Czytaj więcej:
Steve Jobs okładka

Średnia Ocena:Steve Jobs

Książka, na której podstawie powstał film o Stevie Jobsie w reżyserii Dany'ego Boyla. W filmie zagrali m.in. Kate Winslet, Seth Rogen. W tytułowej roli wystąpił Michaela Fassbendera.Ekskluzywna biografia twórcy firmy Apple - Steve'a Jobsa, jedyna napisana przy jego współpracy, pióra Waltera Isaacsona, autora bestsellerowych biografii Benjamina Franklina i Alberta Einsteina.Opierając się na nad czterdziestu wywiadach z Jobsem, przeprowadzonych na przestrzeni dwóch lat - a także na wywiadach z nad setką członków rodziny, przyjaciół, przeciwników, konkurentów i kumpli Jobsa - Walter Isaacson spisał wciągającą opowiadanie o pełnym wzlotów i upadków życiu a także płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego perfekcjonizm i nadludzka energia zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i DTP.W czasach, kiedy Ameryka szuka sposobów, by utrzymać własną innowacyjną przebojowość, kiedy społeczeństwa na całym świecie usiłują budować gospodarki ery cyfrowej, Jobs pozostaje największą ikoną wynalazczości i wyobraźni. Wychodząc z przeświadczenia, że najlepszym metodą stworzenia czegoś wartościowego w XXI w. jest zespolenie kreatywności z technologią, założył firmę, w której nieskrępowana niczym fantazja połączyła się z zadziwiającymi osiągnięciami nowoczesnej techniki.

Szczegóły
Tytuł Steve Jobs
Autor: Isaacson Walter
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Steve Jobs pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Steve Jobs Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Steve Jobs PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Tomasz Karczmarzyk

  W końcu prawdziwa szczera książka ebook o jobsie na plus

 • Aleksandra

  Świetna!!! Nie przewidzieli jednak że po lekturze nikt mnie nie przekona do kupienia czegokolwiek od Apple :)

 • umkaofathi

  Przyznam, że dla mnie jest to magiczna książka. Przede wszystkim czytając ją nie miałem wrażenia, że jest to biografia tylko idealna książka ebook fabularna. Jak widać życie Stevea Jobsa może być niezłym tematem na dobrą książkę, a potem oczywiście film. Czytając ją nie da się odpędzić myśli, iż twórca zebrał naprawdę wiele informacji na temat Jobsa i rzetelnie przygotował się do tej książki. Prócz tego jest ona pełna dowcipnych sytuacji, wtrąceń, które mi urozmaicały czytanie. Jeżeli chcecie poznać Jobsa to ta książka ebook jest właśnie dla was. Zalecam !

 • Kasia

  Zamówiłam na upominek - cegiełka dobra :-D obdarowana w 100% zadowolona :-)

 • alewika

  :)

 • Marzenia

  Niezła książka ebook dla osób lubiących czytać biografię.

 • Łukasz Bielak

  Niesamowita historia, niesamowitego i skomplikowanego geniusza. To trzeba poznać. Ten który zmieniał świat!

 • lorabp

  Nieźle napisana biografia, którą z lekkością się czyta. Polecam!

 • Aron Ledochowski

  najlepsza książka, zalecam mocno, pełna emocji historia Steve'a Jobs'a :)

 • Beata sadel

  Lepsza książka ebook niż film

 • Wiktor Błażyński

  Polecił bym ją każdemu, nie tylko wielbicielom firmy z nadgryzionym jabłkiem. Must have dla każdego człowieka ciekawego się IT, apple, technologiom, życiem Jobsa..... lub dla ludzi ciekawych, szukających idealnej biografii

 • Wiktoria Kosmalska

  Kupiłam ją co prawda w prezencie dla chłopaka, lecz pozwoliłam sobie zajrzeć do niej zanim ja podarowałam. Wydała mi się naprawdę wspaniała, co potwierdzają słowa chłopaka po przeczytaniu jej:) polecam!

 • MB

  Rewelacyjna, nie mogłam się oderwać od czytania ... Interesuję się IT i może dlatego tak wciągnęły mnie kolejne etapy tworzenia świeżych produktów firmy Apple. Skomplikowana osobowość S. Jobsa, chwilami przerażająca w bezwzględnym dążeniu do celu - zwieńczona sukcesem zawodowym. Lecz są i klęski ... Książka ebook trzyma w napięciu i naprawdę warto ją przeczytać!

 • martynawoj

  Książka ebook o wyjątkowym człowieku, dlatego warto przeczytać, ponieważ możemy się czegoś nie tylko dowiedzieć, lecz również nauczyć, a to najważniejsze.

 • Piotr Gonera

  Zalecam każdemu fanowi Apple, a także IT, nieźle napisana, prosto się czyta.

 • swireeczka

  Bardzo byłam interesująca osoby takiej jak Steve Jobs.Ta książką idealnie omawia go i jego życie. Warta jest uwagi i polecenia. Bardzo dynamicznie się ja czyta a ciekawostki w niej pozostają długo w pamięci.

 • Bartu0404

  Podszedłem do tego tytułu bardzo sceptycznie. Jednak po lekturze książki muszę stwierdzić, iż jest to najlepsza biografia jaką kiedykolwiek czytałem. W sposób jasny i klarowny twórca objaśnia charakter Twórcy jednej z największej firm na świecie i prezentuje historie jej powstania. Pomimo, iż to "tylko" biografia czyta się ją z zapartym tchem. Książka ebook warta pieniędzy i czasu.

 • Amelia

  Bardzo motywująca do działania, pływająca na pozytywnie nastawienie do życia. Marzenia się spełniają :) jeśli się tego pragnie

 • Longina Dylik

  Idealna biografia geniusza a jednocześnie tak zwykłego człowieka ze wszystkimi możliwymi wadami. Dla mnie ta książka ebook to przewodnik jak osiągnąć sukces przy wszystkich własnych kompleksach i innych cechach charakteru niekoniecznie pozytywnych. Zalecam warto przeczytać

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!