Czytaj więcej:
Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny okładka

Średnia Ocena:Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny

Postawili wszystko na jedną kartę – sprzeciwili się tradycji, zasadom i kościelnej regule. Wybrali siebie i miłość. Nikt ich nie wspierał, wszyscy się odwrócili. Było ciężko, lecz wygrali własne życie. Danuta i Stanisław Steczkowscy stworzyli niesamowitą rodzinę i silną więź pomiędzy dziewięciorgiem własnych dzieci. Przez lata rozwijali ich talenty, wspólnie koncertując i na co dzień żyjąc muzyczną pasją. W ten sposób zbudowali własną niekwestionowaną pozycję rodziny muzykującej.Ta książka ebook mówi o pięknej miłości, lecz również o borykaniu się przez całe życie z bytem, akceptacją społeczną, Kościołem i aparatem władzy, o stałym życiu poza nawiasem.

Szczegóły
Tytuł Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny
Autor: Steczkowska Agata, Nowicka Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Materka

  Książka ebook godna polecenia akurat dla osób lubiących biografie, literaturę faktu w dobrej cenie.

 • Anna Bratcoveanu

  ok.......................................................;

 • Anonim

  Dość interesująca lektura, czyta się bardzo przyjemnie.

 • grazyna bijak

  Książka ebook niewarta uwagi. Pisana przestarzałym językiem, nudna, irytująca z wiodącym dużym ego autorki i drażniącymi w trakcie mamusiami i tatusiami. Mam nadzieję że to pierwsza i ostatnia książka ebook Pani Agaty w kategorii biografia. Nie polecam. Gwiazdek zero. Wyrzucone pieniądze.

 • Joanna W.

  Rodzina jakich dużo a jednak trochę inna - z pasją do muzyki, która determinuje całe ich życie. Stanisław Steczkowski, jako siła napędzająca, ciepły i wrażliwy człowiek, który wybrał trudną drogę i jego małżonka Danuta. Ponieważ głównie o nich ta opowieść. Pięknie, ciepło napisana opowiadanie o rodzinie. Momentami wzruszająca, czasem możemy zobaczyć nas samych i nasze dylematy. Nieźle się czyta. Polecam. Ja przeczytam jeszcze raz.

 • Róża

  Z pasją i wielka miłością do rodziny o rodzinie (niezwykłej i utalentowanej). Książka ebook która nie obawiała się ujrzeć światła dziennego, Wynikła z potrzeby serca i pióra. Cudownie i genialnie napisana. Polecam.

 • Anna Mysza

  Niby biografia, lecz czyta się jak wspaniałą powieść. Najlepiej zarezerwować sobie cały weekend, a przynajmniej kilka spokojnych wieczórw. Ciężko się oderwać. Bardzo niezła redakcja Beaty Nowickiej, miłość i otwarte serce Agaty Steczkwskiej, która de facto pełniła rolę trzeciego rodzica w tej trudnej muzycznej rodzinie. To jak wposmina oboje rodziców, z jakim ciepłem się o nich wyraża jest piękne. Historia godna sfilmownaia.

 • zielonooka

  Ciepła opowiadanie pełna miłości, zrozumienia, rodzinnej solidarności i takiego jakiegoś spokoju, który odczułam czytając. Czyta się świetnie, jak widać każda z sióstr Steczkowskich ma do czegoś talent :)

 • ka1sia1

  Jestem w połowie książki, pięknie czyta się dzieje rodziny, której dzieci są słynne i szanowane z powodu muzyki. Muzyki, która kiedyś połączyła rodziców Agaty, Justyny, Magdy... Cudowna historia opowiedziana oczami wielu ludzi, którzy uczestniczyli w życiu tej rodziny. Warto jest dzielić się takimi historiami z ludzmi. Zalecam

 • Kamila Gryz

  Taka książka ebook na polskim rynku przepełniona małomiasteczkową mentalnością i uprzedzeniami? Brawa i pogratulowania za odwagę - to coś wielkiego.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!