Czytaj więcej:
Star Wars. Darth Plagueis okładka

Średnia Ocena:Star Wars. Darth Plagueis

Legendarna powieść, która nieustanna się znana wśród wielbicieli "Gwiezdnych Wojen" na kilka lat przed oryginalnym wydaniem w 2012 roku. Darth Plagueis był najpotężniejszym Lordem Sithów, jaki kiedykolwiek żył. Ale czy był jedynym, który tak naprawdę nigdy nie umarł? Jedyną rzeczą, jakiej pragnie Darth Plagueis, jest władza absolutna, a jedyną rzeczą, jakiej się obawia – jej utrata. Jako uczeń zgadza się podążać wyboistą ścieżką nauk Sithów, a kiedy nadejdzie właściwy czas, obali własnego Mistrza… i poprzysięgnie sobie, że jego nigdy nie spotka podobny los – ponieważ jako jedyny adept Ciemnej Strony Mocy poznał tajemnicę władzy ostatecznej, władzy ponad życiem i śmiercią. Darth Sidious, uczeń Plagueisa, pod okiem własnego Mistrza potajemnie zgłębia nauki Sithów, a oficjalnie pnie się po szczeblach władzy – najpierw jako senator, później jako kanclerz, by ostatecznie obwołać się Imperatorem galaktyki. Dwaj Sithowie: Darth Plagueis i Darth Sidious – Mistrz i uczeń – zamierzają podbić galaktykę i unicestwić Zakon Jedi. Czy jednak zdołają wyzwolić się z okowów bezwzględnych tradycji Sithów? A może pragnienie władzy i marzenie o życiu wiecznym doprowadzą ich do zagłady?

Szczegóły
Tytuł Star Wars. Darth Plagueis
Autor: Luceno James
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Star Wars. Darth Plagueis pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Star Wars. Darth Plagueis Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Star Wars. Darth Plagueis PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Katarzyna Gączarzewicz

  Dla każdego kto wielbi uniwersum Star Wars jest to obowiązkowa lektura. "Darth Plagueis" odpowiada na dużo pytań nasuwających się po obejrzeniu Gwiezdnej Sagi.

 • Jakub Janiszewski

  Jeden z najbardziej Intrygujących Sithów wreszcie na kartach powieści, czekałem, czekałem i się doczekałem, czas na czytanie!

 • Cyprian Sokołowski

  Najodpowiedniejsze słowo jakie przychodzi mi na myśl po lekturze Darth Plagueis to rewelacja, tak w skrócie. Oczywiście piszę tak jak wielbiciel świata Star Wars, znane uniwersum na pewno zyskało na tej części. Na uwagę zasługuje genialnie, barwne przedstawienie postaci, całość ma również rozmach, co sądzę za potrzebny fragment w tego typu powieściach. Cały czas jestem pod wrażeniem, rozmawiałem nawet ze kolegami którzy interesują się Star Wars i także czytali Darth Plagueis, ich odczucia były całkiem podobne do moich. Bardzo polecam, ponieważ to idealna książka, z czystym sumieniem przyznałbym jej najwyższą notę.

 • Ryloth

  Mądra książka, opisująca losy Palpatine'a i objaśniająca prawdopodobnie najwięcej w kontekście filmów, podobnie jak "Labirynt zła". Obowiązkowa pozycja dla każdego fana Star Wars.

 • basiulek

  Bardzo cieszę się z tego iż zakupiłam tą książkę. Jest rewelacyjne i super się ją czyta, dynamicznie wciąga. Jestem też zadowolona z obsługi salonu Empik a także z tego, że zamówiona przez internet książka ebook bardzo dynamicznie doszła. Zalecam :)

 • Kajetan Kowalik

  Idealna pozycja dla wielbicieli Star Wars. Napisana z polotem i wielkim rozmachem, idealnie wykreowane postaci a także wartka, płynna akcja w której nie brak zwrotów a także zaskoczenia. Jestem fanem tej serii i czuję się w pełni usatysfakcjonowany, ponieważ czegoś tak dobrego się spodziewałem. Jak dla mnie jest idealnie napisana.

 • Adam Rutkowski

  Książka ebook zawiera bardzo ważne info dla czytelnika jak i też fanów star wars. Idealna książka ebook dla każdego, bardzo dobre tłumaczenie na mowa polski, zalecam wszystkim czytelnikom.

 • Drold

  To jest moja pierwsza recenzja. Powiem to tak w skrócie, jeżeli jesteś wielbicielem Gwiezdnych Wojen to nawet nie powinieneś się zastanawiać ponad kupnej tej książki, jak dla mnie idealna jest wiele można się dowiedzieć. Poznać Dartha Plageueis'a, gdzie był wspomniany w Gwiezdnych Wojnach Zemsta Sithów, więc w rzeczy samej, żeby się dowiedzieć więcej o nim to watro przeczytać :P dziękuję

 • Robert

  Cóż dużo pisać. Książka ebook legenda jeszcze przed wydaniem. Pozycja nie do ominięcia dla wielbicieli universum Star Wars. Tak zgrabnie i smacznie połączonych różnorakich wątków z innych powieści trudno szukać z włączonym mieczem. Książka ebook wciąga od samego początku dając nadzieję na zaskakujące zakończenie. Choć sama postać Plagueisa nie do końca została wyczerpana w temacie i można mieć niedosyt, lecz 'narodziny' Sidiousa i jego droga do władzy a także ideologia Bane w tle to wszystko rekompensują. Idealnie przedstawione wątki , które znamy lecz z punktu widzenia 'innych kamer'. Czytaj i daj się ponieść mocy płynącej z tej lektury a przeniesie Cię ona w najdalsze zakątki galaktyki dzięki lekkiemu pióru Jamesa Lucento, bez zbędnych opisów, z trafnymi dialogami i intrygami i energią w tle.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!