Czytaj więcej:
Stalowe szczury. Tom 3. Koenigsberg okładka

Średnia Ocena:Stalowe szczury. Tom 3. Koenigsberg

Königsberg – miasto tajemnic, intryg i romansów. Lato 1917 roku – Teodor Grossmann, odznaczony Krzyżem Żelaznym bohater bitew na froncie zachodnim, przybywa na zasłużony urlop do spokojnego Königsberga... Tak przynajmniej wygląda to w oficjalnych dokumentach, ponieważ facet naprawdę nazywa się Fiodor Grigoriewicz Wielikow i jest idealnie zakonspirowanym rosyjskim szpiegiem. Jego zadaniem jest znalezienie Wunderwaffe, tajemniczej i rewolucyjnej broni, wspomnianej w ostatnim meldunku od zamordowanego agenta. Przed nim leży Königsberg – nieznane i uwodzicielskie miasto, oplecione siecią intryg, okutane mgłą niedopowiedzeń i zawieszone w kruchej równowadze wzajemnych układów. Podwójny zegarek odnaleziony w mieszkaniu denata nieubłaganie cyka, odmierzając uciekający czas. Odkryj fascynujący świat wystawnych balów i ekskluzywnych przyjęć, na których jedno słowo potrafi wynieść człowieka na piedestał lub strącić w otchłań towarzyskiego niebytu. Odetchnij atmosferą Königsberga, stale radosnego i sytego w tym ostatnim, pięknym i ciepłym lecie przed jesienią złotego wieku, zanim nadejdzie długa zima majaczącej na horyzoncie Rewolucji Bolszewickiej. Pozwól, żeby oczarowała Cię magia miasta, po którym dzisiaj zostało tylko wspomnienie. Pociąg już zbliża się do stacji. Witamy w Königsbergu.

Szczegóły
Tytuł Stalowe szczury. Tom 3. Koenigsberg
Autor: Gołkowski Michał
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Stalowe szczury. Tom 3. Koenigsberg pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Stalowe szczury. Tom 3. Koenigsberg Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Stalowe szczury. Tom 3. Koenigsberg PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Beata Chołodowska

    Prequel poprzednich części autorstwa Michała Gołkowskiego. Głowna element akcji rozgrywa się w centrum Konigsberga, niemieckiego miasta we wczesnym stadium wojny. Konigsberg w tamtych czasach był wykorzystywany przez Niemców jako miejsce wypoczynkowe dla żołnierzy którzy zasłużyli na froncie. Głównym bohaterem jest podwójny agent Fidor Gregoriewicz który powszechnie jest słynny jako Teodor Grossman. Ma on za zadanie zinfiltrować i ustalić ponad jaką potężną bronią pracują niemieccy naukowcy. W książce pdf występują także niektóre postacie które pojawiły się w poprzednich częściach takie jak prof. Ludwig Nemmersdorf, Gerhard Keller czy nawet młody Wilhelm Reinhardt. Uwaga książka ebook wbija w fotel i powoduje bezsenne noce.

  • Tomasz Konieczny

    Trochę akcji, trochę thriller szpiegowski wszystko w wykreowanym przez autora w poprzednich ebookach świecie. Dla mnie trzyma poziom, czekam na więcej.

  • Ósemkowy Klub Recenzenta

    Następna element cyklu "Stalowe szczury. Königsberg" przenosi czytelnika w czasy I wojny światowej. Do Królewca przybywa agent carski mający dotrzeć do planów tajemniczego cudownego wynalazku mogącego odwrócić dzieje wojny. Powieściowa intryga zawiera fragmenty typowe dla historii szpiegowskich. Agent Grossman vel Wielikow prowadzi swoje dochodzenie, romansuje z cudownymi dziewczynami ze świata artystycznego i naukowego, popisuje się wieloma zdolnościami, by na końcu zmierzyć się z wybitnym uczonym. Jednak w decydującym momencie pojawia się wiadomość nieoczekiwanie zmieniająca położenie obydwu bohaterów i wyznaczająca oficerowi zupełnie nowe cele.Akcja powieści rozgrywa się głównie w Królewcu (Königsbergu), wprowadza czytelnika w realia epoki, tworzy oryginalny nastrój, jest fragmentem przyciągającym uwagę odbiorcy.Z.J.źródło: osemkowyklubrecenzenta.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!