizytę, żeby wkrótce przekonać się, że ma do czynienia z kimś więcej niż tylko ze zwykłym rzemieślnikiem – ale z budowniczym ludzkiego życia, kariery i zespołów. W miarę jak stolarz dzieli się z nim własną mądrością, Michael podejmuje próbę ocalenia własnej firmy w obliczu przeciwności, odrzucenia, lęku i porażki. Z biegiem czasu uczy się, że prawdziwego sukcesu nie da się osiągnąć z dnia na dzień, a także dowiaduje się o istnieniu ponadczasowych zasad, które pomagają wybijać się, wyróżniać a także wpływać na życie ludzi i świat. Czerpiąc z doświadczenia pracy z niezliczonymi liderami, sprzedawcami, sportowcami profesjonalistami i amatorami, organizacjami typu non-profit i szkołami, Jon Gordon snuje zabawną i pouczająca historię, która zainspiruje cię do budowania lepszego życia, kariery i zespołu dzięki najlepszym na świcie strategiom sukcesu. Jeśli jesteś gotów stworzyć własne arcydzieło, przeczytaj Stolarza i już dzisiaj rozpocznij proces budowy.

Szczegóły
Tytuł Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu
Autor: Gordon Jon
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: MT Biznes
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • urbankowski

  Bardzo naiwne strategie, choć z jednym zastrzeżeniem.Może, czasem zdarzy się nawiązać tego typu relację z klientem, lecz jest to jednak mało spotykanie. Zazwyczaj przyjmowanie postawy Stolarza, w naszym obszarze kulturowym, prowadzi donikąd.W czasach lwich i drapieżnych negocjatorów - dosyć ryzykowne.Tak czy inaczej jakąś strategię trzeba mieć, a dla początkującego czytelnika może być to interesująca pozycja, jako punkt wyjścia do dalszej przygody z biznesem.

 • Agnieszka Sacharska

  Doskonała przeba pozycja dla każdego, tę książkę trzeba poprostu przeczytac!

 • Mirosław

  Nie polecam. Nawet nie da się tego ani słuchać ani czytać .

 • Natalia Rytel

  Historia jest rzeczywiście motywująca i uważam, że wyciągnęłam z niej bardzo wiele interesujących i przydatnych wskazówek. Audiobook zrealizowany jest naprawdę dobrze, słucha się go rewelacyjnie. Do tej pory przesłuchałam dwa razy (pierwszy raz dość nieuważnie, stąd powtórka) - zalecam zdecydowanie.

 • Felipee

  Z pewnością mogę polecić tego Audiobook'a. Słucha się dość fajnie, aczkolwiek nie jest to do końca to czego się po tej książce pdf spodziewałem. Osobiście uważam, że nie zawiera ona zbyt wielu przydatnych wskazówek, a raczej życiowe prawdy, co nie zmienia faktu, że dla samej wiedzy warto posłuchać o metodzie stolarza.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!